Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 177
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Zaboravljena
Povratak na članak

Lezbijka Ana s psihijatrije na ulicu: Više sam gladna nego sita

Pet godina 'liječili' su je od homoseksualizma. Poslije izlaza iz Lopače Anu su svi zaboravili.

Komentari 124

OB
-obrisani-
09:22 05.03.2010.

homosekualizam je u rijetkim slučajevima \"bolest-deformacija\", danas je to više socijalana kategorija ili način nesigurnih ljudi da budu primječeni. ps. jbeš ovakvu vijest dajte traktore, pišite o pravim problemima i o morama koje pravi hrvati i domoljubi proživljavaju zbog bande lopovske!!

VL
ZE
zendraf
09:24 05.03.2010.

Monstruozna priča! A kako će biti kažnjeni ti njezini roditelji koji su na ulicu izbacili vlastito dijete, samo zato jer nije izraslo u ono što su oni hjeli? Zaslužili su da vise na najvećoj banderi u Rijeci!

VL
SO
Soraja
09:34 05.03.2010.

nergal - svaka čast, sve si rekao u jednoj rečenici. mogu jedino dodati potpis.

VL
JK
Jov@Kar@Mustafu
09:39 05.03.2010.

A kakve to veze ima sto je ova zena homosexualac.Treba joj se pomoci zato sto je Homosapienssapiens,i njoj,a i stotinama tisuca drugih sto su u slicnoj situaciji,neovisno dali su pankeri,lezbejke,djeca,stari,penzioneri ili bolesni.Zato ova prica o sexualnoj orjentaciji ove osobe jee potpuno deplasirana i potencira diskriminaciju ljudi sa nekonvencionalnim sexualnim sklonostima.A ako je to zlo ili grijeh sto ta osoba cini sa sobom i sa svojim istomisljenicima u svoja cetri zida i svojem privatnom zivotu,neka joj tada sudi njena savjest i nitko drugi.

VL
MI
misuratakid
09:40 05.03.2010.

@jova....

VL
SO
Soraja
09:41 05.03.2010.

Tony Montana - VL ima više rubrika. ovaj je članak napisan pod rubrikom \"Život\", podrubrikom \"Obitelj\". ako želiš traktore, idi na vijesti o aktualnim događanjima u hrvatskoj, a ovakve teme zaobiđi ako ti se ne čitaju.

VL
Avatar Jana
Jana
09:43 05.03.2010.

Žao mi je djevojke za ono što je prošla ali bude li tražila posao sa zastavom da je lezbijka jasno je da će imati problema. Kada se traži radnica nije briga poslodavca šta je ona po seksualnoj naklonosti nego da dobro radi. Ova djevojka je iskorištena po drugi puta ali ovaj put je to baš lezbijska organizacija. OVA GOSPOĐA GORE NA SLICI REKLAMIRA SVOJ FILM KOJI JE NAPRAVILA PO PRIČI OVE DJEVOJKE a isprsila se je da joj pladi kartu do Zagreba. JEFTINA REKLAMA .JADNO!!!!!!!!!!

VL
PR
prix
09:43 05.03.2010.

ima 22 godine, traži svoja prava a netraži obaveze. tipična hrvatska priča...

VL
AK
akil
09:56 05.03.2010.

Mislim da gospođica Ana griješi i to jako mnogo na svoju štetu.Ako može da zdravo shvaća,onda bih trebala primjetiti da su razlog za sve nedaće u njenom životu pogrešna orjentacija,a to i jest,onda treba sama da poduzme korake koji bih je izveli iz te situacije.Znam da se mnogi neće složiti,ali ako je normalno da ljubav vode muška i ženska osoba,onda je glupo da to čine dvije žene ili dva muškarca.Ne vidim po čemu je ona drugačija osim navedenog,pa znači ima i budućnost u društvu.Da u društvu normalnih,a ne nastanih osoba.Ana,pamet u glavu!

VL
OB
-obrisani-
10:00 05.03.2010.

bravo romana, bravo i pojedini komentatori, ali bravo na zastranjenosti?! što sad? samo zato što je lezbejka, grad Rujeka se mora o njoj brinuti? normalno je njoj mejsto na \"birou\", uredu za zapošljavanje! a koliko je djevojaka koje sa 2121 godinu nemamaju nikakve školeke spreme? i njima dakle, grad Rijeka treba dati kruha? ima tanku jaknicu a redateljka to ne propušta primijetiti? pa kad je koristi za svoje promidžbene svrhe neka joj uz autobusku krtu kupi i deblju jaknu? dokle ćemo morati čitati ovakve gluposti, \"nisam kao svi ostali i za to se svi oni moraju o meni brinuti\"? tko se brine o mojoj kćeri koja je prošla trnovit put do diplome? tko će njoj dati deblju jaknicu? ja nego tko, i dobro sam se odricao dok se ona borila! ali da je sa 16 godina provodila dane i noći s ološima, šmrkala i pušila travu, najvjerojatnije bih isto postupio kao gore spomenuti roditelji?! roditeljska ljubav nije i ne smije biti glupo popuštanje prema svakom dječijem hiru ili pomodarskom hitu! roditelj je DUŽAN od svoga djeteta načiniti sposobnu, samosvjesnu i za sebe kao i društvo korisnu osobu! ako mi novinarka ovdje napiše, roditelji (niti jedno) kao ni dvije sestre za nju me žele čuti, onda je vrlo lako zaključiti da o djevojci koja traži specijalna \"ljudska prava\" ovdje nije sve rečeno, jer roditeljska i bratska ljubav nije novinarsko traženje šokantne vijesti, jača je ponekad i od smrti - jedini je problem kada onaj kome je pružene ljuvav, istu ne želi i ne prihvaća!!! promislimo: brak OK, u njemu još dvije kćeri skladno žive? i sada neka mi romana kaže kako ona ima dokaze da su njih četvero iz čista mira i ljubomore zamrzili tu \"prekarasnu\" djevojku???

VL
OB
-obrisani-
10:07 05.03.2010.

Pitanje! Dali je to zanimanje koje ide u radni staz,ili \"Samo danas,sutra drugo\" Pa kud se budes jadnico udala? To je najjstarije zanimanje svijetske civilizacije!!!!!Zbogom drustvo!!!!Hvala novinaru istrazivacu!

VL
KR
kreont
10:29 05.03.2010.

Srčeko malo ja bi te oženio.

VL
KR
kreont
10:31 05.03.2010.

Kriza morala i ljudskosti je mnogo veća i jača od ove same novčane, tako da imalo exscentrični slučajevi ispadaju bačeni na samo dno i margine društva.

VL
Avatar punkufer
punkufer
10:32 05.03.2010.

Cijela stvar je pogrešno postavljena. Njezin problem nije što je lezbijka već što je lijena, bez škole, bez posla i što za svoje probleme krivi sve osim sebe. Radi se o nezreloj osobi koja razmišlja samo o nekakvim svojim pravima,pravima, čije ponašanje je vrlo poremećeno, koaj se drogirala i koja se posvadila s majkom i otišla od kuće iz djetinjastog kaprica. A za sve svoje probleme krivi nekakvu diskriminaciju koja postoji samo u njezinoj glavi. Ta će jako loše završiti i za to neće biti kriv nitko osim nje same.

VL
DU
Deleted user
10:37 05.03.2010.

odi anti gotovcu ili maloj dvornikovoj, tam ti je mjesto sa takvim stavom.

VL
VI
visio
11:11 05.03.2010.

Jel na kraju izlječena? Zašto se ne pita tu bolnicu, zbog ćega su je lječili? zašto samo vidimo njenu stranu priće?

VL
DA
DanijelDomazet
11:22 05.03.2010.

Njen problem je SAMO i ISKLJUČIVO naša okolina koja je pustila njene lude roditelje da ju zlostavljaju i maltretiraju. Poslali su je \"na liječenje\" od homoseksualnosti??? U stvari, cura je najbitnije teen godine provela zatvorena u bolnici, 25 km od civilizacije, svakodnevno se družeći s bolesnim osobama, i umjesto da kao i svaki teenager potroši te BITNE godine na formiranje svoje osobe, da dobije znanje, da se pronađe, ona je čamila u ZATVORU, gdje su ju na silu \"liječili\"! To sve se dešavalo od njene 15. do 20. godine! Zamislite da je vama neko u 15. godini rekao da ste ludi, ispisao vas iz srednje škole i smjestio na psihijatriju?! Cura je UNIŠTENA i ja PROKLINJEM SVAKOGA KO JE TOME NA OVAJ ILI ONAJ NAČIN DOPRINIJEO, UKLJUČUJUĆI RODITELJE, RODBINU (koja je lagala da su je poslali na odvikavanje od droga), \"DOKTORE\", POLICIJU, SUDOVE (koji su dopustili da ju se drži u bolnici i nakon što je postala punoljetna), I SVE VAS OSTALE KOJI STE NEOSJETLJIVI NA LJUDSKU PATNJU, BOL i... RAZLIČITOST. SVIMA VAMA: FUCK YOU!

VL
BS
bstrabi2
11:50 05.03.2010.

Sad će imati opet šta lizati.I nebu gldna.Pogotovo ako kolegica ima menstoraciju.Kako je nije sram?Izači stakvim glupostima u javnost.Mogla bi ići kod traktorista.Oni imaju špeka i kobasica,ali ona ne voli kobasice.Sramoto ljudskog roda...

VL
OB
-obrisani-
12:13 05.03.2010.

he he prava ideja autortet, što ne ide skupljati boce, možda joj daju posao u nekom minstarstvu?

VL
AU
autoritet
12:09 05.03.2010.

pa nek radi nešto! najlakše je cmizditi u medijima

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.