Lezbijka Ana s psihijatrije na ulicu: Više sam gladna nego sita
Pet godina 'liječili' su je od homoseksualizma. Poslije izlaza iz Lopače Anu su svi zaboravili.
Komentari 124
Homoseksualnost je bila klasificarana kao bolest do 1999-e od strane WHO-a, ali vise nije i s tim su sigurno upoznati kako medicinski tako i pravni djelatnici u Hrvatskoj . Ne vjerujem u to da su je u Hrvatskoj lijecili od od spolne orjentacije , jer osoba ocigledno ima i drugih problema, i ne voli raditi, vec pokusava unovciti to sto je recimo \"zrtva\" jedne konservartivne sredine.
@tajna joj ne spominji mi ptsp njih bi prve revidirao kao mačiće ja sam bio u ratu, dulje od dosta onih koje znam, a koji danas glumataju ptsp
flok, sutra tebe netko uz pomoć psihijatra može proglasiti shizofreničarom....i to samo, jer si možda reagirao malo bučnije na ulici ili u kafiću ili u nekoj drugoj situaciji, a posebice ako to nekom odgovara....
Ljude bi trebalo liječiti od netrpeljivosti i netolerancije, a ne od homoseksulaizma.
Morkin-iscrpno, vrlo iscrpno. Sve u svemu to je taj vrli svijet.
u svakom slučaju oni je nisu mogli voditi pod dijagnozom lezbače takva dijagnoza u medicini ne postoji baš me zanima čime su indicirali psihijatrijsklu hospitalizaciju, zašto to ne piše
Flok, zar bi branitelje oboljele od PTSP-a koji ponekad super fizički izgledao poslao na rad?
@hoor ipak nitko nikad u javnost nije iznio medicinsku indikaciju za psihijatrijsku hospitalizaciju ove cure jednostavno je nisu mogli voditi pod dijagnozom lezbače, dakle pod kojom su je dijagnozom liječili nisu mogli tek tako provoditi dugotrajno liječenje, a bez navedenog razloga mi očito njihove razloge ne znamo, bili istiniti ili lažni
Flok - i opet kažem da proguglaš i naći češ sve.. nema razumne obrane, ničeg..spasio ju je novi ravnatelj bolnice... cura je doslovno proživjela HOROR.. što bi opravdalo opisani 5godišnji tretman prema curi od 15 godina? Ma mučno mi je..
Slušaj vamo narode horvatski !!!!!!! sada govori ULICA Neka se čuje glas ULICE Sad ULICA ima nešto za reči Naš glas je, glas ULICE
ja nikog ne umoravam kaj sam bil u zng? sve to me umara!! zakaj je Ona vrijednija neg ja? hvala
Toj zeni se treba platiti skolovanje i osigurati normalan zivot bar dok ne zavrsi tu skolu. Zasto, zato jer je drzava kriva sto joj je taj period zivota oduzet i bar to se treba ispraviti.
Najnovija definicija: homofob - osoba koja ne smatra peške i lezbače socijalnom kategorijom kojima je država dužna pomagati
@davore pa očito nam žele nametnuti kriterije da je ona vrijednija od drugih neka cura njezinih godina će u interspara raditi cijeli život da isplati stan ova hoće da joj država da stan na osnovu toga što je lezba po njihovim mjerilima, ako ne prihvaćaš taj kriterij, homofob si
Definicija za 15 godina: homofob: hetero osoba koja sebe smatra ravnopravnim peškama i lezbačama
flok Mozda je biserka-v ustala na lijevu nogu,Ti znas da je zemlja puna ljevicara! Mora ona doci sa dvije noge,nemislim sa cetiri! Onda.........................................
@tajna takvi tvoji prijatelji ptsp-ovci su mi baš zagorčali život radi njihovih laži i mirovina mene na svawkom pregledu za vozački, za oružje, za posao hebu psiholozi kao majmuna dok netko tko nije bio u ratu takve preglede prođe za 5 minuta mene psiholopzi i ekipa gnjave po sat vremena, sve zato što sam bio u ratu i sve za to što su navodni ptsp-ovci izvodili scene u cilju da se dokopaju mirovine
Zivot koji se ne moze tako nazvati,Ana zelim ti od srca da izadjes iz tog pakla.Sve najbolje i drzi se hrabro.
pa nek radi nešto! najlakše je cmizditi u medijima
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
@reason ti si mi dao njezinu stranu priče može biti istinita, može biti i lažna ja bi rado čuo i priču njezinih psihijatara