Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 83
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ZANIMLJIVA PORUKA

Izbornik Zlatko Dalić otvoreno: Nekima je ovo posljednje svjetsko prvenstvo u karijeri

SP 2026 Alexandria: Trening hrvatske nogometne reprezentacije u trening kampu Biskupske gimnazije
Igor Kralj/PIXSELL
25.06.2026.
u 10:53

- Napravili smo što jesmo i to je povijest. Nitko to ne može zaboraviti. Ali ovo je novo natjecanje i želimo biti kompetitivni. Bili smo pod pritiskom i tada nije lako, to se osjeti na dečkima. Nema veze što smo napravili, ovo je novo natjecanje - rekao je sinoć Dalić

Izbornih vatrenih Zlatko Dalić je dan nakon pobjede nad Panamom održao konferenciju za medije, na kojoj je među ostalim iznio i jednu vrlo zanimljivu poruku za nastavak turnira. 

- Napravili smo što jesmo i to je povijest. Nitko to ne može zaboraviti. Ali ovo je novo natjecanje i želimo biti kompetitivni. Bili smo pod pritiskom i tada nije lako, to se osjeti na dečkima. Nema veze što smo napravili, ovo je novo natjecanje - rekao je sinoć Dalić.

- Želimo dati najbolje od sebe, nekima je to i posljednje SP. Sretni smo što je Modrić upisao svoj 200. nastup. Pokušat ćemo proći grupu pa korak po korak. Svjesni smo pritiska i očekivanja, idemo se s tim boriti - dodao je Dalić.

Pretpostavlja se da je ovo posljednji Mundijal za našeg kapetana Luku Modrića, a vrlo lako bi mogao biti i za ostale senatore poput Perišića i Kramarića, dok bi Mateo Kovačić mogao odraditi još jednu svjetsku smotru u kockastom dresu. 

Javljanje s treninga hrvatske reprezentacije

Komentara 10

Avatar kozorog
kozorog
11:19 25.06.2026.

koliko trenera na ovom sp ima, a da imaju rezultate kao dalić? dalić je institucija, ima povjerenje igrača, kroz par ciklusa, ne za jedan kao 95% sadašnjih. čemu se uopće komentira njegov rad, odluke, naravno da će biti padova, ne mogu se prevenirati, ali ih dostojno dočekamo i prevladajmo. ovo sp treba iskoristiti, dao je priliku starima koji su donijeli puno sreće nama, a poveo je i mlade da osjete veliko natjecanje, ako niste skužili, dalić nije stavio nikakav pritisak na igrače niti je rekao sa kakvim rezultatom, uspjehom, bi on bio zadovoljan. znam oda je gana fizički jača, englezi se s njima nisu mogli čitavu utakmicu nadigravati, a što mislite kako će nama biti.. budimo realni, nemamo top igrače, ali imamo sigurnost u nastupu, nas velike reprezentacije na terenu respektiraju, jedino nemamo suce uz sebe, uglavnom su protiv nas, posebno kad igramo protiv velikih repki. nema veze, uživajmo u nogometu, igraju naši, tko god ih vodi i tko god da igra, nas 4 milijuna bi sastavilo momčad, a eto samo jedan ima priliku to raditi.. sve znamo najbolje, al eto nismo zadovoljni sa svojim životom, zbog svojih ne tuđih odluka, nismo uspjeli, pa čemu onda dalića vrijeđati?

BO
bojovnik
11:29 25.06.2026.

sa tobom nacelu

DX
Dx
11:12 25.06.2026.

Javne osobe plaćene našim novcima motaju snositi odgovornost za svoja djela , a isto tako ih se može spominjati u komentarima , pozitivno ili negativno , evto ovosi o njemu samom s no o onom koji to spominje.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata