Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 156
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Euro 2012.
Povratak na članak

Hrvatska igra protiv Turske! Bilić: Vrijeme je za osvetu

Hrvatska nogometna reprezentacija u dodatnim kvalifikacijama za EP 2012. u Ukrajini i Poljskoj igrat će protiv Turske! Prva utakmica igrat će se u Turskoj.

Komentari 247

LI
linder
15:07 13.10.2011.

Bild Zeitung : kaze Turska sa jakim Hrvatima, ja se nadam da mi to mozemo i moramo pokazati opet mislim da je kod nas neki strah uveo Bilic, nadam se da ce mo pobjediti kvaletniji smo samo to treba pokazatii odmah u Turskoj u prvoj utakmici sve rijesiti a ne slucajno da nam se desi ko sa Grckom da ukoceno igramo..

VL
ST
Startrack
15:18 13.10.2011.

Meni je smjesno da se Bih proglasava favoritom a potpuno iste ekipe igrale su prije dvi godine. Zna se kako.

VL
CO
Comy
15:19 13.10.2011.

Idu dva fudbalera ulicom.Jedan se češka a drugi će na EP :)

VL
NI
nisde
15:21 13.10.2011.

biliću manje priče više rada,ajmo na posao pripremaj se za turke već od danas,razmišljaj,gledaj,imaš skoro mjesec dana. nemoj nam prodavat priče kao protiv grčke jer toga se najviše bojimo.

VL
PA
pavel1001
15:25 13.10.2011.

EUjanez4 E pa prijatelju onda se više nemoj javljati ovdje jer će za nas navijati 60% Slovenije tj. Bosanci! Ajde sad na \"Delo\" i piskaraj mali!

VL
BR
brkica2
15:29 13.10.2011.

Smeće je tko razmišlja o neriješenom rezultatu. Treba dati sve od sebe od prve do posljednje minute u obje utakmice. Samo napad daje sveukupnu pobjedu!!!

VL
DU
Deleted user
15:38 13.10.2011.

Bilic je bahjat koji kaze da Turska nije jaca od nas. Zasto Bilic ne kaze istinu? Zast ne ovako: \"Ja sam izgubio kompas i sanse za nas prolaz u EP su minimalne ali sto ja mogu jer Mamic mi je dao povjerenje i zato moram sutiti.\" Naravno ako bi tako nesto rekao onda bi ga smjenili. Steta sto to on ne radi i pokaze karakter. Bio bi puno popularniji. Ovako cemo ga kamenovati kada izgbubi sto najvjerojatnije hoce.

VL
GR
Gradinar
15:39 13.10.2011.

\"Bog je visoko, a kralj daleko\" izjava je nikole Šubića Zrinskoga, koji je kod Sigeta u donjoj Mađarskoj izgubio glavu, ali i slomio tursku vojsku, nanijevši joj gubitke od preko 30.000 ljudi ( od 100.000 koje su imali), te spriječio njen prodor prema Beču - čitaj Europi. Europa se svojski trudi, prvo obećati današnjim Turcima ( kapa dolje ljudima i narodu) pristuip EU, drugo, svojski se trudi zajebati ih. bilić je već jednom pokazao da nije Nikola Šubić Zrinski, pao je bez ispaljenoga metka u Beču ( zamislite cinizma), a mislim da bi turski prodor na EP ( europu) u ovome slučaju mogao spriječiti samo junak. Bilić to nije. Čini li mi se ili se povjest ponavlja, ili će carski dvor ( Mamić & co) donijeti odluku o drugome vojskovođi.

VL
FE
Felicijen
15:40 13.10.2011.

Mi smo bolji od svih osim od onih s kojima izgubimo utakmicu !

VL
LO
loza11
15:45 13.10.2011.

Bolje turci nego bosanske balije jer bi nam bosanski talibani srusili pola Zagreba a turke budemo zgazili

VL
TJ
TataEU-Janez
15:46 13.10.2011.

Leoness Nemojte zamjeriti mom Janezu..u zadnje vrijeme je doživio niz ružnih stvari..prvo su mu ukrali invalidska kolica.onda mu je pukla i zadnja gumena lutka{bila mu je najdraža.od milja je zvao Seve.Marijana}i sad ova utakmica između naše dvije ekipe Srbije2 i Srbije1 što da vam kažem..samo belaj u zadnje vrijeme!I onda još gleda ove Hrvate koji godinama propadaju i bolje žive od nas EU-saveznih!

VL
Avatar Aahz
Aahz
15:47 13.10.2011.

\".....Ovo je prilika koju smo čekali četiri godine.... \" Hm, čudno...a mi svi mislili da čekamo dobre tekme i okršaje naše repke na EP. Umjesto toga dobili smo lošu igru, nesposobnog trenera koji je umjesto autoriteta igračima prijatelj, mlitavu ekipuu koja za klubove ostavlja srce na terenu, a za repku igraju prek one stvari te dodatne kvalifikacije za koje s ovakvom igrom nisam siguran da budemo prošli. A oni čekali da im dođe Turska da se \'osvete\'....pa ajde da i tu \'osvetu\' vidimo....jedino me zanima kakva bude opet isprika u slučaju poraza. Nadam se da bude neka originalna ( tipa \'ja sam kriv\' ) jer smo sve bili smo bolji/nismo imali sreće isprike već čuli.

VL
XX
xxxxxxx
15:48 13.10.2011.

judi..govorin van..turci ce nan bit vitar u ledja..sve do finala ep..a vi mislite sta ocete..

VL
CE
cexy009
15:52 13.10.2011.

U svakom slucaju u Mostaru bice veselo. Turci tamo imaju bazu formiranu jos za vreme Mehmed Pase Sokolovica i Murata pride. :)

VL
UF
ufrm
15:59 13.10.2011.

Vec citam naslove u stilu - tko ce biti turski krvnik. Tesko ce mo pobijediti tursku sa improvizacijsko-kvartovskim nogometom.

VL
BA
Bart812
16:00 13.10.2011.

Ovaj Bilić opet ponavlja grešku koju je činio prije gotovo svih utakmica u uvom kvalifikacijama i to me brine. Priča o tome kako smo bolji, nabraja gdje sve Turska nije osvojila bodove, uspoređuje Hiddinkove (ne)uspjehe s Hrvatskom i što je najgore spominje osvetu. Pusti sve to Slavene. Budi objektivan, prouči Turke i još važnije pripremi naše igrače. O osveti se ne govori javno već ju pripremaš tiho. Želimo na Euro ispred svega!! To je cilj!!

VL
Avatar Uzorak
Uzorak
16:05 13.10.2011.

Kad bi Hrvati glavom dodirivali zemlju više od Turaka (ili bar kao oni), imali bi veće šanse..

VL
PO
poncho
16:08 13.10.2011.

Mozda je Bilic shvatio da je kukavicki postavio igru u Becu.Moramo jurnuti na Turke kao Dinamo protiv Malmöa u prvoj tekmi.Kad si hrabar onda te i sreca posluzi.

VL
PR
propalismoFranjoskroz
16:08 13.10.2011.

uvijek smo jaki na rječima.Skoro do slova iste rečenice ja Bilić izgovarao kad smo dobili grupu sa Grčkom i šta se desilo.Kod ovakvih izjava uvijek se sjetim Ćire prije uzvrata sa Debrecenom.Manje priče...igrajte!!!

VL
FR
fran108
16:13 13.10.2011.

dok svi dobri učenici idu na šk.praznike, bilić i njegovi dečki na popravni kod profesora iz turskog jezika. čisto se bojim da će naši za mjesec dana savladat turski i proći godinu. ali tata mamić i mama srebrić su sigurnini da će njihov sin proći ispit. ja mislim teško. dao bog da sam u krivu.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.