Direktor Svjetske banke: Hrvatska je u vrlo dubokoj recesiji
Ulazak u EU znatno će povećati mogućnosti za primanje financijske potpore i privlačenje investicija
Komentari 130
Bio sam proslo ljeto na jednom nasem velikom otoku,....i tamo je m*** preuzela sve \"koncesije\",....i upravlja svime. Gradski racun je cijelo vrijeme blokiran i isplate se vrse ilegalno. Nemozes vjerovati u kakvom je stanju cijeli grad. Nesmijem iznositi imena jerer imam jos uvjek dosta rodbine koja zivi tamo,...u inace jos uvjek \"plemenski\" ustrojenom otoku.
Mister Harrold,.....ako nam najskorije ne odobre 6-7 milijardi eura kredita,......do kraja godine mi smo u depresiji,......ali vi to vec znate.
Izgubio sam okladu. Sa Čačićem sam se kladio da će u tromjesečju on i Linić ostvariri pad veći od 10 posto i eto sam izgubio (na Milanovića nismo računali jer im je on đoker u rukavu kojega će upotrijebiti samo ako im sve propadne)! Ali još ima vremena da sustignu pad. Sada predlažu okladu da će do kraja godine taj pad iznositi manje od 40%, ali ipak više od 30%. Bojim se prihvatiti okladu jer je Čačić maher kojega se nadaleko mora tražiti! Sanader je krao i ostvarivao dobit, Jaca nije imala šta krasti pa je ostajala na nuli, a ovi novi vraćaju ukradeno i ostvaruju pad. Mora bi Linić otvoriti školu u koju bi se upisali mi koji ne razumijemo osnove ekonomske politike. Tek kad to završim kladit ću se opet!
Ma jel moguće pored Linića i Čačića dase to desi?
Pokraj Linića knjigovođe poljoprivredne zadruge i Čačića priučenog zidara ne očekujte ništa dobroga !!! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ @boys
Naša vlada je do sada napravila velik i značajan dio posla: smijenila je stari kadar i postavila svoje ljude, promijenila je nazive ministarstava, šport pretvorila u sport, a sada ozbiljno radi na rješavanju maturskih testova.....
Hoće li ovaj direktor biti nominiran za Nobelovu nagradu za ekonomiju za ovo briljantno i fenomenalno otkriće?
Tell this to the goverment!!!
Peter Harrold zapravo kaže da su ostali iznenađeni koliko je ova vlada nesposobna... Prodao im Linić priču, no sada kada su brojke izašle na vidjelo, koliko god frizirane bile, ne mogu sakriti zbilju. Može sada Linić tražiti koliko god hoće izgovora, no definitivno su devastirali realni sektor, a povečali državnu potrošnju. Više se to ne da sakriti. Ne da se sakriti, bez obzira što su vladajući zavladali i HTV-om, koji ne objavljuje ove loše brojke i boji sve u ružičasto. Čak su angažirali i ZAMP da blokira slobodne televizije da bi prestale s emitiranjem rezultata pogubnim za ovu vladu...
Hrvatska je UNISTENA tijekom procesa \"tranzicije\", a sto nam je nametala EU i idiostski kradeze. Tako je hrvatsko gospodarstvo kroz tranziciju od necega preslo na nista! Sad nam doista vise ni ne treba gospodarstvo, dovoljno je samo da uvozimo sve i svasta i ne moramo vise nista ni raditi! Naravno ovaj lopov ce biti \"zgrozen\", hahahaha!
dobra vijest je u tome sto ce slijedece godine pad proizvodnje u travnju biti manji, jer će osnova za mjerenje biti ovaj mjesec ove godine...jedna loša vijest je sto do kraja godine ima jos 8 mjeseci koji ce biti jednako katastrofalni u mjerenju s prošlom godinom...tako da veselje tek počinje
Direktor Svjetske banke: Hrvatska je u vrlo dubokoj recesiji zaboli nas uho bar imamo gay paradu i politički vrh istih sklonosti
Ma kakva svjetska banka...to je jedna obična privatna firma koja se kao zove svjetska banka,šeta se po svjetu i gleda di je koji korumpirani mutlo po mogučnosti polutan i da je podložan mitu i korupciji...a tu im je meka...imaju posla do neba...
Prvi Potpredsjednik Vlade i Prvi Ministar Gospodarstva učinit će sve da obori rekord i da uđemo u još dublju recesiju! Stručnjak.
Ma kakvi nema tu nikakvog straha jer komunisti znaju svoj posao. Oni će nas sigurno izvesti iz krize na bilo koji način. Ako neće milom onda će silom. Metode pretvaranja ucjenivanja proterivanja i zastrašivanja već su na djelu. Još samo trebaju obnoviti Goli otok i stvar je riješena.
Za poćetak će Hr biti dovoljno 300 milijardi EUR bespovratnih kredita,a dalje bumo videli
30.05.2012. u 20:53h comparator je napisao/la: Ma kakvi nema tu nikakvog straha jer komunisti znaju svoj posao. Oni će nas sigurno izvesti iz krize na bilo koji način. Ako neće milom onda će silom. Metode pretvaranja ucjenivanja proterivanja i zastrašivanja već su na djelu. Još samo trebaju obnoviti Goli otok i stvar je riješena. ==================== na koje Komuniste misliš ? Na one u HDZu ili SDPu ?
20:55h pippo0090....radije nam reci koji nisu bivši komunjare...il njihovi sinovi il unuci ???
mravac, vidjet ćemo ovo oko Holly. Neke stvari poput izjava kako nam ne trebaju elektrane mi se ne sviđaju.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
izvrsne...vladine mjere ce nam uzet mjeru ako vec nisu ....