Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 66
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
VEČERNJAKOVE ZVJEZDICE

Napoletana kod papagaja Koke

Baška Voda: Turistička patrola i Večernjakove zvjezdice
Foto: Ivana Ivanovic/PIXSELL
1/23
14.07.2026.
u 10:07

Restoran Papagaj, Obala Sv. Nikole 27, Baška Voda

Papagaj Koko, miljenik obitelji, dobio je i – restoran u samom centru Baške Vode, koji nosi ime po njemu. – Papagaj je bio ljubimac mojih bake i djeda Ivke i Kreše tamo sedamdesetih godina, bio je bijele boje i znao je govoriti. Ugostiteljstvo su nastavili i moji roditelji, i eto i danas radimo – govori vlasnica Ivana Radić. Sama je majstor napoletanske pizze, a peče je ovdje pred turistima na otvorenom u novoj talijanskoj peći.

Jedino su tu u mjestu pod Biokovom s pizzom napoletana, sjajna je pizza mortadela, a odlična je i salata od bifteka. Za dvoje Večernjakovih reportera, uz bocu mineralne vide, cijena tek nešto više od 40 eura. Ekipa je nasmiješena, dobro raspoložena, a lokacija u samom centru, na promenadi, svima dostupna.

VEČERNJAKOVE ZVJEZDICE

Raznovrsnost ponude jela i pića 46 (do 50 bodova)      

Kvaliteta hrane 13 (do 15 bodova)      

Usluga 9 (do 10 bodova)      

Prostor 17 (do 20 bodova)      

Vrijednost za novac 5 (do 5 bodova)

UKUPNO: 90

Turistička patrola Baška Voda
Baška Voda: Turistička patrola i Večernjakove zvjezdice
1/23

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata