Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 156
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Euro 2012.
Povratak na članak

Hrvatska igra protiv Turske! Bilić: Vrijeme je za osvetu

Hrvatska nogometna reprezentacija u dodatnim kvalifikacijama za EP 2012. u Ukrajini i Poljskoj igrat će protiv Turske! Prva utakmica igrat će se u Turskoj.

Komentari 247

KL
klubuhb1
18:48 13.10.2011.

Nek me se ne shvati krivo ali imam neki ružni špurijus da nam ovo nebude prošlo, mislim da nismo dorasli.

VL
Avatar DucMan
DucMan
18:49 13.10.2011.

Druga stvar je isto sigurna... I za Grke smo tvrdili da nisu bolji.

VL
OB
-obrisani-
18:49 13.10.2011.

Kaže Bilić:.. Vjerujem u našu kvalitetu, u naš karakter i rad i jedva čekamo te dvije utakmice. .. Ja sam izgubio povjerenje u tu kvalitetu,a karakter i rad su ispod svake razine…skrati to bezvezno lupetnje,u dvije utakmice si izvukao jedan bijedni bod od Grka koji su objektivno slabiji od Turaka,da ne spominjem ono s.ranje u Gruziji

VL
Avatar mohito
mohito
18:50 13.10.2011.

nije stvar u euforiji, ali treba u igrace usadit taj \"osvetnicki\" mentalitet i puno samopouzdanja...doza fanatizma uopce nece skodit jer u te dvije tekme trebaju odigrat cak iznad svojih mogucnosti - zato sam pristalica da se igra u splitu gdi ce i pritisak na turke bit puno veci (samo ne pirotehnika)...treba igrat pametno, ali uzasno pozrtvovno i upravo osvetnicki trazit krv (mislim ne doslovno) i ak se ukaze prilika treba ih napunit....

VL
DA
darmar
18:52 13.10.2011.

Ajde Bilicu, ne samo mamin i tatin mezimce, opovrgni sve nas koji ne vjerujemo vise u tebe kao izbornika Hrvatske. Imas 180+ minuta na raspolaganju da pokazes taktiku, izbor igraca, kvalitetnu pripremu, mudrost i motivacijske sposobnosti, i da po isteku dvije utakmica plasiramo se na EURO2012.

VL
OB
-obrisani-
21:07 13.10.2011.

miha 18:33... Ovaj Nizozemac je njih izdresirao,ne Da ,zato idu na doigravanje kao i mi...

VL
F4
F48B2
19:05 13.10.2011.

Mislim da ovi naši prestrašeni nogometni \"pekinezeri\" s mentalitetom \"bitno nam je ne izgubit\" spremaju hrvatskom nogometnom puku još jedno veliko razočaranje. Ovakvi kakvi jesu skupa s Bilićem, a s druge strane Turska? Ne slutim na dobro.

VL
ĐO
đointravolta
19:10 13.10.2011.

neznam zkj toliko negativne energije oko poraza od grcke.to smo i na pocetku kvalifikacija mogli ocekivat.ili bar nesto slicno.kiks provtiv gruzije nas je izbacil s prvog mjesta

VL
OB
-obrisani-
19:13 13.10.2011.

Ovaj Bilić postao veliki mudrijaš. Igrao je za proizvođače tableta i piva, namjerno izgubio u Grčkoj i sada će s dobrim rezultatom u kvalifikacijama osvojiti nove bodove za Fifinu ljestvicu. I tako ćemo opet biti ispred Argentine, a farmaceuti ii i pivovare zbrajati dobit.

VL
PR
ProCro
19:15 13.10.2011.

Nista novo od Bilica, cak smo i od Engleske bolji bili pa nas ta ista Engleska \"masakrirala\" (9 komada nam utrpala). Bilicu suti i radi i ako bog da nam brzo otiso!

VL
BO
bomba
19:19 13.10.2011.

13.10.2011. u 18:28h topgen je napisao/la: ------------------------------------ Nije to problem i normalno je da govori idemo na pobjedu. Nije normalno kad kaže da smo se spremili i znamo sve njihove prednosti i mane i bolji smo. To je problem sva sva mu se priča svodi na analizu protivnika a u biti sebe treba analizirati. Problem Engleza je bila prepotentnost protiv nas a naš problem nasnije je bio isti. Zbog toga lako ćemo i zbog naše umišljenosti o kvaliteti jesmo ovdje. da smo realniji danas bi bili na EP ali nismo i igramo protiv nekih repki podcjenjivački. ja govorim o bahatosti Bilaća koji svaki put ispriča priču o protivniku i na kraju oni su lošiji od nas. To je problem a ne drukati na pobjedu. Da on stvara tu euforiju ja bi mu skino kapu ali on stvara nešto neobjašnjivo i svaki put se provlačimo ili gubimo.

VL
OS
osijek68
19:38 13.10.2011.

Pazi ovo: kvalitetniji smo, bolij smo. Kako ga nije stid reci vise da smo bolji od nekoga. Mozda Estinije, Malte i Latvije, ali ozbiljne reprezentacije. Nismo stvorili jednu sansu protiv prosjecnih Grka u dvije utakmice. Za nijansu bolje od giganta Gruzije. I on tvrdi da smo bolji. Daj suti, muka mi je.

VL
OS
osijek68
19:42 13.10.2011.

Muka mi je i od Bilica i od igraca. Godinama gledam mucenja i uvijek sam ih podrzavao. Ali poslije zadnje utakmice u kojoj su pokazali da se mogu i boriti i trcati, izgarati na terenu 90 minuta u velikoj sam dubiozi dali ih jos podrzavati. Jer su pokazali da mogu kad hoce. Pa zasto onda sva ona mucenja? Ocito ih boli neka stvar za Hrvatsku. Puni su k\'o brodovi i cuvaju noge za svoje Tottenhame... Druge nema. Pa ako je tako boli i mene hocete se plasirati.

VL
AS
assssssstttii
19:56 13.10.2011.

Biliću sad reci Mamiću da vas oba spasi i pošalje tekmu na Poljud. Tamo bute oboje dobili ovacije. Samo ak se ne izgubi sa Samirom u repki.

VL
AN
Andreeejjj
19:59 13.10.2011.

Ajooooj, molim sve naše kvazi stručnjake, da se opet unaprijed ne hvale \"bolji smo od Turske\"??? Pa, iskreno kog jačeg protivnika smo mi pobjedili u zadnje 2-3 godine? Ni u ZG nismo mogli pobjediti osrednje Engleske, Ukrajine, Grčke, itd, itd. Zato malo skromnije i punoooo više borbenosti i htjenja, da demantiramo čak i sami sebe! Jel mi to možemo, pitanje je...\"biti ili ne biti\", kako kaže Shakespeare!?!?

VL
CU
cupus
20:07 13.10.2011.

Jedno je sigurno ..taj ,Janez, nema veze sa Slovenijom a ni sa EU a vi p**ite njegove limunade ako ste tupavi..

VL
AN
Andreeejjj
20:17 13.10.2011.

Zašto trebamo susjedi provocirati jedni druge, pa tek onda dodje do problema i krvoprolića?! Tako je ružno vidjeti primitivne i jako ružne slike sa stadiona u Širokom, sarajevu, BG, ZG, ST...kome to treba? Pa sport je igra i veselje a ne ratno polje. Ljudi urazumimo se, već je vrijeme! Neka prodju Hrvatska i bosna i Crna Gora, daj Bože! unaprijed čestitke svim tim repkama, još da se plasiraju na EP, nema kraja veselju i radosti! Ajmooooooo svi zajedno na EP!!!

VL
HO
Houston***
20:18 13.10.2011.

Hrvatska od Turske igra jako lose pa i katastrofalno i tako je od reprezentacije koja je na Wembleyu razbila Englesku postala momcad koja se tresla pred Gruzijom i koja je igrom i rezultatom kao iz nocne more pala protiv Grcke, reprezentacije koja odavno nekoj ozbiljnoj reprezentaciji nije zabila tri gola. Igra, rezultati (neodlazak na SP svakako spada medju najvece grijehe Bilica) ali ni angazman njegovih igraca s kojima se Bilic u medjuvremenu toliko sprijateljio da se na trenutke nije znalo tko je izbornik: Bilic, Srna ili Simunic, bili su daleko od idealnog. Bilic je trebao napraviti uslugu sebi, igracima, HNS-u, ali najvise navijacima i otici nakon Turske. Bio bi upamcen kao uspjesan izbornik, a ovako je sve dobro u zadnje tri godine bacio u vjetar. Duznost je Bilicu otici s obzirom da zadnje tri godine svaku svoju pogresku i losu igru reprezentacije pravda na sve nacine premda smo znali da to nije to i da Bilic vise nema sto pruziti reprezentaciji i ne moze voditi ovu momcad.

VL
OB
-obrisani-
20:33 13.10.2011.

13.10.2011. u 17:35h EUJanez-1 je napisao/la: *************************************** Krv nije voda..

VL
Avatar Lijekzabudale
Lijekzabudale
20:36 13.10.2011.

Odgovorno tvrdim da Hrvatska pod ovim trenerom nema što tražiti protiv Turske!Bilić je imao dovoljno vremena da se dokaže..rezultat je poznat!On je nažalost evidentno već dulje vrijeme izgubljen u vremenu i prostoru!Da dugo ne filozofiram..snaga vrhunskog trenera je da spozna mane i vrline igrača i prema tome odredi generalnu liniju kako igrati!Bilić međutim od utakmice do utakmice petlja i eksperimentira ne znajućui u stvari što zapravo želi!Sve to izgleda kao neka očajna improvizacija!A o krivom odabiru igrča ne želim ni pričati..pogledajmo samo Lovrena!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.