Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 117
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
VEČERNJAKOVE ZVJEZDICE

“Ne znaš je l’ ukusnije il’ obilnije”

storyeditor/2026-03-31/lara.jpeg
Marina Borovac
01.04.2026.
u 11:08

Bistro Lara, Stara Kapela 9

U vrijeme kad je u Staroj Kapeli živjelo najviše ljudi, bilo ih je 170. No poljoprivredu je zamijenio turizam i sad su u apartmanima na četiri imanja ukupno 24 kreveta za goste. Ovo selo s osam stalnih stanovnika ima i dva restorana. Tucina kuća otvara se po najavi, dok bistro Lara radi vikendom, a tijekom tjedna po dogovoru. Bistro je u prostoru Antuna Staklarevića, vlasnika Tunjine kuće, a unajmio ga je Dario Morber.

– Ne znaš je l' ukusnije il' obilnije – komentiraju raznovrsnu ponudu mesnih i ribljih jela posjetitelji.

Osim dobre hrane prednost je ovoga restorana što ćete jelo pojesti u miru, bez zvonjave telefona ili surfanja za stolom. Naime, u Staroj Kapeli sve je uistinu kao nekada pa ni signala za mobitel nema.

Izbor i kvaliteta jela 47
(do 50 bodova)      

Izbor i ponuda pića 12
(do 15 bodova)      

Posluga i ljubaznost 10
(do 10 bodova)      

Dojmovi i prostor 19
(do 20 bodova)      

Ukupnost ponude 4
(do 5 bodova)

Ukupno: 92

80-87 BODOVA - TRI ZVJEZDICE
88-94 BODOVA - ČETIRI ZVJEZDICE
95 BODOVA I VIŠE - VELIKA ZVIJEZDA
 

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata