Lezbijka Ana s psihijatrije na ulicu: Više sam gladna nego sita
Pet godina 'liječili' su je od homoseksualizma. Poslije izlaza iz Lopače Anu su svi zaboravili.
Komentari 124
Ako je istina, ova djevojka je žrtva strašne kriminalne aktivnosti mnogih i zločinci moraju biti dolično kažnjeni. Valjda u to nema sumnje. Da li djevojka voli isti spol ili ne, apsolutno je irelevantno. Zločin mora biti kažnjen. Ako se o o zločinu radi. Mi čitatelji međutim to ne znamo, a i nije nam ni omogućeno znati. Novinar - u tipičnoj maniri hrvatske pošasti žutila i manipulacije čitateljstvom - navodi isključivo jednu stranu priče. Drugim stranama (obitelj, liječnici, psihijatrijska ustanova, ustanove primarne zaštite, socijalne i pravne službe, itd.) ne daje priliku ispričati svoju priču. To novinara ne zanima. A možda se i ne slaže sa njegovim izvornim interesima? To je postala naša ustaljena praksa: mediji nađu priču, optuže i osude, mimo bilo kojeg principa, ne kažem pravnog, ali ono barem moralnog. Možda često i blate po nečijem nalogu? Ono što brine jest s koliko žara i slijepog povjerenja u medije svi mi ljudi dobre volje a priori vjerujemo bilo čemu što objave.
>oidipci2Ako je istina...?< ?? Zar nije ocito da je ISTINA da su mladu osobu strpali njeni vlastiti roditelji u umobolnicu?? Sto bi to trebalo dati Vama kao ekstra dokaz da ne pocinjete komentar tako prozaicnim rijecima. Ona sa 16 godina godina je sebe trazila , kao i svi mi..gospodine ili gospodjo.. zar ne..?? Cinjrnica je da TREBA I DRUSTVO I DOKTORI I UMOBOLNICA ODGOVARATI NA PITANJA KOJA SE OVDJE POSTAVLJAJU. JER TO JE BIO I JESTE ZLOCIN NAD MALOLJETNOM OSOBOM. Mene ne interesira, bla, bla , sta je rekao ovaj ili onaj., a vidim i mnoge druge osobe ovdje. Mene interesira da se KAZNE ZLOCINCI ZA SVOJ ZLOCIN. I NEKA SE IDE I DO SVJETSKIH NIVOA SA OVOM STVARI!!!!!! Svaki normalan roditelj bi zastitio svoje maloljetno dijete, i pomogao mu da pokusa da
....ja nisam uspjela dovrsiti svoj komentar..: Evo ga..: >......da odraste i sazrije u zdravstveno i psihicki normalnu i koliko je god moguce u ovoj zemlji, da odraste u psihicki stabilno osobu...< Roditeljska je duznost da zastite POROD KOJEG su donijeliOD KOJEG su donijeli na ovaj Svijet (a to bice nije ih pitalo da to ucine). Oni su DUZNI DA SE ANGAZIRAJU i prate razvoj svoga djeteta , i u tome trebaju birati doktore , zdravstvene sluzbe i drustvene organizacije koje ce biti voljne , i koje su za to odredjene i PLACENE i POSTOJE ., da rijesite bilo koji >PROBLEM< KOJEG BI PRI ODGOJU IMALI.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mnoga djeca s 15 godina eksperimentiraju, mislim da ta djevojka možda i uopće nije lezbijka. Da moje dijete pokaže homoseksualne sklonosti s 15 godina, ja bi pričekala da odraste i da samo odluči da li je to zaista njegovo/njezino opredijeljenje. Jedino bi ga savjetovala vezano uz zaštitu i spolne bolesti, te da bi seks trebao biti povezan s ljubavlju, bio homoseksualan ili heteroseksualan.