Lezbijka Ana s psihijatrije na ulicu: Više sam gladna nego sita
Pet godina 'liječili' su je od homoseksualizma. Poslije izlaza iz Lopače Anu su svi zaboravili.
Komentari 124
pa dobro sada ljudi lijepo pitaju, kakve veze ima grad rijeka s tim da pomaže ovoj lezbi ona neka tuži onoga tko joj je kriv, dakle bolnicu i sad čovjek je homofob ako lezbače ne smatra soocijalnom kategorijom kojoj bi država trabala pomagati
pa di je problem ??..ova na sliki desno je zgodna zenskica, pa more lako najti ljubavnika oli ljubavnicu sa stanom, a ako je stan problem nemora ostati u Zagabriji... ima i drugih gradova...
i kako to da Maškarin ne ide kod Obersnela tražiti pomoć on je tužio bolnicu, koliko znam
Ne znam zašto autor govori i piše u moje ime.....,nacija je zgrožena?! Ja nisam zgrožen,muka mi je više od uzdizanja pedera i lezbača u nebesa...što su to oni..neka povlaštena skupina?...Za mene je to bolesti,ne treba ih izbacivati i ignorirati,ali neka mi ne nameću svoje seksualne sklonosti...
i kakve veze ima Obersnel s tim što je ona anoreksičarka nije on doktor
Prije svega, nisam homofob, nego mi se gadi to nametanje protuprirodnog stila života (pogledajte utičnicu i utikač) kao mainstream kulture, paradiranje ulicom i slično. Ali to je sporedna stvar u ovoj priči, nemojte brkat kruške i jabuke. Cura je bilaa nepravedno zatočena i \"liječena\" od homoseksualizma, dobro da ju nisu na lomaču strpali. Obitelj se je odrekla. Ovdje možete slučaj gledati kroz prizmu nesavjesnog liječenja, smatram da zaslužuje odštetu i- eto stana. Vjerujem da se to nije dogodilo da ne bi čuli za nju. Ne možete tvrditi da je ona uzrok ovog medijskog praćenja- odnos prema njoj je uzrok, ovo je posljedica.
Flok vjeruj mi da razumijem svu tvoju frustriranost, zavist i bijes, toliko vremena si se mučio potiskivao i skrivao i šta si dobio zauzvrat, jedno veliko ništa. Umjesto toga moraš gledati kako društvo nagrađuje i svu pažnju posvećuje baš onima koji su se bez borbe predali i javno priznaju svoju homoseksualnost. I ja bi isto bila ljuta na tvom mjestu ali ako si želiš stavrno pomoći moraš najprije shvatiti da za tvoje probleme nisu krivi ni društvo ni Ana nego jedino i samo ti sam.
Pravi primer Lud jebe Zbunjenoga! Jedan mlad zivot je djelomicno upropasten a da je to jedini primjer pogresaka, roditelja, zdravstva pa cijeloga drustva, nije. Da takvih i sto puta gorih slucajeva ima, to svakako! Ali mnogi nisu mozda dobili priliku da dobiju reklamu! Koliko je propalih obitelji i nesavjesnih ljudi koji prave djecu a ni sami nisu sposobni sebe svrstati u odgovorne ljude. A onda se cudimo sto nam je svijet pun istorziranih pojedinaca! Bili oni bogati ili siromasni pripadnici homosexualne skupine ili narkomanske skupine! U svakom slucaju najlakseje se odati tamnoj strani! Svijet je pun raznoraznih prepreka i razocaranja ali i preokreta kako na bolje tako i na gore! Svaka cast filmadzijama, vecernjaku na prepoznavanju nasih problema! No pitanje ostaje u svakom slucaju a vi koji ste pokrenili sve metnite prst na celo i mucnite glavom! Ali to nema smisla jel ce vjerojatno glava mucnut u onome krivome pravcu! A gladni ce ostati gladni, siti jos mozda dan dva, a mi dokle cemo tko to zna......
biserka-v Svako je odgovoran za svoj posel,naravno i Ti: Pa kako hoces i kojem putem krenes to je licno Tvoj izazov! Sta je mala dozivjela je licno njeizna stvar,djelimice i drustva,ako ga Ti sacinjavas!!!!
flok Ti i Tajna 000 nesto suradujete ne visokoj nozi! Ja mislio da je zaposlim na mjestu tajnice mog ureda Ti si preskocio! Eh pa neka Ti bude!
flok Poznam Tajnu 000 vrlo je deskriptivna voditi ljubav preko foruma! Trebal si je pitati d\'al nosi \"BURKU\"? Da vidimo ko je i sta je? Bude dosla na red,naravno na preskakanje!
Nisam čak ni letimično pogledao komentare (u zadnje vrijeme to je u glavnom traćenje vremena jer se uglavnom svode na replike drugih komentara) pa jednostavno iznosim svoje mišljenje: Saćuvaj te Bože prisilne hospitalizacije u duševnoj bolnici! Zašto? Zato što iz zatvora izađeš maksimalno nakon presuđene vremenske kazne, a iz ludare kad ti se smiluje \"bog\" zvan psihijatar.\"
\"Ana za autobusnu kartu iz Rijeke nije imala novca, na račun joj ga je uplatila Ljubica Jaković Lazarić, redateljica dokumentarnog filma “Zašto”, potresnog svjedočanstva o Aninom slučaju koji je jučer prikazan na Međunarodnom festivalu dokumentarnog filma Zagreb-Dox. Uskoro će , kaže krenuti s radom na drugom djelu filma o Ani. Nazvati će ga \" Zašto nisi reagirao\" REKLAMA ZA REDATELJICU . MOŽETE MISLITI KOLIKO JE NOVCA DALA ZA JEDNU AUTOBUSNU KARTU. MOGLA JOJ JE POKLONITI I JEDNU TOPLU JAKNU.
Gladna si?!? A da probaš snimati porniće, imaš lijepe zube. Ako nisi za to budi čistačica. Ili možda misliš da će ti ovaj članak dovesti dobrotvore. A vi večernjakovci ste ovim skretanjem ulijevo izgubili mene kao čitatelja koji kupuje vaše novine u trafici. Samo ću vas čitati na webu.
GALEBAR Zar su te ovi iz Vrapca pustili na vikend? Molim osoblje iz Vrapca da vrate GALEBARA u ustanovu u kojoj mu je mjesto.Hvala.
e pa ima i vaznijih u hrvatskoj od ove lapace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hitno neka se organiziraju EZDEPE, udruge kontra, iskorak, babe i slični i neka od svojih članova zatraže po 100 kn kako bi se pomoglo jadnoj lezbijki. Ako se ne skupi dovoljno novaca smatrati ćemo to izdajom i uvredom demokracije, socijaldemokracije, diskriminacijom, šovinizmom, homofobijom, pteronofobijom klaustrofobijom, Itifalofobijom i svim ostalim fobijama. Kako vas sve nije sram !!! Dok 3000 seljaka ljenčare na traktorima, dok ona ekipa u željezari godinu dana nema posla jedna lezbijka je više gladna nego sita. Pa to je nedopustivo !!!! Prijaviti ću odmah Hrvatsku u Brisel da EU to istraži i da stopira otvaranje svih poglavlja ... Zašto se ne javi Josipovići ne primi je na bogatu trpezu u predsjedničke dvore ? Zašto je Mesić ne povede na skijanje u Francusku .....
Zalosno je i neoprostivo ako su neduznu strpali u ludnicu i uzrokovali joj traume. Medjutim , nismo culi izjavu roditelja. koliki od vas bi vasoj 15 godisnjoj kcerki dozvolili da doma dovodi ljubavnicu dali im sobu i olaksali da slobodnodno i javno zivi kao lezba, dok ste vi jos zakonskom moralno i materijalno odgovorni za nju?
Uzasno! A komentari nekih ovdje su stvarno za osudu. Samo kada upiremo jedan prst prema nekome 3 prsta (trostruko) su uprta u nas samih.!Hvala gospodji koja je rezirala film o ovoj djevojci. Hvala novinarki Romani Kovacevic Barisic.,. Ovakve primjere nasege primjere naseg nesretnog i jadnog drustva NE SMIJEMO zaboravljati, vec pomno pratiti sto se dalje zbiva sa osobom koju su drustvo i odvratni nemilosrdni roditelji maloljetnu strpali u LUDNICU. Djrvojko moja preporuka je da odes van ove zemlje i da zaboravis da je ikada i postojala , a tako i Tvoji roditelji.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
doista se neki trude pokazati koliko je zloce u njima.Dakle homofobi što imate protiv ove cure? Vjerujem da imate svojih vlastitih problema i ako niste za normalnu komunikaciju, dobro namjeran komentar bolje vam je da zacepite gubicu.Mislim za nevjerovati je je koliko u našoj zemlji ima onih koji mrze homoseksualce.Nisam cuo,vidio,procitao da je ova djevojka ucinila nešto loše društvu.Pogledajte kakvih ovdje pacijenata ima koji su se obrušili na ovu djevojku.Takvima je mjesto u Vrapcu.