"Žao mi je što cijeli mandat nisam imao dobru suradnju s Vladom"
– Bilo je i svijetlih trenutaka, ali i trenutaka kada su naša razmimoilaženja bila jako vidljiva u javnosti. Šteta! – komentirao je predsjednik
Komentari 150
ja mislim da su imovinska kartica -- amo reće upiši više pa to stigneš za mandata nakupiti --što misliš o tome --pljuc-
0090 tebi se pogoršalo --
pa još niste izabrali veleposlanike valjda će ići oni ko pobijedi njegovi idu ili ćemo i onda poslati podobne malo oni malo mi --strava od istina --
naravno da se nije moglo ponuditi radna mijesta braniteljima kad ih nije bilo i plus njihova kuknjava -- nećemo revanšizam a gle sad revanšizma tek u začeću a di je još pobijeda
Kako je samo genijalni pisac i pjesnik AG Matoš još prije 100 godina prorekao i predvidio u nas pojavu gornju: \"U šarmantnoj pozi moderni poganac\"....cccc cccccc
svi komentari su pokradeni i slučajni čitatelj vidi samo ove što cenzure ostave a ostave neke bezvezne i provokatorske koji su sa pravom za presjednika jer jednako vole hrvatsku i ion i oni ---------------dali se isplati komentirati --iš--
Pa bitno je dd dobro suradjujes sa Tadicem!
Predsjedniće nemojte ništa žaliti s njima se nije moglo bili su dvostruki i ništa nebi postigli već bi se danas našli u njihovoj poziciji.
Za dobru suradnju su potrebni dobra volja i razumjevanje a ne vlastita nedodirljivost, Jer vlada je ta koja nije ni u kom pogledu bila za bilo kakvu suradnju.Bitno je bilo biti iznad drugih (savršenstvo ).
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
svantevid --a ti si kao bio protiv abolicije --iš--