Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 177
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Zaboravljena
Povratak na članak

Lezbijka Ana s psihijatrije na ulicu: Više sam gladna nego sita

Pet godina 'liječili' su je od homoseksualizma. Poslije izlaza iz Lopače Anu su svi zaboravili.

Komentari 124

Avatar kelt
kelt
08:23 06.03.2010.

Mnoga djeca s 15 godina eksperimentiraju, mislim da ta djevojka možda i uopće nije lezbijka. Da moje dijete pokaže homoseksualne sklonosti s 15 godina, ja bi pričekala da odraste i da samo odluči da li je to zaista njegovo/njezino opredijeljenje. Jedino bi ga savjetovala vezano uz zaštitu i spolne bolesti, te da bi seks trebao biti povezan s ljubavlju, bio homoseksualan ili heteroseksualan.

VL
OI
oidipci2
11:01 06.03.2010.

Ako je istina, ova djevojka je žrtva strašne kriminalne aktivnosti mnogih i zločinci moraju biti dolično kažnjeni. Valjda u to nema sumnje. Da li djevojka voli isti spol ili ne, apsolutno je irelevantno. Zločin mora biti kažnjen. Ako se o o zločinu radi. Mi čitatelji međutim to ne znamo, a i nije nam ni omogućeno znati. Novinar - u tipičnoj maniri hrvatske pošasti žutila i manipulacije čitateljstvom - navodi isključivo jednu stranu priče. Drugim stranama (obitelj, liječnici, psihijatrijska ustanova, ustanove primarne zaštite, socijalne i pravne službe, itd.) ne daje priliku ispričati svoju priču. To novinara ne zanima. A možda se i ne slaže sa njegovim izvornim interesima? To je postala naša ustaljena praksa: mediji nađu priču, optuže i osude, mimo bilo kojeg principa, ne kažem pravnog, ali ono barem moralnog. Možda često i blate po nečijem nalogu? Ono što brine jest s koliko žara i slijepog povjerenja u medije svi mi ljudi dobre volje a priori vjerujemo bilo čemu što objave.

VL
ZV
Zvonimir555
06:03 07.03.2010.

>oidipci2Ako je istina...?< ?? Zar nije ocito da je ISTINA da su mladu osobu strpali njeni vlastiti roditelji u umobolnicu?? Sto bi to trebalo dati Vama kao ekstra dokaz da ne pocinjete komentar tako prozaicnim rijecima. Ona sa 16 godina godina je sebe trazila , kao i svi mi..gospodine ili gospodjo.. zar ne..?? Cinjrnica je da TREBA I DRUSTVO I DOKTORI I UMOBOLNICA ODGOVARATI NA PITANJA KOJA SE OVDJE POSTAVLJAJU. JER TO JE BIO I JESTE ZLOCIN NAD MALOLJETNOM OSOBOM. Mene ne interesira, bla, bla , sta je rekao ovaj ili onaj., a vidim i mnoge druge osobe ovdje. Mene interesira da se KAZNE ZLOCINCI ZA SVOJ ZLOCIN. I NEKA SE IDE I DO SVJETSKIH NIVOA SA OVOM STVARI!!!!!! Svaki normalan roditelj bi zastitio svoje maloljetno dijete, i pomogao mu da pokusa da

VL
ZV
Zvonimir555
06:15 07.03.2010.

....ja nisam uspjela dovrsiti svoj komentar..: Evo ga..: >......da odraste i sazrije u zdravstveno i psihicki normalnu i koliko je god moguce u ovoj zemlji, da odraste u psihicki stabilno osobu...< Roditeljska je duznost da zastite POROD KOJEG su donijeliOD KOJEG su donijeli na ovaj Svijet (a to bice nije ih pitalo da to ucine). Oni su DUZNI DA SE ANGAZIRAJU i prate razvoj svoga djeteta , i u tome trebaju birati doktore , zdravstvene sluzbe i drustvene organizacije koje ce biti voljne , i koje su za to odredjene i PLACENE i POSTOJE ., da rijesite bilo koji >PROBLEM< KOJEG BI PRI ODGOJU IMALI.

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.