Hrvatska igra protiv Turske! Bilić: Vrijeme je za osvetu
Hrvatska nogometna reprezentacija u dodatnim kvalifikacijama za EP 2012. u Ukrajini i Poljskoj igrat će protiv Turske! Prva utakmica igrat će se u Turskoj.
Komentari 247
ako svi Hrvati kao na ovom forumu onde me necudi sto nasa zemlja propada. umjesto da dajemo momcima podrsku ovde se pljuje po njima. Sramota. Mislim ako momci izvuku maksimum da cemo bez problema proc!! Hiddink: dobar trener al kako je onda mogo s Rusijom protiv Slovenije ispast ako je tako dobar trener! Samo hrabro decki, ostalo sve ce doc na svoje mjesto
i naravno nisu dobro protiv Grcke igrali ali ako ovo nije vrijeme za podrsku onda stvarno vise neznam. Ugledajte se malo u Engleze ili Njemce. Tamo se pjeva i kad se gubi
@Budala: Danas su izmijenili pravila u zadnji tren,tako da prva kuglica koja se izvadi u tom posebnom paru je domaćin.
Ne bi se Bilic trebao ovako zaletavati rjecima kao sto je \'osveta\'. Prvo, rulja je vec ionako dovoljno narajcana i bez dodatnog mamuzanja; a drugo, opcenito je malo blesavo govoriti tako ostrasceno o necemu toliko irelevantnom kao sto je naguravanje okruglog objekta po podsisanoj tratini, pa cak i kada je rijec o stvarno dobrim guracima okruglog predmeta po podsisanoj tratini.
Najveći antitalenti na svijetu, ne samo za nogomet nego bilo koji kolektivni sport su Grci, Turci i Englezi. Tako da mi u stvari imamo nevjerovatno sreću prilikom ždrijebanja, mi samo trebamo poštelati svoju glavu i onda nam takvi antitalenti ne mogu ništa. Dečki, samo se opustite, igrajte nogomet, i vratit ćete im ono za 2008. jer ste bolji od tih vezara za tri koplja. Otakd su to Hakan Balda i Arda Turan nogometaši? Tamo nešto vrijedi samo Nuri Sahin, a pitanje je bi li i on imao mjesta u hrvatskoj repki. Mene je više strah zbog trenera, jer su tu Turci tu jači 10 puta od nas. Ovaj naš je pokazao da razumije nogomet, ali mu je psihološki pristup i ispravljanje grešaka u teškoj banani, i samo nas on može zeznuti.
turci trljaju ruke dobili najlakšeg mogućeg protivnika
Budemo li se osvecivali turcima onda necemo viditi Europsko prvenstvo,Bilic nije doslovno spomenuo osvetu ali Vecernji mora ici sa jakim naslovom kuda vode takvi naslovi vidit ce mo poslije uzvrata u Hrvatskoj. Bilic iostali iz saveza bi trebali biti odmjerenijiniji u izjavama a igracima potpuno zabraniti bilo kakve izjave, zaboravimo sta je u prijasnjim utakmicama bilo spremiti se i u \"BOJ\" kad utakmica pocne!!!
turska-hrvatska 2:0 hrvatska-turska 2:3
Turci su nam prekinuli jedan prekrasan san koji je trajao u Austriji. Vrijeme je da ga nastavimo sanjati. Ništa nije slučajno u životu. Idemo do kraja
Iskreno se nadam da ce te proci Turke jer imate vise sanse nego mi sa Portugalom . I ako ne prodete Turke bar ce te se rijesiti Bilica . Nek vam je sa srecom !
Ne mogu se oteti utisku da je zdrijeb bio namjestaljka. Trazim jednog ****** da mi objasni jer bio je neki stos. Zasto nisu stavili dijete od 3 godine da vadi loptice ? Jer jako velika lova je u pitanju i i nista me nebi iznenadilo.
Tak je Blekpanther.... Revans ,revans nije osveta ali to je da bi novinari mogli opet sasut drvlje i kamenje po izborniku.... Isto tak nije ihni podcjenio,rekao je ....jaki su ,dobri su ,imaju dobrih igraca,ali nisu bolji od nas I sto je tu lose,znaci drugi mogu reci ,a mi ne....... Cemu lazni izvjestaji novinara.,okrecete i preokrecete , izvrcete kako vama odgovara...Budite jednom realni i pisite onak kako se izjave daju...
Dobili smo jednu od dvije reprezentacije koje su opasne. I nema mjesta euforiji Biliću. I prije si ti ovako govorio prije utakmice. Na EP si rekao da se vidiš u polufinalu ker ne može sreća pratiti Turke stalno. Prije utakmice kval. za SP protiv Engleske sječam se izjave bolji smo i sigurno dobijamo. Sjeća li se neko rezultata te utakmice u Zagrebu? mene stid napisati rezultat. Najnovija je kako smo bolji od Grka i da sigurno prolazimo Grke. Poslije utakmice si izjavio da smo bili dominatni i da ne bi ništa promjeno. I sada ista priča prije utakmice. Prvo skoči pa reci hop. Biliću ti pojma nemaš nego imaš sreće što imamo nadarene igrače pa te čupaju inače bili bi repka za nabijanje. Sa ovakvim fondom igrača ti nisi u stanju ostvariti rezultat. Do tebe je.
Nisam za Osvetu. Osveta je sr**e a zivot je za tako nesto kratak i za to se nema vremena, samo sve nas boli taj poraz od Turske na EP 2008 od tada lose igramo, sad imamo sansu da ispravimo nase greske koje smo tada napravili. Mislim da ce nas ovo jako motivirati i ako prodjemo dalje onda vise necemo pricati o toj utakmici iz EP 2008 ali tad smo imali i najvise nesrece. Nadam se.
Bomba , pa nece trener govoriti da cemo ... izgubiti. Ako ne vjerujes u pobjedu , okani se nogomata. Drugo , lako je smjeniti Bilica. Ali koga dovesti ?? Tebe ??
Hidink,sa J.Korejom kao domacin treci,svi koji su igrali sa Korejom plakali su poslije utakmice .koliko su sudci bilipristrani domacinu,znaci Hidink\'\'0\'\',zatim vodi Australiju u majstorici protiv Perua i odlazi na WK gdje zahvaljujuci Stjepanu Tomasu prolazi prvu rundu.dakle Hidink\'\'0\'\',onda sa Rusima ,zahvaljujuci nasima koji pobjedjuju Engleze ,te Rusi idu dalje ,Hidink opet \'\'0\'\'.Hidink ,smiren ziheras ,nista narocito
ovo je najbolja stvar koja se mogla desit ovoj reprezentaciji,a opcenito zdrijeb je bas osvetnicki mi na turke bosanci na portugalce
Bilić precjenjuje naće mogućnosti i podcjenjuje Turke. Ovaj Nizozemac je njih izdresirao,ne trče oni više kao muhe bez glave po terenu.G. Hiddink,inače vrhunski trener koji je i sa Rusijom(djelomično zahvaljujući nama)postigao dobre rezultate je u taj divlji Turski temperament ugradio dosta razuma i finese. To je mašina koja će pregaziti ovu hrpu jada u Istanbulu. Dok je Bilić, koji je od reprezentativaca napravio neki country club,prijateljstvo ueber alles i slične kerifeke,dakle dok je on na kormilu mi smo luzeri po definiciji. Btw. Kad smo mi pod Bilićem zadnji put odigrali dobru utakmicu??? Ovoj hrpi jada treba jedan bič božji da ih povrati natrag i da shvate da nose grb Republike Hrvatske kad istrče na teren..ja to ne vidim kad izlaze na teren..sve je nekako u stilu,ajde da odradimo utakmicu…yebeš takvog reprezentativca i anemičnog komičara na klupi
Jedna stvar je sigurna : Turska ima bolje navijace nego mi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kako to da Crna Gora igra drugu tekmu kuci kada je Ceska nositelj?