Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 144
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Euro 2012.
Povratak na članak

Hrvatska igra protiv Turske! Bilić: Vrijeme je za osvetu

Hrvatska nogometna reprezentacija u dodatnim kvalifikacijama za EP 2012. u Ukrajini i Poljskoj igrat će protiv Turske! Prva utakmica igrat će se u Turskoj.

Komentari 247

EL
elephant
14:16 13.10.2011.

E stvarno nemamo sreće, da su na našem mjesti talijani ili Grci, oni bi izvukli Estoniju ili Irsku.

VL
MI
mirko0410
14:16 13.10.2011.

Nije nam bila dosta jedna Turska da shvatimo da treba promijeniti Bilića, valjda budemo sad shvatili.

VL
Avatar babas
babas
14:17 13.10.2011.

Sušić je izjavio da ovo nije ista BIH kao prije dvije godine,to bi značilo da ova BIH pobjeđuje Portugala. Čisto sumnjam,spustiti će se Sajo malo na zemlju. Debakl predviđam i Biliću,iako bih volio da se varam. Sa njim mi nemamo velike šanse protiv Turske!

VL
OB
-obrisani-
14:18 13.10.2011.

BiH i Hrvatska su dobili najteze protivnike. Prizeljkivao sam Tursku,da se vec jednom rijesimo turskog sindroma. Na muci se poznaju junaci.

VL
VL
????
14:18 13.10.2011.

13.10.2011. u 14:15h Mamlaz je napisao/la: @???? Moj odgovor, otkad su, molim te, Grci i Turci \'braća\'???? Jesi li čuo za Cipar???? I još jedni muslimani a drugi pravoslavci. Super komentar.... ---------------------------------- Balkanci, mali crni i ružni :D no ipakD no ipak puno kulturniji od još jednih Balkanaca koji isto tak zgledaju

VL
CO
Comy
14:18 13.10.2011.

Puno sreće komšije drage.Mi izvukosmo Češku.Kad bi smo ih izbacili ko bugare i švicarce ,bilo bi super

VL
MA
Mamlaz
14:20 13.10.2011.

13.10.2011. u 14:18h ???? je napisao/la: ______________________________ Jedini narod koji Grci vole manje od Turaka (i koji voli Grčku manje nego Turci) su Makedonci. Grčka preko Bospors gleda preko nišana još od Perzijske invazije. Toliko o povijesti...

VL
RA
ramon83
14:21 13.10.2011.

ako turska u barazu ne probudi nase uspavane igrace, onda nece nikoji drugi protivnik. sad je na njima, da udju u sebe, da razmisle, da se koncentrisu na ovaj vazan zadatak. mi mozemo proci tursku, ali samo ako pokazemo karakter, dadnemo sve od sebe i ostavimo srce na terenu. ovo je dobra sansa, da se rehabilitiramo od eura 08, bila bi steta, da je propustimo.

VL
VL
????
14:25 13.10.2011.

S obzirom da buju Turci igrali kak igraju, naši će morati igrati brzo, od prve i s puno kretanja.... Opet, nisu Turci tak dobri, izgubili su od Azerbajdžana u ovim kvalifikacijama. Jedino ih vodi Hiddink, no on je s Rusimaa ispao od Kranjaca, tak da ni to ne bi smjelo bit zabrinjavajuće.

VL
JO
jozinho
14:25 13.10.2011.

uff kako bi volio da i docekamo na pre punom POLJUDU...usrali bi se turci i zgazili bi ih

VL
MA
Mamlaz
14:27 13.10.2011.

Napadači? Ja bih rekao obrana, pogotovo u prekidima.

VL
ST
stargate
14:28 13.10.2011.

Molim vas sa ovakvom traljavom igrom nismo ni zavrijedili ici dalje,mi se uvjek lovimo za slamku ali ovaj puta ni slamka nam nije ostala.Turci ce nas kod njih napucat a doma ce ici na nerjeseno i to je to.Mi smoo uvjek napuhani ali su nas grci brzo ispuhali,

VL
OB
-obrisani-
14:29 13.10.2011.

Od kud vam sad ta rijec \"barazh\" Nije li hrvatski izraz \"razigravanje\" ???

VL
VA
Vatrenko
14:30 13.10.2011.

eto, kao sto sam vec ovdje komentirao: Bosna ce se osvetiti za prosle kvalifikacije a dalje idu Bosna, Hrvatska, Ceska i Irska A nekako bi volio da budu Hrvatska, Bosna i Crna Gora pa da slovenci i srbi imaju za koga navijati ;)

VL
VL
????
14:30 13.10.2011.

Pripetavanje :-)

VL
MA
Mamlaz
14:30 13.10.2011.

Osobno nisam želio vidjeti Tursku zbog one traume 2008. i jer su momčad koja ima klasični, kako je to netko jednom fino sročio, \'talibanski ho-ruk\'. \'Allahu akbar\' i banzai, ravno na glavu... i onda Senturk zabija u 96-oj minuti.

VL
OB
-obrisani-
14:32 13.10.2011.

14:28h stargate je napisao/la: Molim vas sa ovakvom traljavom igrom nismo ni zavrijedili ici dalje,mi se uvjek lovimo za slamku ali ovaj puta ni slamka nam nije ostala.Turci ce nas kod njih napucat a doma ce ici na nerjeseno i to je to.Mi smo uvjek napuhani ali su nas grci brzo ispuhali, >>>>>>>> Turci ce kod kuce morati zaigrati otvoreno i to je nasa velika sansa. Ako se Olic do tog vremena oporavi,sigurno pobjedjujemo

VL
AL
alpine
14:34 13.10.2011.

ne znan zasto, ali bi mi draze bilo da bosanci produ a \"maminjo-markovic-bilic-oce-nece-stimac-i-ostala-bagra\" dobiju dobru lekciju.. ne mogu ih vise gledat na oci.. neka ih sve java odense.. ionako ce igrat tamo na onom maksimiru pred publikom punom salova sa reklamom za pivo.. jadno.. odavno se ne identificiram s takvima. Cak i da pobijede Turke agonija bi se nastavila.. tu triba lustracija i u iducih par godina sve prominit.. kompletno bosanci bar igraju sa srcem..

VL
BR
broketa
14:36 13.10.2011.

Moj biliću da si imalo pametan da bi ostavku poslije latvije.Otisao bi kao čovjek.Ovako će te guus razbit pa ćete tvoj sef i partner mamićpopljuvat i označit kao glavnog krivca,da bi spasio svoje kurve u savezu bit ćeš perosna non granta!!!Kretenu jedan jadan si ako mislis da ćeš se ti turcima osvetit.I kavu poruku salješ.Nezrelo derle jedno!!!!!!

VL
PR
ProCro
13:18 13.10.2011.

Sa Bilicem nemamo sanse!

VL
« 1 ... 3 4 5 6 7 8 ... 13 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.