Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 177
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Zaboravljena
Povratak na članak

Lezbijka Ana s psihijatrije na ulicu: Više sam gladna nego sita

Pet godina 'liječili' su je od homoseksualizma. Poslije izlaza iz Lopače Anu su svi zaboravili.

Komentari 124

NO
nokru
15:58 05.03.2010.

doista se neki trude pokazati koliko je zloce u njima.Dakle homofobi što imate protiv ove cure? Vjerujem da imate svojih vlastitih problema i ako niste za normalnu komunikaciju, dobro namjeran komentar bolje vam je da zacepite gubicu.Mislim za nevjerovati je je koliko u našoj zemlji ima onih koji mrze homoseksualce.Nisam cuo,vidio,procitao da je ova djevojka ucinila nešto loše društvu.Pogledajte kakvih ovdje pacijenata ima koji su se obrušili na ovu djevojku.Takvima je mjesto u Vrapcu.

VL
FL
flok
16:04 05.03.2010.

pa dobro sada ljudi lijepo pitaju, kakve veze ima grad rijeka s tim da pomaže ovoj lezbi ona neka tuži onoga tko joj je kriv, dakle bolnicu i sad čovjek je homofob ako lezbače ne smatra soocijalnom kategorijom kojoj bi država trabala pomagati

VL
OB
-obrisani-
16:06 05.03.2010.

pa di je problem ??..ova na sliki desno je zgodna zenskica, pa more lako najti ljubavnika oli ljubavnicu sa stanom, a ako je stan problem nemora ostati u Zagabriji... ima i drugih gradova...

VL
FL
flok
16:06 05.03.2010.

i kako to da Maškarin ne ide kod Obersnela tražiti pomoć on je tužio bolnicu, koliko znam

VL
OB
-obrisani-
16:09 05.03.2010.

Ne znam zašto autor govori i piše u moje ime.....,nacija je zgrožena?! Ja nisam zgrožen,muka mi je više od uzdizanja pedera i lezbača u nebesa...što su to oni..neka povlaštena skupina?...Za mene je to bolesti,ne treba ih izbacivati i ignorirati,ali neka mi ne nameću svoje seksualne sklonosti...

VL
FL
flok
16:12 05.03.2010.

i kakve veze ima Obersnel s tim što je ona anoreksičarka nije on doktor

VL
OB
-obrisani-
16:47 05.03.2010.

Prije svega, nisam homofob, nego mi se gadi to nametanje protuprirodnog stila života (pogledajte utičnicu i utikač) kao mainstream kulture, paradiranje ulicom i slično. Ali to je sporedna stvar u ovoj priči, nemojte brkat kruške i jabuke. Cura je bilaa nepravedno zatočena i \"liječena\" od homoseksualizma, dobro da ju nisu na lomaču strpali. Obitelj se je odrekla. Ovdje možete slučaj gledati kroz prizmu nesavjesnog liječenja, smatram da zaslužuje odštetu i- eto stana. Vjerujem da se to nije dogodilo da ne bi čuli za nju. Ne možete tvrditi da je ona uzrok ovog medijskog praćenja- odnos prema njoj je uzrok, ovo je posljedica.

VL
BV
biserka-v
16:53 05.03.2010.

Flok vjeruj mi da razumijem svu tvoju frustriranost, zavist i bijes, toliko vremena si se mučio potiskivao i skrivao i šta si dobio zauzvrat, jedno veliko ništa. Umjesto toga moraš gledati kako društvo nagrađuje i svu pažnju posvećuje baš onima koji su se bez borbe predali i javno priznaju svoju homoseksualnost. I ja bi isto bila ljuta na tvom mjestu ali ako si želiš stavrno pomoći moraš najprije shvatiti da za tvoje probleme nisu krivi ni društvo ni Ana nego jedino i samo ti sam.

VL
OB
-obrisani-
16:58 05.03.2010.

Pravi primer Lud jebe Zbunjenoga! Jedan mlad zivot je djelomicno upropasten a da je to jedini primjer pogresaka, roditelja, zdravstva pa cijeloga drustva, nije. Da takvih i sto puta gorih slucajeva ima, to svakako! Ali mnogi nisu mozda dobili priliku da dobiju reklamu! Koliko je propalih obitelji i nesavjesnih ljudi koji prave djecu a ni sami nisu sposobni sebe svrstati u odgovorne ljude. A onda se cudimo sto nam je svijet pun istorziranih pojedinaca! Bili oni bogati ili siromasni pripadnici homosexualne skupine ili narkomanske skupine! U svakom slucaju najlakseje se odati tamnoj strani! Svijet je pun raznoraznih prepreka i razocaranja ali i preokreta kako na bolje tako i na gore! Svaka cast filmadzijama, vecernjaku na prepoznavanju nasih problema! No pitanje ostaje u svakom slucaju a vi koji ste pokrenili sve metnite prst na celo i mucnite glavom! Ali to nema smisla jel ce vjerojatno glava mucnut u onome krivome pravcu! A gladni ce ostati gladni, siti jos mozda dan dva, a mi dokle cemo tko to zna......

VL
OB
-obrisani-
17:27 05.03.2010.

biserka-v Svako je odgovoran za svoj posel,naravno i Ti: Pa kako hoces i kojem putem krenes to je licno Tvoj izazov! Sta je mala dozivjela je licno njeizna stvar,djelimice i drustva,ako ga Ti sacinjavas!!!!

VL
OB
-obrisani-
17:23 05.03.2010.

flok Ti i Tajna 000 nesto suradujete ne visokoj nozi! Ja mislio da je zaposlim na mjestu tajnice mog ureda Ti si preskocio! Eh pa neka Ti bude!

VL
OB
-obrisani-
17:42 05.03.2010.

flok Poznam Tajnu 000 vrlo je deskriptivna voditi ljubav preko foruma! Trebal si je pitati d\'al nosi \"BURKU\"? Da vidimo ko je i sta je? Bude dosla na red,naravno na preskakanje!

VL
Avatar Patton
Patton
18:01 05.03.2010.

Nisam čak ni letimično pogledao komentare (u zadnje vrijeme to je u glavnom traćenje vremena jer se uglavnom svode na replike drugih komentara) pa jednostavno iznosim svoje mišljenje: Saćuvaj te Bože prisilne hospitalizacije u duševnoj bolnici! Zašto? Zato što iz zatvora izađeš maksimalno nakon presuđene vremenske kazne, a iz ludare kad ti se smiluje \"bog\" zvan psihijatar.\"

VL
Avatar Jana
Jana
18:41 05.03.2010.

\"Ana za autobusnu kartu iz Rijeke nije imala novca, na račun joj ga je uplatila Ljubica Jaković Lazarić, redateljica dokumentarnog filma “Zašto”, potresnog svjedočanstva o Aninom slučaju koji je jučer prikazan na Međunarodnom festivalu dokumentarnog filma Zagreb-Dox. Uskoro će , kaže krenuti s radom na drugom djelu filma o Ani. Nazvati će ga \" Zašto nisi reagirao\" REKLAMA ZA REDATELJICU . MOŽETE MISLITI KOLIKO JE NOVCA DALA ZA JEDNU AUTOBUSNU KARTU. MOGLA JOJ JE POKLONITI I JEDNU TOPLU JAKNU.

VL
GA
Galebar
18:42 05.03.2010.

Gladna si?!? A da probaš snimati porniće, imaš lijepe zube. Ako nisi za to budi čistačica. Ili možda misliš da će ti ovaj članak dovesti dobrotvore. A vi večernjakovci ste ovim skretanjem ulijevo izgubili mene kao čitatelja koji kupuje vaše novine u trafici. Samo ću vas čitati na webu.

VL
NO
nokru
19:12 05.03.2010.

GALEBAR Zar su te ovi iz Vrapca pustili na vikend? Molim osoblje iz Vrapca da vrate GALEBARA u ustanovu u kojoj mu je mjesto.Hvala.

VL
PO
pozitivnomisljenje
19:50 05.03.2010.

e pa ima i vaznijih u hrvatskoj od ove lapace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VL
M1
marin_11
20:40 05.03.2010.

Hitno neka se organiziraju EZDEPE, udruge kontra, iskorak, babe i slični i neka od svojih članova zatraže po 100 kn kako bi se pomoglo jadnoj lezbijki. Ako se ne skupi dovoljno novaca smatrati ćemo to izdajom i uvredom demokracije, socijaldemokracije, diskriminacijom, šovinizmom, homofobijom, pteronofobijom klaustrofobijom, Itifalofobijom i svim ostalim fobijama. Kako vas sve nije sram !!! Dok 3000 seljaka ljenčare na traktorima, dok ona ekipa u željezari godinu dana nema posla jedna lezbijka je više gladna nego sita. Pa to je nedopustivo !!!! Prijaviti ću odmah Hrvatsku u Brisel da EU to istraži i da stopira otvaranje svih poglavlja ... Zašto se ne javi Josipovići ne primi je na bogatu trpezu u predsjedničke dvore ? Zašto je Mesić ne povede na skijanje u Francusku .....

VL
OB
-obrisani-
20:55 05.03.2010.

Zalosno je i neoprostivo ako su neduznu strpali u ludnicu i uzrokovali joj traume. Medjutim , nismo culi izjavu roditelja. koliki od vas bi vasoj 15 godisnjoj kcerki dozvolili da doma dovodi ljubavnicu dali im sobu i olaksali da slobodnodno i javno zivi kao lezba, dok ste vi jos zakonskom moralno i materijalno odgovorni za nju?

VL
ZV
Zvonimir555
07:13 06.03.2010.

Uzasno! A komentari nekih ovdje su stvarno za osudu. Samo kada upiremo jedan prst prema nekome 3 prsta (trostruko) su uprta u nas samih.!Hvala gospodji koja je rezirala film o ovoj djevojci. Hvala novinarki Romani Kovacevic Barisic.,. Ovakve primjere nasege primjere naseg nesretnog i jadnog drustva NE SMIJEMO zaboravljati, vec pomno pratiti sto se dalje zbiva sa osobom koju su drustvo i odvratni nemilosrdni roditelji maloljetnu strpali u LUDNICU. Djrvojko moja preporuka je da odes van ove zemlje i da zaboravis da je ikada i postojala , a tako i Tvoji roditelji.

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.