Lezbijka Ana s psihijatrije na ulicu: Više sam gladna nego sita
Pet godina 'liječili' su je od homoseksualizma. Poslije izlaza iz Lopače Anu su svi zaboravili.
Komentari 124
@tajna e govorim istinu psihologica je imala prema meni jedan odnos dok nije skužila da sam bio u ratu e onda je počela drukčije, detaljnije i prestani mi više govoriti o tim lopovima i glumcima sa ptsp-om ne volim čuti za takve
Na kojoj crti si bio? Islam Grčki? Islam Latinski? Maslenica? Škabrnja? Da bi tvoj prijatelj koji je izdavao čarape, dakle skladištar dobio mirovinu po osnovi PTSP-a morao je priložiti ratni put...a ratni put nije čarapa nego rat, dakle netko muu je napisao ratni put u kome je doživio izuzetno egzistencijsko ugrrožavanje koje mu je trajno narušilo zdravlje...Imaš priliku preispitati i prijaviti one za koje misliš da nisu \"pravi\" a bilo bi bolje da dalje ne insinuiraš na osnovu rekla-kazala babskih priča...
Flok nemoj izmišljati priče o navodnom drugačijem tretmanu psihologa...za produženje dozvole za držanje ili držanje i nošenje oružja.... Kod psihologa dobiješ samo test inteligencije i psiho test za ispuniti.... Možda se tebi činilo da duže traje od drugih jer sii sporo riješavao isti....? Inače nema drugog postupka za sudionike u Domovinskom ratu u odnosu na ostale koji produžavaju dozvolu a dolaze iz civilnog sektora društva.
u maslenici sam bio i to je istina jedan izdavao čarape i otišao u mirovinu od ptsp-a drugi nije nigdje bio,baš nigdje, i otišao u mirovinu od ptsp-a treći napustio lagodnu državnu službu i otišao u mirovinu od ptsp-a da bi se mogao baviti privatnim biznisom četvrti bio policajac , nema ptsp, čista normala, otišao u mirovinu od ptsp-a tajna, nemoj mi ovdje srati JESU Li MOJI POGINULI PRIJATELJI ZA OVE LOPOVE UMRLI
@TAJNA ti si očito neko korumpirano čeljade iz državne uprave koje je svojim rođacima i poznanicima omogućila odlazak u mirovinu od toga izmišljkenog ptsp-a
Flok nemoj tako razgovarati sa mnom, mogla bih se naljutiti. Ako si bio na Maslenici onda zasigurno znaš da imate i spomenik za pripadnike 3.gbr koji su poginuli braneći vaše Zadarsko zaleđe? Jesu li oni koji su tamo stradali ii oni koji su iste te pripadnike nosili mrtve i kravave, ranjene, imali pravo pomaknuti normu života u jedan paralelni svijet koji je trauma? Pusti te sa čarapama, ne zanimaju me.....Govorim o ratnicima a ne kokošarima, a ti kao da samo kokošanere poznaješ pa se postavlja pitanje, jesi li i ti čarape dijelio pa ne znaš što se događalo u ratnim djelovanjima.... A sad pozdrav i ne budi nepristojan!
@tajna pa i jesu bili slavonci moj se rođak eto našao među njima život piše svakakve priče
Iako je 3.gbr imala sjedište u Osijeku, ipak je bila sastavljena od ljudi iz svih djelova Hrvatske....istina ali je najviše bilo Slavonaca,koje ipak nisam spomenula .
@tajna znam ja tih kokošara malo previše da bi povjerovao u taj ptsp kad već spominješ spomenik u kašiću, među njima nisu bili samo slavonci, i moj rođak je bio s njima, bio je među slavoncima, ali on nije slavonac
Prvi komentar ovoga članka je sve rekao i sve drugo je nepotrebno. A što se tiče ovoga slučaja trebalo bi se ispitati okolnosti pod kojima je dovedena u bolnicu, pod kojom dijagnozom je bila sve te godine u bolnici i ako se dokaže zloupotreba onda drakonski kazniti i ustanovu i pojedince.
@tajna mi smo ih zvali \"slavonci\"
Tajna nemoj se zamarati sa njim jer iz njegova neznanja o ptsp-u jasno je da taj nije rata ni primirisao i da mu ta priča služi samo kako bi u nedostatku argumenata sebi i svom mišljenju dao na važnosti.
Flok, tko je spomenio Slavonce? Govorim o 3.gbr zar ne?
Ana zaslužuje život dostojan čovjeka, kao i svako ljudsko biće... Flok, preispitaj svoje stavove jer se lako može dogoditi udarac sudbine u vlastitom okruženju što svakako ne želiš, zato malo omekšaj u empatiji i sućuti za druge ... Bez obzira tko oni bili.... Svi zaslužuju bar dostojanstvenu potporu u svojoj životnoj patnji... Biserka, i Flok ima šanse promjeniti mišljenje, iskreno se nadam da i hoće.. Pozdrav svima!
ajde biserka priznaj da si lezba kad te cura odbije, ti joj objašnjavaš da te je odbila iz straha jer te u stvari želi ha, jadnice
Tajna, nažalost mislim bez adekevatne terapije za floka nema puno nade. Iz njegova pisanja vidljivo je da je bio u određenom kontaktu sa psihološkom ili psihijatrijskom službom ali u njima nije vidio ljude koji mu žele pomoći već zlonamjerne ljude koji čija je namjera pretvoriti ga u homoseksualca. Riječ je o jako nesretnom i razočaranom čovjeku koji nije u stanju sučiti se sa svojim strahovima i živi u svijetu fantazije koji je sam stvorio. Svjedno iz sveg srca isto kao što to iz želim i Ani nadam se da će naći netko tko će i njemu pomoći.
@tajna uh,koja si ti patetičarka koliko samo ima ljudskih bića na svijetu koja žive daleko gorim životom od ove lezbe tko ih pita što zaslužuju
A, sramote! Ana bi trebala tužiti bolnicu i tražiti odštetu zbog lječenja od nepostojeće bolesti, kao i odštetu za izgubljene godine (barem one nakon 18.). Garantirano dobija parnicu (jest da to traje, ali isplati se). Neka se raspita u Pravnom timu Iskoraka i Kontre, uvjeren sam da će joj moći pomoći.
@witchie pa tko joj brani tužiti pitanje je zašto to nije učinila
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Flok, ne govoriš istinu.. Da bi dobio produženje dozvole za oružje potrebna je samo potvrda od liječnika opće prakse da ne boluješ od psihičkih oboljenja a onda pregled psihologa i psihijatra koji je apsolutno identičan za tebe i neku baku sa pijace ako je imala pravo na dozvolu za oružje... Ne izmišljaj, molim te....sve mi je jako poznato, pa molim malo istine ...