Naslovnica Sport Liga prvaka

Crvena zvezda ispala nakon jedanaesteraca na Cipru

Za ulazak u Ligu prvaka Omonia će igrati protiv Olympiakosa. Prva utakmica je na rasporedu 23. rujna u Pireju, a uzvrat je sedam dana kasnije.
16. rujna 2020. u 20:18 1 komentara 416 prikaza
Beograd: Crvena zvezda pobijedila Europu i plasirala se u drugo pretkolo Lige prvaka

Nogometaši ciparske Omonije prvi put u povijesti izborili su plasman u završnu rundu kvalifikacija za Ligu prvaka nakon što su u Nikoziji pobijedili Crvenu zvezdu sa 4-2 boljim izvođenjem jedanaesteraca.

Niko Kranjčar 'MALO JE NEZAINTERESIRAN' Jeste li zaboravili na Niku Kranjčara? Evo što radi nakon što se ostavio nogometa

Nakon 120 minuta igre bilo je 1-1.

Domaćin je poveo u 31. minuti golom Michaela Luftnera koji je iskoristio pogrešku gostujućeg vratara Milana Borjana nakon ubačaja iz kornera. Jordi Gomez je iz kornera direktno pucao u gol, Borjan slabo intervenirao, a lopta se od stative odbila na glavu Luftnera.

Izjednačio je Mirko Ivanić u posljednjim trenucima prvog dijela nakon odličnog ubačaja s desne strane Bena Nabouhanea. U nastavku susreta bilo je nekoliko prilika na obje strane, no rezultat se više mijenjao pa je pitanje pobjednika razriješeno jedanaestercima.

Staropramen piknik gastro oaza Najšarmantniji piknik u gradu donosi brojna iznenađenja

Junak susreta postao je domaći vratar Brazilac Fabiano koji je obranio udarce Diega Falcinellija i Miloša Degeneka. Kod domaćina sva četiri igrača su bila sigurna, a posljednji pogodak zabio je bivši igrač zagrebačkog Dinama i Lokomotive Čeh Jan Lecjaks.

POLICIJA SVE SNIMILA
Kako se radilo u aferi Janaf: Kovačević je naručivao eskort dame, a Grgić strahovao da ga netko vidi
Kotiga i Ribafish: Najbolje ribe su na istoku!