Messi - Ronaldo 2:2, Modrić s klupe odgledao susret

1/7
07.10.2012.
u 21:41

Veličanstvenu utakmicu odigrala su dva genijalca Messi i C. Ronaldo

U sedmom kolu španjolskog prvenstva Barcelona i Real odigrali su 2:2 na Camp Nou. Gosti su poveli pogotkom Ronalda u 23 minuti što je značilo da je Portugalac postao prvi nogometas u povijesti Reala koji je zabio u šest uzastopnih utakmica protiv Barcelone. No, da sve naslovnice ne pokupi Ronaldo pobrinuo se još jedan genijalac - Lione Messi koji je u 31. minuti zabio za 1:1, da bi u 61. minuti u potpunosti preokrenuo rezultat. Samo pet minuta kasnije Cristiano Ronaldo postigao je svoj drugi pogodak i postavio konačnih 2:2.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić utakmicu je odgledao s klupe, a Ozil, koji je dobio prednost nad njim, je odigrao odličnu utakmicu, čak je i asistirao Ronaldu za drugi pogodak. Ozil je zamijenjen u 82. minuti, a umjesto njega je ušao Kaka.

Barcelona je i dalje vodeća, sada ima 19 bodova, osam više od Reala. Katalonci ne znaju za poraz, nakon šest pobjeda u prvih šest kola ovo im je bio prvi remi.

>>>Mourinho: Treba zabraniti rasprave je li bolji Ronaldo ili Messi

Tijek utakmice:

Barcelona - Real 2:2

Sastavi:

Barcelona: Valdes - Alves, Mascherano, Adriano, Alba -  Xavi, Busquets Iniesta - Messi, fabregas, Rodriguez

Real: Casillas - Arbeloa, Pepe, Ramos, Marcelo - Xabi Alonso, Khedira - Di María, Özil, Cristiano - Benzema

90. minuta - Kraj utakmice, završilo je 2:2.

88. minuta - velika prilika za Barcelonu, pucao je Montoya, ali je pogodio gredu

80. minuta - Kaka je ušao umjesto Ozila, Modrić je i dalje na klupi

77. minuta - pokušao je Benzema, ali kranjim naporom obranio Valdez

66. minuta - GOOOOOL!!! Ekspresno se real vratio u igru, zabio je ponovno C. Ronaldo nakon lijepe asistencije Ozila.

61. minuta - GOOOOOL!!! Messi je zabio za 2:1. Prekrasno je Argentinac zabio iz slobodnog udarca.

55. minuta - pokušao je Ronaldo iz slobodnog udarca, ali puca u živi zid

46. minuta . Počelo je drugo poluvrijeme

45. minuta - Gotovo je prvo poluvrijeme, rezultat na Camp Nou je 1:1.

31. minuta - GOOOOOOL!!!! Pedro je ubacio, lopta se u kaznenom prostoru nekako odbila do Messija koji zabija za 1:1

25. minuta - Kakva prilika za Real! Izigrali su obranu Barcelone, Benzema je ostao sam na desetak metara, ali je pogodio vratnicu

23. minuta - GOOOOOOL!!!! Real je lijepo kombinirao, Benzema dodao za Ronalda koji dovodi Real u vodstvo!

19. minuta - velika prilika za Real, iz kornera je ubacio Di Maria, Ramos odlično pucao glavom, ali lopta je otišla nekoliko centimetara od vratnice

13. minuta - Prilika za Real, Ronaldo je ubacio, Benzema je ostao sam na nekih sedam metara, ali njegov udarac iz voleja bio je strašno loš

10. minuta - Zasad nema nekih velikih prilika, traje ispitivanje snaga, uglavnom na sredini terena

6. minuta - pokušao je Di Maria, ali njegov udarac otišao je iznad gola

1. minuta - Počela je utakmica na Camp Nou