Direktor Svjetske banke: Hrvatska je u vrlo dubokoj recesiji
Ulazak u EU znatno će povećati mogućnosti za primanje financijske potpore i privlačenje investicija
Komentari 130
Sretan 30. SVIBNJA ..... Dan Državnosti ....... svim Hrvatima i lojalnim građanima Hrvatske
ovo jest posljedica priprema ulaska u euniju , dogodila se pljačka hrvatskih farmera jer su strani plaćenici srušili domaće tržište uvozom mlijeka u prahu . time su domaćim farmerima opljačkali 100 milijuna kn . posljedica je da je u zadnjih 2 mjeseca propalo više od 800 farmi . brodogradnja i metalurgija su bile uvjet za pristupanje euniji , te idustrije su pred propašću ili su propale . hrvatska iduće godine mora uplatiti 270 milijuna € u eu proračun za pola godine , nema nikakve mogućnosti da povuče toliko novca . prijevara je u tome da je sistem tako napravljen da si u minusu i ne možeš biti niti na nuli . za to su zaslužni domaći korumpirani političari koji su kupljeni položajima u euniji a zastrašivanjem su ljude ucjenili da zaokruže za . sami ste si stavili omču . što mislite zašto je pala proizvodnja 9,4 % , hehe kasno je sada , to je dio plana . da bi se to ostvarilo i prikupio novac u izradi zakon o porezu na imovinu .
Kao da mi ne znamo da smo u dubokoj recesiji, ili ti u gov..ma do vrata, pa je izjava ovog direktora posve deplasirana.
Ovo je katastrofa za ovakav pad proizvodnje se mora dati znak za uzbunu. Pitam gospodina Milanovića gdje ima sada onog svog džokera koji je organizirao prosjede i htjeo rušiti vladu. Gospodo ostavite se komunističke ideologije jer to ne donosi ni dobit ni povećanje proizvodnje, počnite radit. Jadranka nije znala mnogo o gospodarstvu ali je zato uzela savjetnike koji nešto znaju. Milanoviću traži od Jadranke savjet neka te ne bude sramota.
skuzajte, ali ja mislim da taj covjek laze koliko je tezak i sirok.
Ma nemaš brige Sir Harrold, Linić je već uzeo na zub krivce HEP i MOL. Koja je ovo tragikomedija, ministar financija komentira nešto što uopće ne spada u njegov resor a Premijera je manje za vidjet od kardinala Bozanića naa trešnjevačkom placu! Lud, zbunjen, nikako normalan.
U stvari hoće reći da Hrvatsku će namamit kreditom kao i sve ostale državice. Lukav način da se Hrvatska pretvori u moderno robstvo, slugane moćim Evropskim bitangama.
direktor svjetske banke trebao bi se okrenuti Italiji trenutno je ona u krizi i recesiji pogodila ih prirodna katastrofa zvana potres, ljudi su na pikniku, ostali bez ičega a živjeti se mora, to je kriza i recesija a ne ovo kod nas.
Najtragicnije je sto antitalentirani i ljubim sliku svoju, a o pameti da i ne govorim, ministar Linic, pad industrijske proizvodnje opravdava kupnjom energenata i elektricne struje u inozemstvu sto se kao mora sprijeciti jer je to glavni razlog za pad proizvodnje. Tragedija je da taj slijepac ne vidi da nafta i struja imaju veze sa potrosnjom, a ne sa proizvodnjom. Na nasu zalost ova vlast nema veze sa vezom i nakon uzasa sa HDZ-om nakon ovih amatera vise nema povratka. Sve sto se moze unistiti biti ce unisteno. Pa taj covjek svaki dan samo prica o novim porezima i davanjima, a ni rijec o modelima koji bi nas trebali izvuci iz recesije. Klasicn akomunisticko preljevanje iz supljeg u prazno.
Ha-ha-ha-ha!!!!! Svinja bezobrazna!!!! Koji shupak?! Kako se usudi takvu glupost ustvrditi?! Pa danas sam cuo u Saboru kako govore da je Hrvatska zemlja-uspjeh!
N A V L A K U S A !!! Ajmo dizat jos malo kredita....
30.05.2012. u 21:04h pinkec je napisao/la: 30.05.2012. u 20:55h pippo0090 je napisao/la: 30.05.2012. u 20:53h comparator je napisao/la: Ma kakvi nema tu nikakvog straha jer komunisti znaju svoj posao. Oni će nas sigurno izvesti iz krize na bilo koji način. Ako neće milom onda će silom. Metode pretvaranja ucjenivanja proterivanja i zastrašivanja već su na djelu. Još samo trebaju obnoviti Goli otok i stvar je riješena. ==================== na koje Komuniste misliš ? Na one u HDZu ili SDPu ? ==================== Pipo, na one koji su u Vladi! ===================== Kojoj Vladi ? U bivšoj je bila većina Bivših Komunista po pokroviterljstvom , TITOvog Generala Tuđmana a u ovoj pod Milanovićevom je manjina Bivših Komunista, jer su 1990 većina Migrirala upravo u HDZ, Bivša ili Sadašnja vlada ? Komunisti i jedni i drugi
HR neće tako lako iz Recesije Odnod umirovljenika i zaposlernih je 1 :1 što je neodrživo do 2020 HR će imati 2 miliona Umirovljenika a samo 600 000 uposlenika koji će morati uzdržavati 2 miliona starkelja. RECESIJA će biti Još veća
Visoki porezi i visoke cijene stvaraju jako i konkurentno gospodarstvo.
Povijest ne laže ................. . Uzmite bilo koji knjigu iz povijesti i pogledajte što se u hrvatskoj dogodilo unatrag 100 godina ............... . Svakih cca 20-tak godina društveno-gospodarski potres, rat, pobune itd ............. Zadnji rat u hrv. završio 1995g ................
pa mi smo u recesiji zadnjih 100 god..
30.05.2012. u 22:21h ćaća je napisao/la: pa mi smo u recesiji zadnjih 100 god.. --------------------------------------------------------- . Nije istina, samo od 1995g ............. nizbrdna spirala ........... još nismo ni gospodarski nadrasli soc. rep. hrv. .....................
Ovo je neki kradezeovac koji ne voli veličanstveni Kukuriku pa izmišlja
mravac, vidjet ćemo ovo oko Holly. Neke stvari poput izjava kako nam ne trebaju elektrane mi se ne sviđaju.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
30.05.2012. u 20:55h pippo0090 je napisao/la: 30.05.2012. u 20:53h comparator je napisao/la: Ma kakvi nema tu nikakvog straha jer komunisti znaju svoj posao. Oni će nas sigurno izvesti iz krize na bilo koji način. Ako neće milom onda će silom. Metode pretvaranja ucjenivanja proterivanja i zastrašivanja već su na djelu. Još samo trebaju obnoviti Goli otok i stvar je riješena. ==================== na koje Komuniste misliš ? Na one u HDZu ili SDPu ? ==================== Pipo, na one koji su u Vladi!