Hrvatska igra protiv Turske! Bilić: Vrijeme je za osvetu
Hrvatska nogometna reprezentacija u dodatnim kvalifikacijama za EP 2012. u Ukrajini i Poljskoj igrat će protiv Turske! Prva utakmica igrat će se u Turskoj.
Komentari 247
eh, Bilić je u ovim kvalif.ima dvi ključne utakmice sa Gruzijom i Grčkom,obe je ispušia utakmica sa Gruzijom u koju je Bilić uša sa sistemom\"lako ćemo\" asa Grčkom,\"idemo ih nakantat\" ja sam bia \"zadnji\"štovatelj i fan Bilića,međutim ,posli Gruzije i Grčke... ne znam šta bi reka,:-(
Ja sam optimist pred ve utakmice. Hrvatska je favorit to samo treba pokazat, naša talentiranost n može biti ugašana lopovlukom tandema Marković-Mamić
Bio sam zato da se Slaven smijeni nakon kiksa u Grckoj.To se nije desilo i sada mislim da je mozda tako i bolje.Turska je veliki ispit za Bilica i momke koji mogu i moraju poloziti.Kako.Jednostavno znanjem voljom i pamecu.Ekipa koja je igrala u Grckoj je sa puno promasaja glede odabira igraca.U ekipi moraju imati mjesta Vida Perisic i Petric.Po meni cak i Badelj ima velikih prednosti ispred pojedinih igraca koji su betonirani u veznom redu reprezentacije. Koga vani i koju taktiku kombinirati to je posao izbornika.Motivacije ima sada samo pamet u glavu i u POLJSKU.sretno decki
Turci će se borit i što je tu čudno. Tako se igra za svoju repku i jedino tako se može postići nekakav uspjeh. Opet ponavljam, mi trebamo poraditi na nama samima - od same pripreme za utakmicu pa do psihe !!!
a i na koncu-konca, zašto bi ireprezentacija bila bolja od političke i gospodarske situacije u državi,? političari gledaju svoju guzicu,pravosuđe štiti krupne ribe i njihov kapital,zdravstvo i školstvo u raspadu, pa nek bude i HNS, di problem?
iako bi osobno volio da smo dobili Estoniju, neka nam Turske. Uopće ovu utakmicu ne gledam kroz kontekst \"osvete\" za Euro, jer daleko smo mi od one ekipe koja je trebala proći u 1/2 finale. Danas je cilj pokazati da li jesmo ili nismo, pretpostavljam da je i Bilić svjestan toga. Ako ćemo već povlačiti paralelu sa bečkom utakmicom, više manje je okosnica reprezentacije ista. Fale braća Kovač, vratio se Eduardo, ali ostatak je uglavnom isti sa jednom razlikom. Stariji su, iskusniji, uigraniji, ali i bolje plaćeni i očigledno manje motivirani. Zapravo, ovo im je najbolja prilika da dokažu suprotno
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dat ćemo im 3 komada.....Ajde šta plačete,svi na tribine ,Turke treba ugazit..... Bilić ima šansu biti kralj...