Nobilova igra: Suditi HDZ-u, a ne tražiti krivca za štete u Ini
Nobilo je vidio da je dobio prvo poluvrijeme pa sad najavljuje dovođenje pred sud cijele vlade.
Komentari 192
Kako bilo da bilo,ADZe je lopovska organizacija,iz vise razloga dobro poznatih HRVATSKOM PUKU. Tko god to nijece,taj il\' je lud,il\' mu noge smrde. A sto se tiče tzv domoljuba,pa oni su svi redom u ADZeu,HSS-u,HSP ,pametnom dosta. A da stvar bude jos POGUBNIJA....uvijek su u prvim redovima kad su mise i drugi lopovluci u pitanju,i kako ja kao Hrvat da o takvim lupezima imam dobro misljenje?! A sto se tice ercegovaca,pa zar je tu potrebno trositi rijeci?! Neka neki mamlazi citaju između redaka,i dobit ce odgovor.
Vratite nam Srbe,dzaba vam sve i jedan ercegovac,tzv domoljub....da je kojim slucajem Pupovac bio premijer,ministar,predsjednik opcine....nebi bilo ovoliko pljačkanja,zaduživanja,rasprodaje....kriminalnih radnji diljem lijepe nase...zasto?Pa Srbin bi se bojao prozivke po nacionalnoj osnovi....on bi se iz sve snage trudio dokazati...a ovi nasii tzv domoljubi(kriminalci,vucibatine najgore vrste..)se niceg ne boje, riječ stid i sramota im je nepoznata,odgovornost im je zadnja rupa....instalirali su svoje suce,Bajic baja je na njihovoj strani, pojedinci njihovi glasači od stoke sitnog zuba isto,i evo nama HRVATIMA propsasti.
Naše pravosuđe je još uvijek praveDNO. Ono ne procesuira pravedNE i pošteNE.
20.09.2010. u 10:16h oziRis je napisao/la: kumjanja - tebi sigurno nedostaju pjesme čeda - dones´te salate, bit će mesa, klat ćemo ´rvate.. //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Ej,SJEDI JEDAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ako nemas pravi odgdovor na dolje postavljene teze...onda se goni....fluskule prodavaj djeci..a ne nekom koko je rođen 1951 godine.
vuksamotnjak - kako bilo, da bilo, ali SDP i HNS bi nas pošteNO.
Sam, a koji su to hrvatski komunisti bili za Jugoslaviju? Kako tumačiš činjenicu da se 1991. godine 89% građana Hrvatske izjasnilo za nezavisnost (Srba je tada bilo 11% u Hrvatskoj, a HDZ je na izborima dobio 42% glasova)?
Prof. zg.---- nisam ti ja HDZ-ovac, da budemo načisto. Drugo, koliko god procenata dobio na prvim izborima, ta je opcija pobjedila. Ja bih volio da je bila neka bolja od nje i da je Hrvatska danas u boljemu položaju. A zašto nije, odgovor je jasan---nije bilo bolje, tada i u tome trenutku. Lopove nitko ne mrzi više od mene jer sam sigurno veća sirotinja od većine na ovome forumu--jedva sam uspio djeci kupiti knjige za školu. Nisam bio tri godine na moru a mogu doći za pola sata autom do njega. mogao bih ti nabrajati tri dana sve o tome ali nisam jedini koji \'\'visi o tankoj dlaci\'\' Ali to ne znači da moram pljuvati po Hrvatskoj, po domovini...... Nije zemlja Hrvatska kriva što su joj se u krilu nakotili izrodi i lopovčine, a svi su ti i takvi produkti komunizma koji ih je odgojio takve. kojoj oni danas opciji pripadaju( HDZ, SDP, HNS, IDS...itd) apsolutno je svejedno. Postoje pošteni i nepošteni, a ovi što ih vidješmo na djelu su iz ove druge ekipe... a svi su bili nekada ugledni drugovi i drugarice.......Eto zašto ih organski ne podnosim.........!
kumajanje---- Bog s tobom ženo, šta ti bulazniš.....!? O kakvim ti glupostima zboriš a imaš skoro šezdeset godina? Pa to bi bilo isto kao da neki Turčin u Njemačkoj kaže onoj Merkelici da bi bilo manje kriminala da je Kancelarr neki Turčin.... Pa kakvom se logikom vodiš? Evo su Srbi u vlasti koaliraju sa HDZ-om. Pa šta su to učinili za dobrobit Hrvatske? Izvukli par milijunčića za neki sumljivi spomenik, i još ktome hoće nekakove lokalne uprave i sl. Uglavnom žele vodu na svoj mlin a ne na Hrvatski. Nitko lopove ne pravda, niti ih može opravdati, ali je problem što svi gledaju u tuđe a svojih ne vide....... Hdz će odlepršat a lopovluk će ostat, pa će se onda drukčije pjesme pjevati.
Vuče samotnjače----! Da je HDZ pun lopova je istina....... Da ih je puna svaka druga stranka također...... ----A što znači biti domoljub očigledno nisi svladao. Ljudi su išli u crkve dvije tisuće godina prije HDZ-a i ostalih prdavaca. Nemoj ti meni pljuvati po običnome i poštenome puku izvlačeći nekakve partijske lopine....... Uostalom, nijedan od tih nije bio u crkvi prije devedesete jer su bili crveni do ušiju. -----A što se pak \'\' ercegovaca\'\' tiče, najmanje ih ima( ako ih uopće ima) u ovim aferama....ako se varam- ti mi ih nabroji. A ti možeš mrziti i Dalmoše i Slavonce i Zagorce...svejedno koga, ali ti nije pametno javno očitovanje po tom pitanju jer nikada nećeš biti u pravu generalizirajući jedan cijeli narod kroz par pojedinaca. Po toj logici su svi Hrvati lopovi jer imaju Polančece, Zagorce, Sanadere, Liniće, Čačiće i nebrojene druge..............! Okani se sterotipnih budalaština tipa: --glupi bosanci, ljeni crnogorci itd... To pametni ne rade.
Ovo dolje se zove Sinov obračun s njima.
@profesorzag! Kakva ti to glupa pitanja postavljaš i još luđe odgovore daješ. Dobro znaš da su komunisti napustili Sabor i nisu htjeli glasovati za osamostaljenje. Isto tako dobro znaš da je Račan predao naoružanje hrvatske teritorijalne obrane JNa vjerujući da se Hrvatska bez naoružanja ne bi mogla osamostaliti. Jesi li siguran da su Srbi izlazili na referendum i jesu li svi komunisti bili Hrvati. Nešto ti matematika ne štima, profesore.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
prof.zg.--- Pa naravno da je bio komunist. I on, i Slobo, i Kadijević, i Adžić, i Mršić, i Šljivančanin, i Karadžić, i Mladić, i Plavšićka......A također i Boljkovac, Manolić, Mesić, Šeks,Jaca, Ivica te nebrojeni drugi.... Uglavnom svi, presvučeni i skriveni u različite boje i odore, te pod raznim imenima i strankama isisaše zemlju kao pijavice. Razlika je samo u tome( mislim na Hrvatske komuniste), što su jedni bili za Hrvatsku a drugi za Jugoslaviju, pa su se razlikovali po toj liniji. A grabežljivost i sebičnost im je bila jednako usađena u gene......svima....!