Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 177
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Zaboravljena
Povratak na članak

Lezbijka Ana s psihijatrije na ulicu: Više sam gladna nego sita

Pet godina 'liječili' su je od homoseksualizma. Poslije izlaza iz Lopače Anu su svi zaboravili.

Komentari 124

OB
-obrisani-
14:58 05.03.2010.

Flok, ne govoriš istinu.. Da bi dobio produženje dozvole za oružje potrebna je samo potvrda od liječnika opće prakse da ne boluješ od psihičkih oboljenja a onda pregled psihologa i psihijatra koji je apsolutno identičan za tebe i neku baku sa pijace ako je imala pravo na dozvolu za oružje... Ne izmišljaj, molim te....sve mi je jako poznato, pa molim malo istine ...

VL
FL
flok
15:01 05.03.2010.

@tajna e govorim istinu psihologica je imala prema meni jedan odnos dok nije skužila da sam bio u ratu e onda je počela drukčije, detaljnije i prestani mi više govoriti o tim lopovima i glumcima sa ptsp-om ne volim čuti za takve

VL
OB
-obrisani-
15:02 05.03.2010.

Na kojoj crti si bio? Islam Grčki? Islam Latinski? Maslenica? Škabrnja? Da bi tvoj prijatelj koji je izdavao čarape, dakle skladištar dobio mirovinu po osnovi PTSP-a morao je priložiti ratni put...a ratni put nije čarapa nego rat, dakle netko muu je napisao ratni put u kome je doživio izuzetno egzistencijsko ugrrožavanje koje mu je trajno narušilo zdravlje...Imaš priliku preispitati i prijaviti one za koje misliš da nisu \"pravi\" a bilo bi bolje da dalje ne insinuiraš na osnovu rekla-kazala babskih priča...

VL
OB
-obrisani-
15:07 05.03.2010.

Flok nemoj izmišljati priče o navodnom drugačijem tretmanu psihologa...za produženje dozvole za držanje ili držanje i nošenje oružja.... Kod psihologa dobiješ samo test inteligencije i psiho test za ispuniti.... Možda se tebi činilo da duže traje od drugih jer sii sporo riješavao isti....? Inače nema drugog postupka za sudionike u Domovinskom ratu u odnosu na ostale koji produžavaju dozvolu a dolaze iz civilnog sektora društva.

VL
FL
flok
15:09 05.03.2010.

u maslenici sam bio i to je istina jedan izdavao čarape i otišao u mirovinu od ptsp-a drugi nije nigdje bio,baš nigdje, i otišao u mirovinu od ptsp-a treći napustio lagodnu državnu službu i otišao u mirovinu od ptsp-a da bi se mogao baviti privatnim biznisom četvrti bio policajac , nema ptsp, čista normala, otišao u mirovinu od ptsp-a tajna, nemoj mi ovdje srati JESU Li MOJI POGINULI PRIJATELJI ZA OVE LOPOVE UMRLI

VL
FL
flok
15:11 05.03.2010.

@TAJNA ti si očito neko korumpirano čeljade iz državne uprave koje je svojim rođacima i poznanicima omogućila odlazak u mirovinu od toga izmišljkenog ptsp-a

VL
OB
-obrisani-
15:16 05.03.2010.

Flok nemoj tako razgovarati sa mnom, mogla bih se naljutiti. Ako si bio na Maslenici onda zasigurno znaš da imate i spomenik za pripadnike 3.gbr koji su poginuli braneći vaše Zadarsko zaleđe? Jesu li oni koji su tamo stradali ii oni koji su iste te pripadnike nosili mrtve i kravave, ranjene, imali pravo pomaknuti normu života u jedan paralelni svijet koji je trauma? Pusti te sa čarapama, ne zanimaju me.....Govorim o ratnicima a ne kokošarima, a ti kao da samo kokošanere poznaješ pa se postavlja pitanje, jesi li i ti čarape dijelio pa ne znaš što se događalo u ratnim djelovanjima.... A sad pozdrav i ne budi nepristojan!

VL
FL
flok
15:29 05.03.2010.

@tajna pa i jesu bili slavonci moj se rođak eto našao među njima život piše svakakve priče

VL
OB
-obrisani-
15:29 05.03.2010.

Iako je 3.gbr imala sjedište u Osijeku, ipak je bila sastavljena od ljudi iz svih djelova Hrvatske....istina ali je najviše bilo Slavonaca,koje ipak nisam spomenula .

VL
FL
flok
15:20 05.03.2010.

@tajna znam ja tih kokošara malo previše da bi povjerovao u taj ptsp kad već spominješ spomenik u kašiću, među njima nisu bili samo slavonci, i moj rođak je bio s njima, bio je među slavoncima, ali on nije slavonac

VL
OB
-obrisani-
15:20 05.03.2010.

Prvi komentar ovoga članka je sve rekao i sve drugo je nepotrebno. A što se tiče ovoga slučaja trebalo bi se ispitati okolnosti pod kojima je dovedena u bolnicu, pod kojom dijagnozom je bila sve te godine u bolnici i ako se dokaže zloupotreba onda drakonski kazniti i ustanovu i pojedince.

VL
FL
flok
15:31 05.03.2010.

@tajna mi smo ih zvali \"slavonci\"

VL
BV
biserka-v
15:24 05.03.2010.

Tajna nemoj se zamarati sa njim jer iz njegova neznanja o ptsp-u jasno je da taj nije rata ni primirisao i da mu ta priča služi samo kako bi u nedostatku argumenata sebi i svom mišljenju dao na važnosti.

VL
OB
-obrisani-
15:25 05.03.2010.

Flok, tko je spomenio Slavonce? Govorim o 3.gbr zar ne?

VL
OB
-obrisani-
15:33 05.03.2010.

Ana zaslužuje život dostojan čovjeka, kao i svako ljudsko biće... Flok, preispitaj svoje stavove jer se lako može dogoditi udarac sudbine u vlastitom okruženju što svakako ne želiš, zato malo omekšaj u empatiji i sućuti za druge ... Bez obzira tko oni bili.... Svi zaslužuju bar dostojanstvenu potporu u svojoj životnoj patnji... Biserka, i Flok ima šanse promjeniti mišljenje, iskreno se nadam da i hoće.. Pozdrav svima!

VL
FL
flok
15:44 05.03.2010.

ajde biserka priznaj da si lezba kad te cura odbije, ti joj objašnjavaš da te je odbila iz straha jer te u stvari želi ha, jadnice

VL
BV
biserka-v
15:48 05.03.2010.

Tajna, nažalost mislim bez adekevatne terapije za floka nema puno nade. Iz njegova pisanja vidljivo je da je bio u određenom kontaktu sa psihološkom ili psihijatrijskom službom ali u njima nije vidio ljude koji mu žele pomoći već zlonamjerne ljude koji čija je namjera pretvoriti ga u homoseksualca. Riječ je o jako nesretnom i razočaranom čovjeku koji nije u stanju sučiti se sa svojim strahovima i živi u svijetu fantazije koji je sam stvorio. Svjedno iz sveg srca isto kao što to iz želim i Ani nadam se da će naći netko tko će i njemu pomoći.

VL
FL
flok
15:49 05.03.2010.

@tajna uh,koja si ti patetičarka koliko samo ima ljudskih bića na svijetu koja žive daleko gorim životom od ove lezbe tko ih pita što zaslužuju

VL
WI
witchie
15:51 05.03.2010.

A, sramote! Ana bi trebala tužiti bolnicu i tražiti odštetu zbog lječenja od nepostojeće bolesti, kao i odštetu za izgubljene godine (barem one nakon 18.). Garantirano dobija parnicu (jest da to traje, ali isplati se). Neka se raspita u Pravnom timu Iskoraka i Kontre, uvjeren sam da će joj moći pomoći.

VL
FL
flok
15:53 05.03.2010.

@witchie pa tko joj brani tužiti pitanje je zašto to nije učinila

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.