Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 156
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Euro 2012.
Povratak na članak

Hrvatska igra protiv Turske! Bilić: Vrijeme je za osvetu

Hrvatska nogometna reprezentacija u dodatnim kvalifikacijama za EP 2012. u Ukrajini i Poljskoj igrat će protiv Turske! Prva utakmica igrat će se u Turskoj.

Komentari 247

JO
jolly
14:36 13.10.2011.

Još stignemo smjeniti Bilića.

VL
OB
-obrisani-
14:40 13.10.2011.

13.10.2011. u 13:50h bordon 2 je napisao/la: Pa morate biti uz Tursku kad sami niste mogli doći ni u prigodu da VAM ga Kazim Kazim - metne! Nije poanta u tome, i koliko primječujem mi Slovenci vama nogometno nikad nene zavidimo jer ste bolji i uspješniji..Stvar je u tome da kad te susjed uz pun gepek želi pokrasti jednostavno priliči da navijaš za njegove protivnike..Uz Boga i bez domoljublja smo se lako usaglasili pa bio to slovenski djeda od 85. ili slovensko djete od 5. godina..Lopovluk i pokvarenost mrzimo jer sami uz sve nedostatke ipak nismo pokvareni i grabežljivi..

VL
Avatar ludi kekec
ludi kekec
14:40 13.10.2011.

jadan je spotaš koji govori o osveti. u sportu toga nema, a tko se fura na to - neće baš daleko dogurati...

VL
BU
Bubra
14:40 13.10.2011.

Evo sad su objavili u UEFA da Slovenci igraju sa Mozambikom kvalifikacije za EP 2012 koje se odrzava u Turkmenistanu.

VL
CO
Comy
14:41 13.10.2011.

Ako želite jedan osvrt sa strane,onda bih vam predložio da ne dirate izbornika,a ako već morate,uzmite Cica koji je nama napravio reprezentaciju koja diše kao jedan i ginu na terenu.Odličan je za atmosferu,a to vama treba da povratite.Imali ste najbolju atmosferu u timu na svijetu.

VL
DR
drug
14:41 13.10.2011.

Vrijeme je da se stvari postave na svoje mjesto... IL....IL

VL
OB
-obrisani-
14:43 13.10.2011.

13.10.2011. u 14:40h Bubra je napisao/la: Evo sad su objavili u UEFA da Slovenci igraju sa Mozambikom kvalifikacije za EP 2012 koje se odrzava u Turkmenistanu. Mi smo EU kvalifikacije odavno odigrali i več od 2004 smo stalni sudionik takmičenja..Zarar vi morti sada sa Turskom igrate kvalifikacije za EU 2007 ulazak?? Valjda če vama to pošteni Ivo Sanader iz zatvora objasniti..

VL
BE
bepe_
14:43 13.10.2011.

Imajući u vidu da Turaka ima preko 100 milijuna, a Hrvata oko 6 milijuna, ne bi me čudilo da Hrvatska ne prođe dalje...

VL
GA
gabpet
14:44 13.10.2011.

Nadam se da će Modrić i Srna zabiti poneki GLUPI gol, jer takve golove uglavnom,kako oni kažu, primamo. Ako je ovo što u tekstu piše istina, Bilić pun optimizma, opet govori kako smo jači od protivnika. I tako će biti do par dana prije tekme, kada će se opet početi pričati kako je NULA odličan rezultat.

VL
ST
stargate
14:44 13.10.2011.

M@rsijanac9 Problem je da su nasi decki uvjek visoko leteci a napokon nisko padajuci da su svi odradili svoj posao kako treba nebi bli u situaciji kakvoj jesmo,trebalo je biti sve rijeseno protiv grka kod nas,dobro se sjecam komentara pojedinih igraca kako cemo sto cema a sada kako smo u grckoj lose igrali,pa dokle ova sranja i testiranje zivaca?

VL
OB
-obrisani-
14:45 13.10.2011.

Zvao li se on Selturk ili Kazim Kazim nema veza, nama u Sloveniji je najvažnije da ga pored Boga i domoljublja metne spokojno i suptilno nježno kao što su to uradili naši zaduženi EU Grčki dečki Samaras i Gekas..Pa Turci imaju potporu i navijanje bukvalno cijelog svijeta jer ko još to hrvatine osim Hercegovaca voli i poštuje..

VL
VA
Vatrenko
14:45 13.10.2011.

EUJanez ili kako god ti se vec nazvao: ima jedna stvar na koju sam stvarno zavidan kod vas slovenaca. Vi ste napredni u nogometu. Izgradjivali ste kampove, radite puno oko omladine, investirate u vase talente i uigravate dobre ekipe. mislim,m, mozemo sad se tu prcati jedan drugog, ali sto je, je! Tu smo mi hrvati stoljecima iza vas (a na zalost ne samo u tome)...

VL
GR
Gradinar
14:46 13.10.2011.

Biliću, molim te. nikome se ti ne možeš osvetiti, posebno ne Turcima, jer su sličlna momčad po kvaliteti a imaju deset puta boljega trenera. Vrijeme je, a uvjern sam kako će tako biti, da te ekipa iz Rusanoive - smjeni.. tuga je što neće smijeniti sebe, hoće tebe, jer im je deset miliona __EUR-a važnije od ćaće. Svakome.

VL
MA
Mamlaz
14:47 13.10.2011.

@Janez Jednu stavr moram priznati. Po povratku iz Španjolske sam sletio u Veneciju, odakle sam morao nazad u ZG sa vlakom. Kad sam vidio Goricu sam skoro pustio suzu, jer Talijani su, štogod mi mislili jedni o drugima, Hrvati ii Slovenci, drito ono što si naveo: pokvareni i grabežljivi. Sad bi dodao još jednu riječ ali će mi post biti izbrisan, pa da eufemiziram: prije bi vjerovao Romu nego Talijanu. Onaj bezobrazni činovnik na šalteru u Gorici mi se činio ljubaznim u usporedbi doslovce svakog Talijana s kom sam komunicirao na tom relativno kratkom potezu.

VL
TR
trante
14:48 13.10.2011.

Dajte samo pobijedite, sve će izgledati puno ljepše! I gospodarstvo, i bolesti, i nepravde, sve... I sjetite se toga kad istrčite na teren! Najvažniji mišić će presuditi, a to je SRCE! Hrvati na tom ispitu ne padaju!

VL
OB
-obrisani-
14:52 13.10.2011.

13.10.2011. u 14:45h Vatrenko je napisao/la: EUJanez:...ima jedna stvar na koju sam stvarno zavidan kod vas slovenaca. Vi ste napredni u nogometu. Baš ti hvala..Jasno da uz skromno bazu koju imamo moramo raditi sustavno da dobijemo nekolicinu koliko-toliko dobrih nogometaša.... Jasno da igrača tipa Luka Modrić nemamo jer njega nema ni Chelsea FC iako ga žele...Inače stvar nije samo u nogometu nego i u kulturi, redu i radu..I ja lično mislim da nije dobro da če sada cijela Slovenija navijati za Tursku jer bi po logici stvari trebali navijati za susjede..A sa druge strane je jasno da niko normalan uz 1000 km mora ne pokušava maznuti susjedu 5 km ako je pošten i pravedan..Dakle žanjemo ono što smo sjali...

VL
OB
-obrisani-
14:53 13.10.2011.

Bilic ce dobiti jos jednu lekciju. Morao je otici prije proslog poraza od Turaka a ne ovoga novoga. No sada ce imati priliku dva puta izgubiti. Nekim ljudima bas nije dosta ponizenja nikada.

VL
LE
Leoness
14:55 13.10.2011.

EU Janez je napisao: Nije poanta u tome, i koliko primječujem mi Slovenci vama nogometno nikad ne zavidimo jer ste bolji i uspješniji..Stvar je u tome da kad te susjed uz pun gepek želi pokrasti jednostavno priliči da navijaš za njegove protivnike..Uz Boga i bez domoljublja smo se lako usaglasili pa bio to slovenski djeda od 85. ili slovensko djete od 5. godina..Lopovluk i pokvarenost mrzimo jer sami uz sve nedostatke ipak nismo pokvareni i grabežljivi.. Zašto prejudicirati odluku arbitražnog suda oko Savudrijske vale/Piranskog zaljeva? Otkud argumenti da je Slovenija pokradena? Otkud generaliziranje \"svi Slovenci\" kad to naprosto nije točno obzirom da ovdje iz dana u dan čitamo lamentiranja samo jednog gospodina koji se odaziva na ime EU Janez (u brojnim varijantama nickova)

VL
OB
-obrisani-
14:59 13.10.2011.

13.10.2011. u 14:47h Mamlaz je napisao/la: @Janez.. Kad sam vidio Goricu sam skoro pustio suzu, jer Talijani su, štogod mi mislili jedni o drugima, Hrvati i Slovenci, Onaj bezobrazni činovnik na šalteru u Gorici mi se činio ljubaznim u usporedbi doslovce svakog Talijana s kom sam komunicirao na tom relativno kratkom potezu. Ako sam te dobro shvatio tvoja iskustva govore i dokazuju da je jasno i logično da Slovenci i Hrvati moramo surađivati i pomagati jedni drugima jer uz velike smo osuđeni na propast..Talijani vas Hrvate smatraju za čiste balkance a nas Slovence za pola balkance..Ukratko uvrijedljivo i ponižavajuče se ponašaju prema nama..Uz vaše lijepo more možeš zamisliti koliko če pokupovati vaše imovine na Jadranu..A nas zajebavate za 5. km koje nama moralno puno znače a EU momci če pokupovati onu što nisu oni iz 200 bogatih HR familija več pokrali..Dok se sitna raja vrijeđa i raspričava veliki gazde pokradu svoj narod...Tako je to nažalost..

VL
OB
-obrisani-
15:05 13.10.2011.

13.10.2011. u 14:55h Leoness je napisao/la: čitamo lamentiranja samo jednog gospodina koji se odaziva na ime EU Janez (u brojnim varijantama nickova) Ja ne smatram sebe predstavnikom Slovenaca ovdje na VL-u nego pre svega predstavljam sebe.. S obzirom da sese uglavnom susrečem sa domoljubno hendikepiranim tipovima koji ustaču nekakve \"Prave Hrvate\" onda i ja spomenem našu Sloveniju..Meni je žao ali ako neko uspije u utakmici Turska:Hrvatska nači u našoj Sloveniji 10% naših koji če navijati za HR onda ja obečajem da se nikad više neču javiti na ovom portalu.. Zašto je to toga došlo?? Zar mi ne dolazimo masovno na Jadran a navijamo za druge ?? Ima li možda neki razlog u tim poštenim i nevinim Hrvatima?? Niste li morti sa svojim ponašanjem i djelovanje svi nevini vitezovi tipa Ante Gotovina ali ste imali sreče da niste do Haaga stigli ??

VL
« 1 ... 4 5 6 7 8 9 ... 13 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.