Hrvatska igra protiv Turske! Bilić: Vrijeme je za osvetu
Hrvatska nogometna reprezentacija u dodatnim kvalifikacijama za EP 2012. u Ukrajini i Poljskoj igrat će protiv Turske! Prva utakmica igrat će se u Turskoj.
Komentari 247
zar vi stvarno mislite da ce hrvatska pobijediti tursku. evo da se kladimo da ce izgubiti obadvije utakmice.
dobili smo svakako najtezeg protivnika, a ako su tempiramentni oni koji se bave nogometom vidjeli smo kako su presli svicarci u turskoj kad su ih pobjedili-bila je tuvcnjava na terenu, tunelu i katakombama
Težak je ždrijeb, ali bolji nismo ni zaslužili, s obzirom da u najlakšoj grupi nismo bili prvi. Da smo izvukli Estoniju i prošli, ispalo bi da smo do Eura došli preko Izraela, Gruzije i Estonije... Da bi se došlo na Euro, treba konačno i jednu dobru momčad pobijedit. Ako ne prođemo Tursku, onda ionako nemamo što tražit na Euru. Drago mi je da se Bilić veseli Turskoj. Turska mu je suđena. Tu je počeo njegov pad, a sad će biti ili novi uzlet ili konačna propast.
Guus Hiddink je veliki znalac i uz pritisak publike doma trebaju 1:0 ili 2:0 a vanka če \"posebno domoljubnima\" usred Zagreba na kontru metnuti jedan za domoljubni jadransko balkanski mrk..
Ja sam prognozirala Estoniju ili Tursku,i eto dobili smo Tursku.... Nije vazno,bolje jaceg protivnika neg malo slebijeg neg sto smo mi , da nam nebi govorili kako smo imali srece u dodatnim.... Ovaj put nam moze pomoci samo ozbiljno i dobro pripremanje i kondeicija do kraja....... Necemo se osvjecivat idemo ih pobjedit pametnom i dobrom utakmicom ,kako u Turskoj , tako jos boljom kod kuce.... Onda kad ih predjemo mozemo im reci da smo se osvetili.... Do tada vise rada , manje pricanja... BIH je opet Portugal sudjen,vidimo kako ce ovaj put zavrsiti ili ce ih kao i za SP Portugal ostaviti doma... Bilo kako bilo nek je sa srecom BIH i nama...
zbog vašeg prošlog debakla s turcima, ja sam prestao gledati nogomet! sram vas bilo, manekeni bilićevi. a onaj popio gol s 30 metara - sram neka ga bude. no, znam i bez moga gledanja, opet ćete dobit dobrih batina i primit golova pun kufer. \'ko vas šiša! - od mene toliko i još jednom: sram vas bilo! zbog vas su i Hrvati u BiH imali toliko neugodnosti; kad biste to malo više znali, grizli bi na terenu, a ne glumili nekakve preplaćene manekene!
Eto šanse da se Turcuma vrati.Za svjetsko prvenstvo,a ovaj jugo janez.Taj je običan srpski šljam....
\"Zato jer je to tako! Oni nisu bolji, respektiramo ih, ali sve je na nama, kao što bi bilo da igramo i s bilo kim drugim. Jednostavno moramo proći i otići na EP i to ćemo i učiniti!\" Jednostavno moramoo proći! stvarno genijalna argumentacija, još genijalnija rečenica. Sad pitanje - Tko je ovo izgovorio? Svaki, doslovno svaki, čovjek na svijetu smije ovo reći, svaki nogometaš, svaki trener. A čija je legitimnija ovakva izjava? Zar svi ne ne žele Euro, zar svi ne misle da su najboklji, zar svi ne misle čisto sportski da će pobjediti? Ja bih jako volio da Bilić ne dvoji u ovo što govori. Do sada je uvijek, od Beča, do Grčke, dvoijo. Ne znam zašto mu sada vjerovati da je siguran u ovo?! Ja mu ne vjerujem.
Raspad sistema se nastavlja. Meni nije jasno kako Bilica nije stid vise pricati mi smo bolji zato sto jesmo. Te mi idemo dalje itd...Sram vas i stid bilo ZACEPITE vise i pocnite igrati yehbeni nogomet.... Po cemu si bolji Bilicu??? Sto smo jedva zivu glavu provukli u dodatne kvalifikacije iz najlakse grupe u Europi??? Sto si razvalio Gruziju 5-0 u Gruziji i sto smo dobili Grcku 3-0 u Zagrebu pa 2-0 u Grckoj??? Sve mi se to gadi i trebalo bi da se gadi svakome tko prati Hrvatsku reprezentaciju. Evo da Njemci dodju pa kazu mi smo bolji od Turske ili Spanjolci pa Nizozemci... Ispusili od Grcke i to dobili batine i navijaci i igraci...Latviji dali jedva dva gola iz 21 udarca i poceli se opet Kurciti... Ja predvidjam nastavak raspada sistema Bilic Boys-a i molim se da ne bude tako te da prodjemo dalje.
Mada sam htio BiH u razigravanju i TR je dobro. Dat cemo Turcima hladan tus u Carigradu i zarznuti na minus tri tako da uzvrat u Splitu bude samo formalnost. p.s. Nekako mi se citavo vrijeme okrece pocetak filma Kumovii u glavi kad ono govori kako se osveta servira.
Razvoj situacije pred utakmicu s Turskom 1. Tjedan dana ranije okupljanje reprezentacije u Sheratonu, istovremeno apsolutni vladar hrvatskog novinarstva Igor Štimac okuplja svoju novinarsku ekipu u smrdljivoj uličici gdje se okupljaju štakori. Radosno dolaze Dasović, Jurišić, Maršić, Krušelj, Židak, Flak,, Lipovac. Posebno se sastanku raduje Dasović koji sa Šticom ostaje i nakon sastanka na \"1na1\" razgovoru, takve Dasović najviše voli. 2. Sutradan kreće kampanja uništavanja svega hrvatskog, na čelu kampanje je srbin Dasović koji mrze sve hrvatsko. 3. Dan prije utakmice Dasović ponovno kreće u kampanju postavljanja Štimca za izbornika. 4. Hrvatska pobjeđuje! Dasovića pregaze turski teroristi i ostavljaju ga polumrtvog u pustinji. Hrvatska slavi!
Necu da se kaze kako ih branim ,ali zacepit ce vama nevjenim Tomama decki svima.... Onda ce biti junacune za sve vas.... Budimo optimisti,a ne dan nakon saznanja protivnika mi se uk***li tj.tzv.navijaci...
gospodo,budimo realni.hrvatska bolje kotira od turske samo na papiru.ako vidimo sto se dogadja kod nas,nazalost,ne mozemo biti optimisti,jer ako bilic,asanovic i stimac ostanu dalje ide turska.primam oklade 1-5.kad god zelite.
Samo jednu zelju imam,a to je da se ne dozvoli Stici komentiranje utakmica..... Bolji je od njega Drago Cosic iako i on ima temperament uspavane patke neg da se ovaj petlja sasvojim nadobacivanjima sto sa komentiranjem nikakve veze nema....
Od kad je Stico u strucnom stozeru.... Hajde se malo informiraj ...Bilic,Asanovic ,Jurcevic...
Razbit ćemo ih i točka !
Prolazimo! Nije moglo bolje, jači smo od Turske u svim segmentima, a o osveti za Euro da ne govorim. Veselim se susretu i već sada slavim odlazak na Euro. A i Hns će nešto zaraditi jer će ovo biti utakmica desetljeća.
Kad smo bili u najboljoj formi, kad smo igrali kao zmajevi, kad smo zgazili jednu Njemačku, tad nismo uspjeli dobiti Turke !!! Po čemu bi ih sada trebali dobiti, ne kužim, igramo lošije, Bilić se totlano pogubio sa svojim eksperimentiranjima, a s druge strane nas čeka Guus Hiddink, HALO , tko je tu lud ?!?
Turska reprezentacija ima ogroman broj navijača u Sloveniji i to su oni isti vatreni navijači koji su donedavno navijali za našu EU saveznu braču iz Grčke..Dva gola če biti dovoljna..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Znaci vec je pocelo podcijenjivanje protivnika,,,,,,,,,,,,,,,zar tako isto nismo napravili i 2008 pa nismo ni odigrali protiv Turaka mi mislili na Njemce............da se opet ne ponovi 2008