Nobilova igra: Suditi HDZ-u, a ne tražiti krivca za štete u Ini
Nobilo je vidio da je dobio prvo poluvrijeme pa sad najavljuje dovođenje pred sud cijele vlade.
Komentari 192
18.09.2010. u 13:46h Minute- je napisao/la: ------------------------------------------------------------------ Pa država i propada samo radi postojanja vas stoke sitnog zuba. -------------------------------------------------------------------- Što i dokazuje broj minusa u manje od 10 minuta! --------------------------------------------------------------------
Dujmović vrijeđa generala Gotovinu uspoređujući njegovu sudbinu sa sudbinom HDZ-ovih kriminalaca. Uostalom, zar se nije predsjednik HDZ-a hvalio da je upravo on najzaslužniji za Gotovinino uhićenje? Time smo došli do biti problema. Kad desničari stave na svoje čelo nekog istinskog heroja, kao što je Gotovina, onda će pobijediti na izborima. Dok su im na čelu ljudi kao Sanader, Polančec, Šuker, Kosorica, Šeks… SDP-u će vlast sama padati u ruke.
18.09.2010. u 14:00h profesorzag je napisao/la: Dujmović vrijeđa generala Gotovinu uspoređujući njegovu sudbinu sa sudbinom HDZ-ovih kriminalaca. Uostalom, zar se nije predsjednik HDZ-a hvalio da je upravo on najzaslužniji za Gotovinino uhićenje? Time smo došli do biti problema. Kad desničari stave na svoje čelo nekog istinskog heroja, kao što je Gotovina, onda će pobijediti na izborima. Dok su im na čelu ljudi kao Sanader, Polančec, Šuker, Kosorica, Šeks… SDP-u će vlast sama padati u ruke. ---------------------------------------- Nema veće uvrede za generala Gotovinu nego kada vi dezerterski smradovi spominjete u bilo kojem kontekstu, tim više što bez gadova koji su bilio na vlasti 2000. gdoine, ne bi bilo ni izručenja ni haške nadležnosti nad \"Olujom\".
incestPROFA pa odakle tebi smradu pravo da pišeš o generalu Gotovini? Pozabavi se sa svojim ukućanima na svoj nacin a odkantaj sa ovog foruma sitnozubi .
18.09.2010. u 14:00h profesorzag je napisao/la: Dujmović vrijeđa generala Gotovinu uspoređujući njegovu sudbinu sa sudbinom HDZ-ovih kriminalaca. Uostalom, zar se nije predsjednik HDZ-a hvalio da je upravo on najzaslužniji za Gotovinino uhićenje? Time smo došli do biti problema. Kad desničari stave na svoje čelo nekog istinskog heroja, kao što je Gotovina, onda će pobijediti na izborima. Dok su im na čelu ljudi kao Sanader, Polančec, Šuker, Kosorica, Šeks… SDP-u će vlast sama padati u ruke. /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Na desnici ja nisam vidio nijednog pametnog politicara..vidjeo sam Suska,Bobana,Pasalica,Tuđmana,Kutlu,Rojsa,Gregorica,Valentica,Zagorec,Korade,Norac.....pa takvi nas vode 16 godina..i vidite sta bi od drzave?!
dujmović često troši energiju,vrijeme i maglu da bi nas razuvjerio od nečega u što vjeruju mnogi i što se iz dana u dan pokazuje sve točnijim-da je hdz (bio?) zločinačka organizacija,a koristi i taktiku sličnu hdz-ovoj-jesmo krali ali krali su i drugi-pokušavajući u taj glib uvući i sve ostale i u očima javnosti učiniti ih pokvarenjacima kakvi su oni sami.jedino bode u oči činjenica da je hdz svojim lopovlukom i nesposobnošću odgovoran za barem 90% štete nanešene ovoj državi !sve u svemu-jadno
bravo, Tihomire, ti sigurno neces biti izbacen iz stranke - ti si dobar decko Minute, cudno kako brzo zaboravljas relativno svjeze dogadjaje. gadno je to kad cinjenice ne odgovaraju uvjerenjima
18.09.2010. u 15:11h porezni.obveznik je napisao/la: Minute, cudno kako brzo zaboravljas relativno svjeze dogadjaje. gadno je to kad cinjenice ne odgovaraju uvjerenjima ............................................................... Ne znam na koje misliš, ali kod tebe i tebi sličnih činjenice odavno ništa ne znače, akoo nije po vašem! Pitaj, pa da ti nacrtam, možda shvatiš!
18.09.2010. u 14:32h vuksamotnjak je napisao/la: Na desnici ja nisam vidio nijednog pametnog politicara..vidjeo sam Suska,Bobana,Pasalica,Tuđmana,Kutlu,Rojsa,Gregorica,Valentica,Zagorec,Korade,Norac.....pa takvi nas vode 16 godina..i vidite sta bi od drzave?! ........................................... Kada ih usporediš sa Stazićem, Pusićkom, Ingrid, Jovanovićem, Marasom, Jurjević-Bajom, Milanovićem, Čačićem, Antunovićkom,om, Borzanicom, Beus-Richembergom, Baukom, Dragovanom, Ostojićem i općenito tom neviđenom bagrom, onda te osobe od tebe spomenute ispadaju kao ozbiljni političari pa čak i drzavnici, uz malu napomenu da Kutle, Zagorec, Korade i Norac nisu bili političari.
18.09.2010. u 14:49h bancho je napisao/la: dujmović često troši energiju,vrijeme i maglu da bi nas razuvjerio od nečega u što vjeruju mnogi i što se iz dana u dan pokazuje sve točnijim-da je hdz (bio?) zločinačka organizacija,a koristi i taktiku sličnu hdz-ovoj-jesmo krali ali krali su i drugi-pokušavajući u taj glib uvući i sve ostale i u očima javnosti učiniti ih pokvarenjacima kakvi su oni sami.jedino bode u oči činjenica da je hdz svojim lopovlukom i nesposobnošću odgovoran za barem 90% štete nanešene ovoj državi !sve u svemu-jadno ... ============================================================ Neki ljudi su placeni od nekih...neki ljudi pokusavaju zamagliti stvari.... na mjesto da razvedre situaciju u drzavi...nekim jos nije doslo iz donje u gornju da su nas sva ZLA zadesila s desne strane...jos nisu ukapirali da je tzv domoljub postala NAJGADLJIVIJA rijec za 99 % Hrvatskog puka..ah,staces,ima nas svakakvi.
18.09.2010. u 15:20h kumajanja je napisao/la: Neki ljudi su placeni od nekih...neki ljudi pokusavaju zamagliti stvari.... na mjesto da razvedre situaciju u drzavi...nekim jos nije doslo iz donje u gornju da su nas sva ZLA zadesila s desne strane...jos nisuu ukapirali da je tzv domoljub postala NAJGADLJIVIJA rijec za 99 % Hrvatskog puka..ah,staces,ima nas svakakvi. --------------------------------------- Za vas ljevičarsku gamad, ljudske izrode, ološ i šljam je više nego sigurno da zlo dolazi od desnice, kako i treba, jer da ne dolazi, desnice nam ne bi trebalo. Jedini problem je što je prema zla kada ste vi u pitanju. A domoljub nije tzv. i je najgadljiviji izraz za vas najgadljivi sloj naroda koji se može zamisliti i koji je trebalo radi dobrobiti ove države odavno pot*maniti.
Minuta, dakle, činjenice su slijedeće. 1. Ustavni zakon o suradnji sa sudom u Haagu je donio HDZ još za vrijeme Tuđmana. 2. Deklaracija, kao što znaju i brucoši prava, nema nikakvu pravnu težinu, za razliku od Ustavnog zakona kojeg svi moraju poštivati uključujući i pisci deklaracija. 3. Sam Franjo Tuđman isporučio je sve B i H Hrvate u Haag. 4. SDP nije NI JEDNOG Hrvata isporučio Haagu. Sve ih je isporučio HDZ. Dalje, ako je Deklaracija bila štetna, zašto je HDZ nije ukinuo kad je došao na vlasti 2003.? Zašto je, umjesto toga, požurio sve generale uhititi i isporučiti u Haag? I, na kraju, isporučio bi Tuđman i samog Gotovinu ali je dobio informacije da se protiv njega (Tuđmana) priprema optužnica, pa je iznenada prekinuo do tada vrlo blisku suradnju s Haagom (čemu svjedoči izručenje B i H Hrvata). A, sada, minuta - pošto nisi sposoban civilizirano diskutirati - nastavi, kao zadnji srpski primitivac, pisati 10 uvreda u jednoj rečenici. Uzgred, ako ste ti i cipelica bili u Hrvatskoj vojsci uopće mi nije čudno da su hrvatski generali završili u Haagu.
18.09.2010. u 15:27h Minute- je napisao/la: 18.09.2010. u 14:32h vuksamotnjak je napisao/la: Na desnici ja nisam vidio nijednog pametnog politicara..vidjeo sam Suska,Bobana,Pasalica,Tuđmana,Kutlu,Rojsa,Gregorica,Valentica,Zagorec,Korade,Norac.....pa takvi nas vode 16 godina..i vidite sta bi od drzave?! ........................................... Kada ih usporediš sa Stazićem, Pusićkom, Ingrid,d, Jovanovićem, Marasom, Jurjević-Bajom, Milanovićem, Čačićem, Antunovićkom, Borzanicom, Beus-Richembergom, Baukom, Dragovanom, Ostojićem i općenito tom neviđenom bagrom, onda te osobe od tebe spomenute ispadaju kao ozbiljni političari pa čak i drzavnici, uz malu napomenu da Kutle, Zagorec, Korade i Norac nisu bili političari. //////////////////////////////// Sve ove sto ih ti nabroji,jedino za Cacica nesmijem tvrditi da je posten,za ostale dokazi ? A za ovu gospodu i Austrija znade : Austrijanci najavili nova uhićenja zbog Hypa: Ključni su bili Tuđman, Zagorec i još 10 političara,svi redom tzv domoljubi...pa slijedi : Boban,Susak,Pasalic,Tuta,Stela,Valentic,Gregoric,Matesa,Sanader,Kaljmeti,Sukeri,Dropulici,Jure Radici...................................Norac,Korade,Cermak, Condic,Rojs,Kutle,Zuzul..........................nikad kraja lopovima.
minute, ti, naravno, znas da se sva sudjenja i izrucenja provode u skladu sa zakonima, a ne sa nekakvim deklaracijama. O tim cinjenicama govorim. A ako znas za neki zakon kojeg je Racanova vlada donijela ili izmijenila i time omogucila sudjenja za Oluju, onda nas, molim te, prosvijetli
Tihomire! Predlažem ti jedan brzinski tečaj o ekonomiji i računovodstvu. Zar ti uistinu misliš da bi netko dao silnu lovu za Inu a ostavio i dalje lopove u upravi. Nekada kad nisi znao kako izvući novac iz firme, jednostavno si napisao račun na Inu jer je bilo opće poznato da se tamo ništa ne provjerava.
18.09.2010. u 15:34h profesorzag je napisao/la: Minuta, dakle, činjenice su slijedeće. 1. Ustavni zakon o suradnji sa sudom u Haagu je donio HDZ još za vrijeme Tuđmana. 2. Deklaracija, kao što znaju i brucoši prava, nema nikakvu pravnu težinu, za razliku od Ustavnog zakona kojeg svi moraju poštivati uključujući i pisci deklaracija. 3. Sam Franjo Tuđman isporučio je sve B i H Hrvate u Haag. 4. SDP nije NI JEDNOG Hrvata isporučio Haagu. Sve ih je isporučio HDZ. Dalje, ako je Deklaracija bila štetna, zašto je HDZ nije ukinuo kad je došao na vlasti 2003.? Zašto je, umjesto toga, požurio sve generale uhititi i isporučiti u Haag? I, na kraju, isporučio bi Tuđman i samog Gotovinu ali je dobio informacije da se protiv njega (Tuđmana) priprema optužnica, pa je iznenada prekinuo do tada vrlo blisku suradnju s Haagom (čemu svjedoči izručenje B i H Hrvata). A, sada, minuta - pošto nisi sposoban civilizirano diskutirati - nastavi, kao zadnji srpski primitivac, pisati 10 uvreda u jednoj rečenici. Uzgred, ako ste ti i cipelica bili u Hrvatskoj vojsci uopće mi nije čudno da su hrvatski generali završili u Haagu. ............................... To što ponovo laprdaš smeće dezertersko je objašnjvano od puno pametnijih nego što smo to ti ili ja, pa ne bih ponovo. Osim što je vidljivo da čitaš što se piše, jer do nedavno nisi imao pojma da Deklaracija iz travnja 2000. godine uopće postoji, a kamoli kakve je učinke proizvela, iako ne shvačaš napisano, što nije ni čudo s obzirom na niti imaš znanja ni predznanja kao ni s činjenicom o kakvom se polupismneom idiotu radi kada si ti u pitanju A odgovoriti ću ti samo na jedno: Deklaracija je bila i je štetna, a i da ju je HDZ \"ukinuo\" ništa se ne bi postiglo, jer je temeljem iste Haag dobio NEUPITNU nadležnost nad Olujom i naravno raspisao međunarodnu tjeralicu za Gotovinom, koji je po toj tjeralici i uhićen. ili ti kao standardni oblik običnog retardiranog idiota misliš da bi nakon \"ukidanja\" Deklaracije, Haag obustavio tjeralicu? Rječnik je prilagođen smeću tvoga profila. Za cipelicu ne znam, za sebe znam i barem me nitko ne može nazvati dezerterom dakle onim najpodlijim, najgadljivijim i najgnjusnijim slojem naroda kojem ti svakako pripadaš, tim više što mi se nikakav zločin ne može pripisati, osim možda da nisam bio dovoljno učinkovit kada su agresori ili đubretarski izrodi poput tebe bili u pitanju.
minute, ne lupetaj. Deklaracija nema pravnu snagu koja bi promijenila ista u vezi Haaga. Pa i sam priznajes da povlacenje deklaracije ne bi obustavilo tjeralicu: naravno, kad deklaracija i nije pravna osnova po kojoj je tjeralica izdana. I zivo mee zanima koji su ti to \'pametniji\' i sto su to objasnili
Oni imaju HRVATSKU! Svi redom tzv domoljubi u liku don Sanadera,Suska i Bobana,ercegovaca,ADZea najlopovskije grupacije u nas HRVATA...i zato tvrdim da je rijec \"domoljub\" koju inace instalirase ercegovci,postala njaGADLJIVIJA rijec u nas HRVATA. Razumijem zasto 1 % SLJAMA od ukupnognog broja nas Hrvata,tu rijec bastini,treba sacuvati opljackano,pozicije,fotelje...polako al\' sigurno vam dolazi KRAJ !!!!!!!!!!!!!
SPISAK ČETNIKJA KOJI SU NAPALI VUKOVAR YUSIPOVIĆ NE TRAŽI,AUSTRIJSKI KONJUŠARI NE TRAŽE SDPENJARE ŠIRE NEPRIJATELJSKU PROPAGANDU IZ KUHINJE BRITANSKIH OBAVJEŠTAJNIH SLUŽBI DA JE VUKOVAR IZDAN,IZDALI SU GA SVI ONI KOJI GA NISU BRANILI
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
18.09.2010. u 13:42h vuksamotnjak je napisao/la: \"Imamo\" ,imaju HRVATSKU !!!!!!!! Imamo ercegovce !!!!!!!!! Imamo tzv domoljube na celnim fukcijama...a nista nam neide po planu, o cemu se radi?! Radujem se zbog stoke sitnozube propasti drzave kao malo dijete. ------------------------------------------------------------------ Paa država i propada samo radi postojanja vas stoke sitnog zuba.