Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 116
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Nobilova igra: Suditi HDZ-u, a ne tražiti krivca za štete u Ini

Nobilo je vidio da je dobio prvo poluvrijeme pa sad najavljuje dovođenje pred sud cijele vlade.

Komentari 192

OB
-obrisani-
17:25 18.09.2010.

18.09.2010. u 17:18h DŠ... je napisao/la: Inače, Marasovac je u pravu u jednomu! HDZ je zločinačka organizacija, što pokazuju i tvrdnje austrijskih istražitelja, stoga ju treba staviti iza brave. P. S. Zanimljivo da su nadridomoljubi bacali drvlje i kamenje na na Mesića, dok je njegov izaslanik tražio Zagorca po Beču, a nisu ni zucnuli kada je šefica staljinističke partije razgovarala s Polančecom! ............................................. Da nisi pripadnik najgnjusnijeg sloja naroda onog izdajničko-dezerterskog onda bi zajedno sa svima ostalim poslao u tri PM austrijske istražitelje, ali radi toliko odvratnog okota poput tebe i jesmo mala izdajničko-sluganska državica na zapadnom Balkanu. I da vi gnjusni ljudski izbljuvci imate imalo kataktera,savjesti i morala bi ostali i dalje zakopani u govnima da se barem malo manje osjeti vaš nepodnošljivi smrad. A usporedba o radnjama Mesića i Kosorice samo dodatno pokazuje, s obzirom da se radi o \"kruškama i jabukama\", koliki si odurni beskorisni retardirani smrad.

VL
PO
porezni.obveznik
17:30 18.09.2010.

minute, i mislio sam da ce nekom poput tebe smetat istrazivanje kriminala. Sad cete pocet spaljivat ove iskaznice kao sto ste \'90. spaljivali partijske

VL
DD
DDUVNJAK
17:33 18.09.2010.

DOMOLJUBLJE Nobilova igra: Suditi HDZ-u, a ne tražiti krivca za štete u Ini ---------------------------- Čekaj tog crvenog odvjetnika izabrao je HDZovac dojučerašnji potpredsednik vlade! Dakle kad je guzica u pitanju dobar je i CRVENI?

VL
OB
-obrisani-
17:35 18.09.2010.

18.09.2010. u 17:20h porezni.obveznik je napisao/la: vjerane, fascinantan um taj Dejan, jos je stigao paralelno voditi svoje financijsko carstvo (ok, vjerojatno mu je pomogao partner Petrac). inace, upravo si grubo prekrsio zakon odavanjem tajnih podataka iz registra branitelja. Ti ocitoo zelis da Dejana odmah uhapse u Beogradu gdje sad razvija poslove (a znas kakve su zadace izvidjackih postrojbi u ratu, naj.bat ce sigurno) Srecom, to mora biti laz, jer svi znamo da Srbin moze biti samo smece, a nikako hrvatski dragovoljac, jel\' tako? moram te rastuziti: ja i mladji Kosutic imamo isto opravdanje (i prije nego pozuris pogledat moj profil, tamo pise 41 godina jer je 1.1.70. defaultni datum rodjenja, a ne da mi se ispravljat radi tebe). ........................ Pa koji se qrc onda javljaš po problematci domovinskog rata debilni balavče? Srbin može biti samo smeće, kako kažeš a izrodi kao ti mogu biti samo gamad, ološ, šljam, tim više što o fascinantnom umu i financijskom carstvu očito nemaš pojma jer te kao i ostaku strndarnu balavu ljevičarsku gamad istina ne zanima. I samo tebi na znanje, razvijanje poslova je prekinuto prije 6 godina, ali to isto tebi tko zna čijem antihrvatskom okotu nije važno, zar ne? Im iožda ti, iako si obični smrdljiv gnjus možda znaš objasniti kako to da Račanov sin nije imao nikakvih problema u Hrvastkoj, a taj Dejan radi ere \"detuđmanizacije\" nije mogao opstati? Trebalo je gamad poput tebe kada se već okotila na vrijeme eutanazirati, kada ti već preci nisu na vrijeme rješeni !!!

VL
OB
-obrisani-
17:38 18.09.2010.

18.09.2010. u 17:30h porezni.obveznik je napisao/la: minute, i mislio sam da ce nekom poput tebe smetat istrazivanje kriminala. Sad cete pocet spaljivat ove iskaznice kao sto ste \'90. spaljivali partijske ------------------------------------------------------------- Po čemu zaključuješ, debilni stvore da meni smeta istraživanjeje kriminala??? Tješi se smrdljivi tvore, nisam imao niti imam što spaljivati, za razliku od tvoje gamadi koja te okotila!

VL
PO
porezni.obveznik
17:41 18.09.2010.

vjeran, znaci, Dejan je ipak smece jer je Srbin? (usput, tvrdim da nije bio u HV, mozda je lazni kao i ti) o ratu i poracu znam i previse - nisam bio ni glup ni nepismen, a vec dugo nisamm ni maloljetan. a Tudjmanima su carstva propala zato jer su mogli zaradjivat samo dok je tatin/djedov autoritet osiguravao poslove i stitio od krivicnog gonjenja. Inace, Kako inace tumacis da je Dejan zbog \'detudjmanizacije\' pobjegao ni manje ni vise nego u Beograd. Tamo valjda Franju vole, sto li?

VL
OB
-obrisani-
17:48 18.09.2010.

Daj, buzdo, vrati se kuhači i ne uznemiravaj pošteni svijet. Ti ćeš nekomu, polupismena spodobo, mjeriti ljubav prema domovini!? Kakva crna jugolaprdala!? Ta država ne postoji 20 godina, ali ti ju i dalje vadiš iz podruma. Uzalud ti trud, sviračice,čice, tvoji su trikovi odavno pročitani. Sada možeš nastaviti lizati generalissimusov plakat! --- (18.09.2010. u 17:45h ingrid_pucar_mara je napisao/la: Uvijek ista ekipa jugolaprdala,dš,po.ob., lažni profesor ,ovaj put čoporativno izlaze iz svojih brloga,stoput ponovljene,izlizane rečenice ,dosada živa.Odakle volja tim besposličarima i vucibatinama da se po sto put osvrću na istu temu. Čudni ljudi,čudna imena. )

VL
OB
-obrisani-
17:49 18.09.2010.

I ne vidim zašto se ne bi sudilo HDZ-u? Nevini su dok im se ne dokaže!

VL
PO
porezni.obveznik
17:52 18.09.2010.

ingrid, sto, tebi je cudno placati porez? ok, to je tipicno HDZ-ovski.

VL
KU
kumajela
17:53 18.09.2010.

Evo nam ove diaree od dovoljno šupljega. Stari blesonja se opet uneredio.

VL
KO
kompa
18:00 18.09.2010.

18.09.2010. u 16:30h marasovac je napisao/la: ovome se nema što dodati,, naslov kolumne sve govori,,, obiteljski nasilnik,cojvek koji tuce djecu ,,nesudjeni HNS ministar pravosudja,Mesicevac zeli svima nametnuti krivnju samo da opravda kriminalce mesica,cacica,jakovcica i slicne Dujmovicu jos jednom kapa doo poda,pogadjas u srz

VL
OB
-obrisani-
18:00 18.09.2010.

dš u Umišljena vucibatino,tvoj problem i jest što si miljama udaljen od poštena svijeta,a domovine nemaš.

VL
MI
miso
18:07 18.09.2010.

Dakle, sigurno postoji zločinačka organizacija. Jako dobro uigrana. Koja je progutala cijelu sadašnju Hrvatsku i njezinu budućnost. Svi rezultati to pokazuju. Krivica nije na onoj zločinačkoj organizaciji koja je sudjena i oslobođena (grupa oko Jelavića) prije nekoliko godina. Zato valja dopustiti mogućnost da su to neki drugi. Jači i organiziraniji od njih. Po ovome kako to gospodin Dujmović prikazuje to je sigurno SDP. HDZ to ne može biti, jel\' tako gospon Tihomir? Ta, kako bi bio, \'ajte molim vas.

VL
OB
-obrisani-
18:07 18.09.2010.

Daj, babetino, vrati se ispred štednjaka. Ti ćeš meni dijeliti lekcije o domoljublju!? Ništa ti ne razumiješ jer si polupismena jadnica bez završene osnovne škole.

VL
GI
GIUSEPPE6464
18:10 18.09.2010.

Crveno ili crno isto je sad, ruke u pekmezu svima su, nema razlike, ovo prepucavanje mazanje je za oči biračkom tijelu. I to je od ove krađe veća tragedija, a iskreni domoljubi trenutno nemaju koga birati. Svima koji pak tvrdee da je HDZ zločinačka organizacija moram ih razočarati i reći da su 1990 i 1991 tako ih zvali srbi i ondašnja partija, pa se zna kako su prošle te galamdžije te stoga vi koji tvrdite to čuvajte se mraka... Tihonmir je jedan od rijetkih novinara u ovoj zemlji koji je domočjub za razliku od svih levih piskarala... Da Tihomire ovo je demokracija na partizanski način ili si s nama ili te nema...

VL
Avatar puky
puky
18:10 18.09.2010.

... svatko normalan i sa malo razuma odmah je shvatio kakva je igra u pitanju ... providnost predstave crvenog ološa sa \"svetim Josipom\" u glavnoj ulozi odmah sam prve sekunde shvatio i o tome za svoju dušu pisao ... kažem \"za svoju dušu\" jer ne želim napraviti istu pogrešku kao i Dujmović koji misli da će iskrenim i pravilnim tumačenjem igrokaza crvene bande dati neki doprinos istini, prokazati crvenu prljavštinu i time nešto promijeniti ... naravno ne - sve što crveni ološ radi nije u interesu istine, pravde i poštenja već u zaluđivanju budaletina i osrednjaka i njima je ovo namijenjeno ... zato je bez predmetno razotkrivati pokvarenost kugo-komunista jer titoglavce nitko i onako \"neće skrenuti sa puta\" a nas koji smo nepomirljivo na drugoj strani nikada nisu niti će imati uz sebe ... strava ...

VL
OB
-obrisani-
18:18 18.09.2010.

GIUSSEPPE, a zašto bismo se mi, koji smo protiv HDZ-a, bojali mraka? Nekako se meni čini da - nakon svih ovih afera - ste upravo vi HDZ-ovci ti koji se mraka boje.

VL
RB
Rikard Barić
18:20 18.09.2010.

Marasovac 16:57 Hvala na informacijama. Dedaković u osnovi kaže da Tuđman nije bio glavni igrač, nego Manolić itd. To je postalo očigledno i ostaje pitanje može li se uopće iz titoizma izmigoljiti jedna jedina politička karizma koja neće tripnuti natragg u kolektivnu jazbinu neodgovornosti. Da skratim, Tuđman je trebao biti odlučno na strani Dedakovića. Ovako je upravo tu zauvijek pao, pao natrag Titu u zagrljaj.

VL
OB
-obrisani-
18:21 18.09.2010.

Zdravko Cobenzl, Dubrovčanin s aristokratskim korijenima, bio je među osnivačima HDZ-a u Durbrovniku. Evo što kaže taj profesor na Glazbenoj akademiji… «Ništa nisam znao o Franji Tuđmanu. Vjerovao sam u svenarodni nacionalni pokret i nadao se demokraciji i općem napretku.. Već 1991. godine vidio sam da se stvara paralelna struktura moći koja djeluje mimo zakona i legalnih organa vlasti. Posebno me nerviralo izrazito favoriziranje Hercegovaca u Dubrovniku. Pratio sam proces stvaranja oligarhije od vrha do dna i sve sam to tolerirao i trpio misleći da će ubrzo takav put biti prekinut i da će se društvo okrenuti u pravcu demokratskoga razvoja. To se nije ostvarilo i 1992. godine izašao sam iz HDZ-a. Rodbina i prijatelji ozbiljno su mi to zamjerili. Uopće mi nisu vjerovali da HDZ vodi društvo pogrješnim putem. To je zato što oni nisu bili unutar struktura vlasti pa nisu vidjeli ono čemu sam ja svjedočio. Naime, prljavština je na početku bila vidljiva samo onima koji su bili u tomu mafijaškomu društvu. Zavjesa ispred kriminala bila je pregusta da bi ju vidjeli obični ljudi.

VL
OB
-obrisani-
18:23 18.09.2010.

dš u Napuvanko,tvoj problem je puno složeniji,naime,ti sam sebe ne razumiješ. Diskreditiraš druge uvijek istim objedama,daj pošalji kopije tih tvojih silnih imaginarnih diploma,pa da vidimo kakav se to lumen krije iza,DŠ a.

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.