Nobilova igra: Suditi HDZ-u, a ne tražiti krivca za štete u Ini
Nobilo je vidio da je dobio prvo poluvrijeme pa sad najavljuje dovođenje pred sud cijele vlade.
Komentari 192
Poreznik iz Velike Gorice Ivan Šuker, uz drskost, prepotenciju, lopovluk i neznanje, sigurno je jedan od tri državna neprijatelja koji je svojm \"radom\" uništio Hrvatsku. To stvorenje sigurno je bio sudionik najveće pljačke u INI, bio je blizak suradnik Sanadera i njegovih kriminalnih radnji u gospodarstvu.Našavši se u opasnosti da će biti okrivljen zajedno sa Polančecom, nepripremljen napravio je gaf, koji će koštati političke karijere. Postavlja se pitanje dali samo političke, jer svima je jasno da postoji materijala, za kazneni progon. Lopovi polako isplivavaju iz ove naše HDZ-ove žabokrečine.Kosorica, nedosljedna ali puna elana, da sačuva svoje mjesto u vlasti, nastoji zakrpati vreće iz kojih istječu stranačke afere. Sve teže joj to ide od ruke, jer afera je ko zvijezda na nebu.Vrijeme je za definitivan odlazak i nje i i njene stranke.Vrijeme je da potjeramo lopove i neprijatelje, koji su nam upropastili budućnost.Vrijeme je da bagru potjeramo u zatvore.
pročitao sam ove komentare i jedan kaže,kad desnica stevi nekog svog heroja dobit če izbore,valjda usporedba s klaviristom koji je isto tako heroj ili rošavim canetom herojem minhenske bojne,nikad neče staviti desnica nekog desničara,poštenog i časnog heroja na svoje čelo,jer desnica je pod kontrolom udbe,a ako se to jednog dana dogodi,pa se riješimo barba luke,jace vlaisavljevičke,šeksa i ostalih lažnih domoljuba nebi vam bio u koži stoko yugoslovenska,nebih vam bio u koži austrijski konjušari,jer ako stvarna desnica osvoji vlast barem na jedan dan gdje če netati U koju če se mišju rupu sakriti todorići,vlahušići cicurini,butkovići pavići,jovanovići,lopuže i kreteni,jer tada če pitanje biti TKO JE PUCAO PO VUKOVARUU,TKO JE UBIJAO HRVATSKE CIVILE U SABORSKOM ŠKABRNJI,NA OVČARI ILI DALJU A NE KAD ČE SE OBJAVITI SPISAK ONIH KOJI SU ODBRANILI SVOJU DRŽAVU,POSEBNO ME ODUŠEVLJAVA ŠTO KALIMERO NE TRAŽI SPISAK LAŽNIH BRANITELJA,NI DA GA NETKO NAPRAVI NI LAŽENE,NETRAŽI NI SPISAK ONIH KOJI KRČME DRĆŽAVNI PRORAČUN,ON TRAŽI MOJE IME DA PETOKOLONAŠI ČEPRKAJU PO NJEMU,ZAŠTO NISI BRANIO MILČANOVIĆU SVOJU DOMOVUNU ISTO SMO GODIŠTE A JA NISAM BIO PREMLAD
guten_tag, mozda bi nas mogao prosvijetliti i o tome kako je SDP odgovoran za Blaskica i Kordica? minute, nikakva saborska deklaracija ne moze utjecati na odluku Ustavnog suda, to moze samo promjena Ustava. Svi ostali zakonski akti koje Sabor donesee moraju biti u skladu s Ustavom. Ako znas, reci nam po kojem se to pravnom aktu saborske deklaracije uplicu u rad Ustavnog suda, jer ako je tako, jedinstveni smo u Europi Sub poena za Suska nije propala zbog pitanja nadleznosti - prouci malo temu Dakle, lupetas
Guten_tag, pa zar nije SDP bio u vladi nacionalnog jedinstva za vrijeme Domovinskog rata? Zaboravio si tko je bio potpredsjednik te vlade?
nije sdp prodao samo kontrolni paket ine već je prodao i dio plive tako da je ostao manjinski paket i bila je kasnije laka lovina za međunarodne špekulante i kasnije preuzimanje . uništili su jednu brodograđevnu tvrtku viktor lenac jer se njihov kadar malo zaigrao sa nekim dokom . postavili su režimskog direktora u inu a jednu zlatnu koku , naftno polje bijele noći , prodali . slavko , neki su ga zvali stečajko je sve tvrtke koje su bile u teškoćama poslao u stečaj . riječka banka je poseban slučaj , kako da nestane stotinu milijuna usa $ , diler navodni krivac i osuđenik kaže na suđenju ..nemam ja nikakve nove obrane ja sam kriv i gotovo ???? najveća laž , podvala cjelokupnom pučanstvu je bila njihova propagandistička floskula : \"prvo zasjedanje sabora mi ćemo donijeti zakon o reviziji privatizacije ....pljačkaaaaa ... i jadnici nasjedoše njihovim lažima vjerujući da ima donose pravdu , ha ha ha .
18.09.2010. u 16:03h beli444a3 je napisao/la: pročitao sam ove komentare i jedan kaže,kad desnica stevi nekog svog heroja dobit če izbore,valjda usporedba s klaviristom koji je isto tako heroj ili rošavim canetom herojem minhenske bojne,nikad neče staviti desnica nekog desničara,poštenog i časnog heroja na svoje čelo,jer desnica je pod kontrolom udbe,a ako se to jednog dana dogodi,pa se riješimo barba luke,jace vlaisavljevičke,šeksa i ostalih lažnih domoljuba nebi vam bio u koži stoko yugoslovenska,nebih vam bio u koži austrijski konjušari,jer ako stvarna desnica osvoji vlast barem na jedan dan gdje če netati U koju če se mišju rupu sakriti todorići,vlahušići cicurini,butkovići pavići,jovanovići,lopuže i kreteni,jer tada če pitanje biti TKO JE PUCAO PO VUKOVARUU,TKO JE UBIJAO HRVATSKE CIVILE U SABORSKOM ŠKABRNJI,NA OVČARI ILI DALJU A NE KAD ČE SE OBJAVITI SPISAK ONIH KOJI SU ODBRANILI SVOJU DRŽAVU,POSEBNO ME ODUŠEVLJAVA ŠTO KALIMERO NE TRAŽI SPISAK LAŽNIH BRANITELJA,NI DA GA NETKO NAPRAVI NI LAŽENE,NETRAŽI NI SPISAK ONIH KOJI KRČME DRĆŽAVNI PRORAČUN,ON TRAŽI MOJE IME DA PETOKOLONAŠI ČEPRKAJU PO NJEMU,ZAŠTO NISI BRANIO MILČANOVIĆU SVOJU DOMOVUNU ISTO SMO GODIŠTE A JA NISAM BIO PREMLAD ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Pa koliko vas ima MAMLAZE ? Kako mislis da 1 % Đapicevaca...moze namecati pravila igre 99 % pametnim HRVATIMA? Evo,vladaali ste 16 godina,izdaja Vukovara,prodaja nase Posavine...pljacka,zaduzivanje,rasprodaja ....ustolicenje primitivizma...lopovluka svake vrste...zar nam takvi trebaju?
Guten Abend, Guten Tag Gdje su ovi naši? iblerovcima završio partijski, dobili zadatak, razmilili se po forumu. Ali oni su kao i njihov partijski sastanak: uvečer trista - ujutro - ništa.
kumajanja ,srbine,nije vukovar pao što su ga hrvati branili nego uzato što su ga srbi napali,nisu ranjenike na ovčari pobili hrvati nego srbi,SRBI SU POBILI RANJENIKE NA OVČARI JEL TI BAR TO JASNO AKO TI NIJE JASNO DA JE VUKOVAR NAPADNUT S STOTINAMA TENKOVA,A IZDALI STE GA TI ,MILANOVIĆ,I JOSIPOVIĆ JER U TO DOBA NISTE BRANILI HRVATSKU IAKO STE VOJNO SPOSOBNI
Mamlaz ti tata na mami.
VUKOVAR JE IZDAO JOSIPOVIĆ,VUKOVAR SU IZDALI SVI ONI KOJI GA NISU BRANILI,LINIĆ,SANADER, MILANOVIČ I OSTALA BANDA,ZA PAD VUKOVARA KRIVI SU ČETNICI KOJI SU GA NAPALI I DIO HRVATA KOJI GA NISU BRANILI NEGO DANAS TRAŽE SPISAK ONIH KOJI SU GA BRANILI,SPISAK ČETNIKA YUSIPOVIĆ KOJI NIJE BRANIO VUKOVAR NEGO GA JE IZDAO NE TRAŽI,STOKO SITNOG ZUBA TKO JE POBIO RANJENIKE NA OVČARI,
TKO JE POBIO RANJENIKE NA OVČARI STOKO SITNOG ZUBA
polancec, beli, polancec...
DESNICARI,sudnji vam se dan munjevitom brzinom priblizuje,a tad ce te morati poloziti racune za mnoga zlodjela pocinjena prema nama HRVATIMA...evo hvala Bogu i Austrija,Njemacka, cijela EU...trazi da se razotkrije vas KRIMINAL...davno ste vi bili zreli k\' o kruske za otrest\'t\' od zemlju...Racan vas 2000 spasi.......nadam se da ce Milanovic biti pametniji,prem da ja osobno u njega..i nemam veliko povjerenje. Najtuznije je kad desnicar, (vijernik) koji nijednu misu nepreskace..pljacka,zaduzuje,zivi na veresiju,rassprodava ono sto je Hrvatski puk godinama gradio...sebi sve prisvajaju,radnike na cestu izbacuju radnike ,djeca se u crkvi zlostavljaju,pa i Papa mora trziti oprost..bahatost,primitivizam..i takvi da nam budu uzor...?!Fujjj!!!!
por.ob blaškić je optužen a još se ni tinta nije osušila na dajtonskom sporazumu , malo je čudno da baš on . nije logično da je počinio ne znam kakav zločin , jer nije optužen nitko prije njega iako jee rat počeo 1991 god. optuženima je sigurno olakšavajuća okolnost da se sami predaju . da se nisu predali bili bi proganjani kao zvijeri , bili bi poslani plaćenici da ih uhite . kordić kao i blaškić su bili jedna osveta od silnika i moćnika kao upozorenje hrvatskoj što ju čeka ako ne bude poslušna. ako pogledamo vukovar zar nije logično da bude optužen netko iz stožera jna ili vojske yu . prof.zgb. prof. zdravko tomac je bio potpredsjednik vlade nacionalnog jedinstva , međutim taj čovjek se povukao i kao bivši član skyu pokajao za sva zla koja je hrvatski narod pretrpio u komunizmu . sudili su i stepincu i bilo je lako skupiti gomilu koja će urlati , ubij zločinca i slično jer mase vole kad se nekom pust krv , nije kriv , ma koga briga .
18.09.2010. u 16:17h beli444a3 je napisao/la: kumajanja ,srbine,nije vukovar pao što su ga hrvati branili nego uzato što su ga srbi napali,nisu ranjenike na ovčari pobili hrvati nego srbi,SRBI SU POBILI RANJENIKE NA OVČARI JEL TI BAR TO JASNO AKO TI NIJE JASNO DA JE VUKOVAR NAPADNUT S STOTINAMA TENKOVA,A IZDALI STE GA TI ,MILANOVIĆ,I JOSIPOVIĆ JER U TO DOBA NISTE BRANILI HRVATSKU IAKO STE VOJNO SPOSOBNI BELI ORLE (srbijanski) da mi je doci do tebe,da ti HRVAT iz Usore ocita bukvicu i pobroje rebra. Znamo mi tko je izdao Vukovar i prodao nasu Posavinu.Sjedi bitango JEDAN!!!!!!!!!!!!
guten_tag, koliko \'objektivnih okolnosti\' za ove izrucene 96/97, a za sve izrucene od 2004 nadalje kriva je Vlada iz 2000-2003... bas neobicno
+ - 18.09.2010. u 16:22h 110usorska je napisao/la: DESNICARI,sudnji vam se dan munjevitom brzinom priblizuje AMERIKA I ENGLESKA BIT ČE ZEMLJA PROLETERSKA,NARAVNO USORSKA PREŠUČUJE DA EU TRAŽI OSUDU KOMUNIZMA I IZRUČENJE NJENIH UDBAŠA,S PERKOVIČEM NA ČELU,TO JE USORSKA presločila,jedino mi žao što me tuđman prevari,što me ne pusti da vama bude sudji dan kad smo to mogli,a jedan smo sudnji dan več preživjeli,kad je ljevičarska stoka ubijala poslije drugog svjetskog rata,po hudoj jami,stoga poruka usorka do istrage naše il vaše
beli orle, prevario je tebe Tudjman na puno nacina, samo si slijep
SPISAK ČETNIKJA KOJI SU NAPALI VUKOVAR YUSIPOVIĆ NE TRAŽI,AUSTRIJSKI KONJUŠARI NE TRAŽE SDPENJARE ŠIRE NEPRIJATELJSKU PROPAGANDU IZ KUHINJE BRITANSKIH OBAVJEŠTAJNIH SLUŽBI DA JE VUKOVAR IZDAN,IZDALI SU GA SVI ONI KOJI GA NISU BRANILI
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
sdp-pokret za zapadni balkan je odradio posao za svoje sponzore i pripremio teren da se sudi hrvatskoj jer se usudila na razvalinama komunističkog poretka izboriti svoju samostalnost . da je hrvatska pala pred oružanom silom bila bi to srebrenica samo što bi to zapad prikazao kao obračun sa \"fašizmom\" . hrvati bi završili u izbjeglištvu , logorima a kvislinzi koji i danas su u ili oko vlasti bi bili dobri slugani velikosrpakom režimu . koliko je haag vjerodostojan pokazuje činjenica da su sudili hrvatskim novinarima koji su razotkrili lažne svjedoke . braća kupreškić su kidnapirani od nizozemskih plaćenika , držani u zatvoru pet godina , oslobođeni krivnje i nikom ništa za uništene živote. treba se boriti protiv laži , falsifikatora i manipulatora , neka pate kad god se spomene hrvatska .