Lezbijka Ana s psihijatrije na ulicu: Više sam gladna nego sita
Pet godina 'liječili' su je od homoseksualizma. Poslije izlaza iz Lopače Anu su svi zaboravili.
Komentari 124
ništa čudno za naše društvo, hoćemo u Europu, a daleko smo mi od ljudi koji bi se promjenili. takav je mentalitet, gledam recimo konobare, dođeš niti dobar dan, nikakve finoće samo ono šta hoćeš... teško je promjenit naše društvo, svi bi promjenu a sjede doma i broje lipe da vide jel ima za jesti. Diži guzicu i napravi nešto, samo od sebe neće se ništa napravit.
Najbolje riješenje je \"ženidba\" kad već ima curu a možda bi i roditelji od cure bili sretni. Sa dvadeset i nekoliko godina sada uoči sezone a i prošle na moru ima posla koliko hoćete samo treba htjeti raditi a nee kukati. Gdje su producenti snomljenih filmova? Zar se to ne plaća? Grad Rijeka sigurno ima prioritetnijih socjalnih slučajeva!
Kakvi debili se ovdje javljaju... vidio bi vas da vas u ludnicu smjeste i tretiraju zbog eto - ničega, da vas se obitelj odrekne i ostanete sami samcati, bez ičega, zatvoreni u ludnici.. kada vas nakon par godina puste van, ostavljenog od obitelji, kako se snaći?? Bez ičega, bez ikoga?? Naravno da joj grad Rijeka itekako nešto duguje, pod njihovom je paskom ludnica koja ju je BEZ RAZLOGA zatvorila i liječila ko u nekom horor filmu! A vi mudrujte sa svojim sigurnim životima i guzicama na toplom.. i vi ste ljudi.. puj!
Nije dopustivo da u demokratskom društvu bilotko bude diskriminiran !!!!!!
Njen problem je SAMO i ISKLJUČIVO naša okolina koja je pustila njene lude roditelje da ju zlostavljaju i maltretiraju. Poslali su je \"na liječenje\" od homoseksualnosti??? U stvari, cura je najbitnije teen godine provela zatvorena u bolnici, 25 km od civilizacije, svakodnevno se družeći s bolesnim osobama, i umjesto da kao i svaki teenager potroši te BITNE godine na formiranje svoje osobe, da dobije znanje, da se pronađe, ona je čamila u ZATVORU, gdje su ju na silu \"liječili\"! To sve se dešavalo od njene 15. do 20. godine! Zamislite da je vama neko u 15. godini rekao da ste ludi, ispisao vas iz srednje škole i smjestio na psihijatriju?! Cura je UNIŠTENA i ja PROKLINJEM SVAKOGA KO JE TOME NA OVAJ ILI ONAJ NAČIN DOPRINIJEO, UKLJUČUJUĆI RODITELJE, RODBINU (koja je lagala da su je poslali na odvikavanje od droga), \"DOKTORE\", POLICIJU, SUDOVE (koji su dopustili da ju se drži u bolnici i nakon što je postala punoljetna), I SVE VAS OSTALE KOJI STE NEOSJETLJIVI NA LJUDSKU PATNJU, BOL i... RAZLIČITOST. SVIMA VAMA: F*** YOU!
Ljudi nisu svi isti Nije dopustivo da u demokratskom društvu bilotko bude diskriminiran !!!!!! Ako je Hrvatska demokratska zemlja, onda diskriminacija mora postati delikt koji se strogo kažnjava. Ja sam po prirodi desničar ali diskriminacije u bilokojem obliku strogo osuđujemuđujem a poštujem različitosti i smatram ih hrvatskim bogatstvom --------------------------------------------------------------------------------- P.S. Ovoj bi djevojci država trebala isplatit otštetu za izgubljenih pet godina života, nepotrebno lječenje i pretrpljene duševne boli, pod uvjetom da je njezina prića istinita (a mislim da je jer inaće je nebi tako na brzinu spakirali s psy-ustanove). Recimo 10 miljuna Kn bi bila minimalna naknada da se ova nepravda barem djelomično ispravi. Naravno lječnike koji su joj ovo učinili treba zatvoriti barem na 10 godina i oduzeti im lječničku licencu. Cura bi trebala sve spomenuto utužit od države, ako neide, -pravac Strassbourg.
Ako se pomoglo profesoru Peharu bilo bi lijepo da se nakon ovog članka nađe netko da i njoj pomogne.
Psiholozi se slažu da je patološka mržnja prema homoseksualcima najčešće obrambena reakcija osoba koje se bore protiv vlastite latentne homoseksualnosti.
Morkin, potpuno si u pravu, zato su ti i obrisali komentar, znamo tko ovdje vlada, a i šire. pozdrav vaš zmijicamala
joj biserka što si pametna s tim psihološkim sranjima
Flok iz svake tvoje riječi izbija mržnja, smeće si, trebaš pomoć.
kojim praqvom ona od države traži privilegije neka radi
Mržnja je uvijek rezultat straha čega je tebe strah flok?
@reason 1. on traži od države pomoć, a zdrava je, dakle, parazit je 2. neka od bolnice traži odštetu u sudskom postupku 3. dosta mi je više parazita za koje moram raditi 4. boli me k... što je ona lezbazba ili lezbača ili homo ili kako se god kaže
Naslov je diskriminirajući...Ta djevojka je prije ljudsko biće a tek onda seksualna orijentacija koja ne bi trebala biti istaknuta u naslovu.... Ionako je previše trauma preživjela, ne treba joj poticaj za još problema.... Svako ljudsko biće ima pravo na samostalnost,, slobodu. Tko je tu da sudi? Treba joj pomoći i nadoknaditi ako je moguće sve što joj je uskraćeno prisilnim liječenjem... Ne moramo se slagati sa svim ali je potrebito imati sućuti prema žrtvi zlostavljanja.,,,
@biserka ma daj odje**** više s tim vašim forama o mržnji mrzim te iz razlooga što mi ne daš pravo na mišljenje, a moje je mišljenje da ne želim više plaćati poreze za ovakve parazite bile lezbače ili samohrane ilili kakve već hetero, hobo, homo
Flok, jesi li siguran da je sposobna za rad nakon 5-ogodišnje torture u bolnici? Kljukanjanepotrebnim lijekovima i oduzimanja slobode?
@tajna ajmo joj odmah dati mirovinu jer ne može raditi ajmo mi raditi za nju paraziti svih zemalja, ujedinite se
pa nek radi nešto! najlakše je cmizditi u medijima
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Re: Domazet - kada netko završi u ludnici, a s njim više ne žele imati posla niti sestre niti majka onda je problem u toj osobi. Ovdje imamo dilemu da li vjerovati maloljetnoj narkomanki i njezinim pričama o zavjerama protivv nje jadne i nevine ili njezinoj majci, sestrama i ostatku obitelji te liječnicima i socijalnim službama. Svakome s imalo mozga je potpuno jasno tko je tu u pravu.