Kovač: Zašto se ne bacamo na glavu? Pitajte igrače!
Kovač je naglasio da nema bojkota u svlačionici.
Komentari 215
Jadan je izbornik koji svaljuje krivnju na igrače
Njih nije briga za Hrvatsku nego samo za svoje milijune.I oni nisu nikakve zvijezde nego obicne sporedne vodonose u svojim klubovima.Dosli su u klubove poput Reala samo laznom i velikom propagandom.Sto je to npr,modric kojeg zovu najboljim hrvatskim nogometasem konkretno napravio u Realu?Ni gola,ni driblinga,ni asistencije,ni udarca,Nista osim bezveznih alibi paseva najblizem igracu do sebe i tako milijun puta na utakmici.Rakitic takodjer nista nije dao reprezentaciji iako u Barceloni ima vaznu ulogu.Vise je Niko Kovac u svoje doba pretrcao na jednoj utakmici nego ovi sada u cijelom zivotu.
Krivi su igraci pa samo brozovic nije se sastao sa loptom citavu utakmicu treba dobar psiholog pa milijunera motivirat na nesto da radi djaba nazalost takve pojedine igrace imamo
Kovač,pali mopeda i gibaj!!!!!
Niko Kovac 3 mjeseca iskustva I daju mu Hrvatsku da se uci ,mislim da nie nikakav autoritet medju igracima ,sto prije ode to bolje !!!
Da je katastrofa kao trener mi je odavno jasno. Nakon ovakvih izjava vidim da je katastrofa i kao osoba....
Kovač lijepo daj ostavku da završimo tvoje šurjevanje s Mamićem i Šukerom.
Istina, nije bilo "bacanja na glavu" al stari problem nam se uvijek vraća. Pranjića većina ne voli i ne želi vidjet u igri, a upravo nam on daje širinu. Vrsaljko je brži, jači, izdržljiviji al koja korist kad kod svake lopte mora stat, okrenut se i onda odigrat....jer nije ljevak. On je logični nasljednik Srne al na lijevoj strani nije rješenje. Problem dobrog ljevaka nam ograničava igru i tak je već dugo. Problem igranja protiv bunkera je isto nekaj kaj vučemo već odavna. Kad tom dodamo današnji nedostatak volje sve je jasno svakom tko želi vidjet. Zdaj bum napisal nekaj kaj buju mnogi shvatili bogohulno al čak i mali Pivarić (bez obzira na njegva ograničenja) bi bitno osvježil igru !!! Kdaj vam se svima malkice ohladiju glave shvatili bute kaj sam napisal. Kovaču sam zamjeram kaj je počel ponavljat neke Bilićeve propuste, a jen od njih je i slušanje šank-stručnjaka.
Nisam bio u prilci vidjeti kako se igralo, alibi zelio znati sto te nase dame rade na terenu .p;a neigra Kovac nego ostala druzina.dali trebaju kova kova
stvarno si mali miš, svoju nesposobnost svaljuješ na igrače, sramota od izbornika.
Igraci sa zaslugama kod nas moraju igrati,vrsaljko koji je proslu bio odlican na desnoj strani,mora na ljevu da bi bilo mjesta zu srnu... O mandzukicu da i ne govorim,da mi je znati gdje je nestao kramaric!?takav profil napadaca nama treba,koji zna igrati...
Kovac=Goluža
koji šupak krivi su mu drugi za njegova vrludanja sa sastavom i mjestima gdje trebaju igrati. i njegov brat Robert također
Kad se Štimcu (koji je bio, istina, bio loš izbornik) sapunala stolica novinari su uzdizali Kovača. Sjećam se velikih intervjua gdje govori o tehnologiji, praćenju igrača i svemu i svačemu samo ne o taktici. Vrsaljka koji je odlično odigrao na desnoj strani stavlja lijevo da ugura Srnu koji zadnjih godina nije napravio ništa - niti obranu niti prodor niti centaršut. Na lijevom krilu ima Strinića (barem nekad prođe) ili Leovca (koji bi za repku grizao k'o lud). Odrekao se jednog Ademija koji je savršan korektor i s kojim bi mogao pomaknuti Luku i Raketu bliže sredini (jer nemamo kao u Realu ili Barci takve igrače da ova dvojica mogu biti zadnji vezni), ostaviti Perišića na lijevoj strani i Pjacu na desnoj jer imaju dobre prodore i brzi su i onda dva napadača... samo koja... u HNL-u golove zabijaju stanci a naši golgeteri su indisponirani ili žuljaju klupu i tribine, a oni što igraju i zabijaju se ne zovu.
A sta sad reci treci smo to je nasa realnost. Ali hajde da podjem os cinjenica okay nasi igraci igraju u velikim kvalitetenim klubovima i zato nasi igraci su profesionalci i kvalitetni igraci koje trener treba ili mora posloziti i biti u stanju igrati vise taktika kako se kaze Plan A Plan B Plan C itd... ali mi pored tolike kvalitete nemamo i ne igramo vise taktika vec samo jednu te istu taktku i tako isto igramo tu jednu te istu taktiku jos on San Sira protiv Italije kad smo igrali i zato smo dobili azere 6:0 Norvezane 5:1 itd.. ali treneri su analizirali nasu taktiku koju nismo mjenjali i kao i svaka taktika ni jedna nije perfektna tako smo veceras od Norvezana dobili dva ista gola sa iste pozicije na isti nacin od jednog te istog igraca i sad gdje je greska u ovom Debaklu i Blamazi ?????
A ove zvijezde prijelaznog roka(Modrić Mandžukić itd) spustite se na zemlju!!! Ne vrijedite niti 1000 kn a kamoli one novce koji su dani za vas!!!
Hercegovačka inteligencija dolazi do izražaja,sve su upropastili državu, nogomet Itd. Vratite nam Gosp.Slavena Bilića i pomladite ove debile sa puno novaca koji okupljanje reprezentacije koriste za druženje i zajebanciju za naš novac. Šukeru naguzi se da te Mamić probije u bulju
Najveći krivac smo si sami , Kovaču je jasno da ne može on tražit od igrača da ulože i zadnji atom snage za onog huligana koji baca baklju neprilično pozdravlja i crta koje kakve znakove po stadionu. I zato kovač kaže pitajte igrače što niso 100% jer niti jedan od tih igrača nije sprema sasuti istinu o tom rspirivanju juga i sjevera partizana i uštaša ,samo tu je važno u Hrvatskoj ko je partizan a ko ustaša to hrani sitne duše . Upitajte se stvarno koliko ima iskrenih navijača koji su spremni doć i podržat ekipu i onda kad gubi i kad se nađe koji iskreni navijač onda ga se proglasi plaćenikom Mamića ili HNS-a pa onda radije ostaneš kod kuće i bljuješ vatru nevalja Kovač i Mandđukić i ostali svi po redu a koliko sami navaljamo niko da prizna, istina i sam sam priželjkivo izbacivanje iz kvalifikacija pa možda i za sledeći ciklus u vjeri da bi nas to možda otrijeznilo ali svaćam da bi to nahranilo one sitne duše koje su u namjeri da to dostignu i činile ono zbog čega smo to gdje jesmo i ne mislim da su to Hrvatska vlada to su upravo oni koji se u javnosti tuku u prsa to su vam te sitne duše koje sad rastu do neba a kad padnu čuće se.
po mamićevom nalogu igrači su minirali kovača koji poziva sve manje igrača koje mamić ima namjeru prodati(podići cijenu)preko reprezentacije..naravno lošem ozračju je uvelike kumovao z.stevanović s blaćenjem repke a i hr države preko lažnih hr navijača tj udbaških sinova koji imaju samo jednu namjeru..ne dozvoliti hr repki da se plasira na eu prvenstvo..uspjeli su..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jadna majko jadni lih svatova