Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 156
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Euro 2012.
Povratak na članak

Hrvatska igra protiv Turske! Bilić: Vrijeme je za osvetu

Hrvatska nogometna reprezentacija u dodatnim kvalifikacijama za EP 2012. u Ukrajini i Poljskoj igrat će protiv Turske! Prva utakmica igrat će se u Turskoj.

Komentari 247

Avatar dum-spiro-spero
dum-spiro-spero
20:39 13.10.2011.

sto ce se biliceve maze ponovo rasplackiti. nikad u zivotu nisam vidio odrasle pickice da se valjaju i placu onako kako su pokazali poslije igre sa turcima. bilic nije trener nego igrac, to se najbolje vidi kad skace kao da on igra a ne razmislja strateski i analizira igru igraca. treba covjeka osloboditi od te pozicije jer je po izgledu ostario 20 godina od stresa i patnje vodeci repku.

VL
KR
kroon
20:58 13.10.2011.

Turci imaju jedan veliki adut koji moze biti presudan...Murinjo je za Hidinka malo dijete...Bilicu tip ima da te prouci i procita u ovih par sedmica tako da ti je bolje da das ostavku na vrijeme

VL
AR
ardo
21:00 13.10.2011.

Bilić je jučer rekao da ne bi htio Tursku za protivnika, a danas kaže hvala bogu što smo ih dobili,kao da su Turci nezasluženo pobjedili u Austriji, a on je bio glavni krivac.Mislim da bi trebali biti jako oprezni jer oni se neće predati lako.Ja na žalost mislim da ćemo izgubiti odlazak na EP.

VL
DJ
Djedmedjed
21:03 13.10.2011.

Turska nikad u zadnjih 17-18 godina nije bila slaba kao sada. Golman Volkan je veliki pacer, a ostatak ekipe nije ni blizu generaciji u kojoj su igrali Recber, Alpay, Abdulah, Ümit Davala, Hasan Sas, Arif i Sükür. Skupili su 133 ! bodova manje od vodece Njemacke, remizirali s Austrijom i izgubili od Azerbejdzana. Nismo ni mi u nekoj formi, ali mislim da mozemo samo bolje a ne gore.

VL
DA
darmar
21:13 13.10.2011.

Pa luenice zar je nase 2. mjesto iza grka isto vrijedno kao 2. mjesto turaka iza velike Njemacke? meni se cini da se to ne moze uporedit

VL
KA
karambita
21:16 13.10.2011.

Ebiga, Turci nakantaju Hrvatsku i eto ih u EU...a Hrvatska nek ceka 2013 godinu....bas je to nepravedno, ali sta se moze....biti ce..dere Musa jarca

VL
OB
-obrisani-
21:22 13.10.2011.

darmar.... A ko kaze da nije,svi vi ste za Turke i svi ste misljenja da necemo uspjeti r jer su turci bolji,imaju jednog od najboljih trenera... Reci mi molimte zasto onda idu na doigravanje .... jest obje su od njem,izgubili... od .asejrb.su izgubili,Schveiz i Austrija su igrali nerjeseno ,ali mi smo za sve vas najlosiji.... Kad se turci jave da se ne boje i da su bolji ,onda od vas niko nista ne kaze,ali kad nasi kazu ,da su bolji od Turske ,ali da ih ne podcjenjuju ,jer je Turska jaka ,ima dobra igrace,zasto svi skoce i iz samo jednog kontesta vade ono sto im odgovara... Imamo pravo da se nadamo i da kazemo da smo bolji,jer jesmo... Turska ima ,koliko bodova 12-13 mi 22 ... zsto se nase uvijek napada i pljuje po njima ,a drugi hvale.... Ne razumjem...

VL
DA
darmar
21:59 13.10.2011.

Pa Luenice opet grijesis, nismo mi za turke. Njih treba na.. Ali ja ne bih cak ni Bilicu prigovorio da je 2. iza Njemaca, koji su sada top klasa. Mogu ti rec da sam imao nadu u Bilica sve doo Grcke, a od tada nemam. Najvaljivao je tada najmanje pobjedu u Ateni, samo mu nije odgovarao poraz da bi ostao na prvpm mjestu. Medjutim on izgubio i to sa 2 razlike. Covjek je pukao kao trener. Valjda je bar sad naucio da ne moze igrat sa 3 napadaca kao protiv grka. U gostima bi trebao igrat s jednim napadacem, a doma sa dva. U prijevodu, trebao bi imat jaku sredinu u gostima koja ce ratovat u Istanbulu i ako se posreci zabit gol.

VL
Avatar juma
juma
22:00 13.10.2011.

Ako obe reprezentacije daju 100% onog sto mogu, onda je prednost na nasoj strani, jer smo ipak kvalitetniji. Problem je u tome sto kvaliteta nije jedini faktor koji odlucuje, kao i to sto vec dugo nismo dali 100% onog sto mozemo.

VL
OB
-obrisani-
22:12 13.10.2011.

2011. u 21:07h luena 1 je napisao/la: ... da,da,Grci su po kvaliteti itd itd kao Nijemci biti drugi u najslabijoj grupi je sramota a ti pricaj sta hoces btw. dobro da smo i to drugo mjesto izvukli...kako smo sjajno igrali

VL
OB
-obrisani-
22:13 13.10.2011.

darmar.... U pravu si sto se napadaca tice,ali izbornik je objasnio zast je is sa tri napadaca.... >Svi mi grjesimo tako on,igraci ,a oni su jedni od krivaca i snose najvecu odgovornost za ono sto smo u Grckoj vidjeli.... Nemoz biti da svoh deset igraca zabrlja na travnjaku,kod kornera je tocno zna svaki koga treba pokrivat i sto je ispalo.... Ja sam 15 min. pred kraj iskljucila TV jer to mucenje nisam mogla vise gledat... I opet ti kazem ,vjerujem u nas prolaz , turci nek se slikaju.... Dobri jesu ,ali nisu bolji od nas...

VL
Avatar x-y
x-y
22:24 13.10.2011.

do kada ce ovaj kvazi strucnjak Bilic vuci nas Hrvate za nos...... pa samo budali nije jasno, pa jeli treba jos jedno veliko natjecanje da izostavimo pa da netko shvati da Bilic prodaje jaja za bubrege.... eeee moj Markovicuuu majmuneeee jedan, postedi nas dok jos ima sanse.......

VL
BI
billynik
22:25 13.10.2011.

Žao mi je to reći ali prvenstvo ćemo teško vidjeti. Mi nemamo trenera ali to neki nikako neće prihvatiti.

VL
OB
-obrisani-
22:30 13.10.2011.

meni jedna stvar nije jasna. taj Bilic je nesluzbeno vec u nedjelju dobio cipelu,ipak jos je danas jos u sedlu,barem jos ove dvije utakmice. da je taj Markovic&co imalo pametan,stavio bi novog,bilo kojeg trenera za te utakmic,ako nista drugo,igrace mentalnoo pripremiti,bocnuti ih,upumpati dodatnu energiju.. ovaj luzer je katastrofa,kad ce konacno otici,Turke necemo sa njim dobiti,bas me zanima na sta ce se onda vaditi,mozda kao protiv Gruzije vani \'igraci nisu bili raspolozeni\'...koje li glupe izreke majko mila

VL
PE
pekec
23:26 13.10.2011.

jebal te vrag Bilicu ..jer sam ti rekel da sutis do 15.11 a ti opet ono tvoje (fenomenalna prilika- jos fali ono ...na dlana -ko na konju ) molim te suti i pobjedi konacno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VL
OB
-obrisani-
00:57 14.10.2011.

najbolje bi bilo da prodju i bosna i turska, 2 oka u glavi. ako ne turska bosna, onda barem matica turska.

VL
VI
virginian
02:13 14.10.2011.

Zanimljiva je paralela izmedu Hajduka i nase reprezentacije - relativno slavna povijest, ali trenutno slabe ekipe. Na osnovu te povijesti navijaci misle da je tim bolji nego sto jest, i stvara se veliki, neopravdani, pritisak. Pogledajmo realno - u danasnjoj nasoj reprezentaciji nema europske klase. Modric i Srna to mozda i jesu, ali nisu dovoljni, ni kad su u formi, za asu prevagu protiv malo zahtjjevnijih protivnika, Srecom, ni Turska nije u najboljem izdanju - zbog toga se nismo ni mi ni oni plasirali direktno - tako da nekakve sanse za nas postoje. Jos jedna zanimljivost - prije dvije godine bili smo najbolje rangirana reprezentacija od onih koje se nisu plasirale na SP, a sada smo najbolje rangirani od onih koji igraju u doigravanju. To dokazuje da rangiranje nije realno , a, isto tako, da nam je tim u padu u posljednjm godinama.

VL
Avatar neurazumljiv
neurazumljiv
04:32 14.10.2011.

kao da je u slucaju Grcke presudila \"evropska klasa\" ? Sto Portugalu vrijedi \"evropska klasa\". Francuskoj vise vrijedi Platini koji ne igra, nego \"evropska klasa\". Jedno je ekipa na papiru a drugo ekipa na terenu.

VL
DA
darmar
06:47 14.10.2011.

Draga Luena: Drago mi je da se razumijemo oko nekih stvari. Medjutim, ja i dalje mislim da je Bilic predugo (6 godina u repki, jedan veliki neuspijeh SP i razocarenje oko EP) a poglavit problem je sto je izgubio image pobijednika i stvarnog vodje. Stoga sam skeptican - a vidis da i turci razumiju situaciju: ne kazu pobijedit ce Hrvatsku nego ~Bilicevu Hrvatsku!~ Razumiju ljudi u cemu je problem nase repke. A to biliceve splacine i izmotavanja o individualnim greskama protiv grka - to je smijesno, jer upravo zato postoji izbornik koji treba ohrabrit i postavit igrace gdje treba i naravno osmislit igru.

VL
DU
Deleted user
08:45 14.10.2011.

Nemamo niti trunka sanse jer ce Turci gristi ko zivotinje. Zbogom EP! Mozda je tako i bolje - barem se necemo osramotiti!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.