Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 178
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Ivo Josipović:
Povratak na članak

"Žao mi je što cijeli mandat nisam imao dobru suradnju s Vladom"

– Bilo je i svijetlih trenutaka, ali i trenutaka kada su naša razmimoilaženja bila jako vidljiva u javnosti. Šteta! – komentirao je predsjednik

Komentari 150

VE
velikazmija
18:12 25.10.2011.

svantevid --a ti si kao bio protiv abolicije --iš--

VL
VE
velikazmija
18:14 25.10.2011.

ja mislim da su imovinska kartica -- amo reće upiši više pa to stigneš za mandata nakupiti --što misliš o tome --pljuc-

VL
VE
velikazmija
18:18 25.10.2011.

0090 tebi se pogoršalo --

VL
VE
velikazmija
18:21 25.10.2011.

pa još niste izabrali veleposlanike valjda će ići oni ko pobijedi njegovi idu ili ćemo i onda poslati podobne malo oni malo mi --strava od istina --

VL
VE
velikazmija
18:38 25.10.2011.

naravno da se nije moglo ponuditi radna mijesta braniteljima kad ih nije bilo i plus njihova kuknjava -- nećemo revanšizam a gle sad revanšizma tek u začeću a di je još pobijeda

VL
OB
-obrisani-
21:08 25.10.2011.

Kako je samo genijalni pisac i pjesnik AG Matoš još prije 100 godina prorekao i predvidio u nas pojavu gornju: \"U šarmantnoj pozi moderni poganac\"....cccc cccccc

VL
VE
velikazmija
11:57 26.10.2011.

svi komentari su pokradeni i slučajni čitatelj vidi samo ove što cenzure ostave a ostave neke bezvezne i provokatorske koji su sa pravom za presjednika jer jednako vole hrvatsku i ion i oni ---------------dali se isplati komentirati --iš--

VL
KR
krilnik2
00:14 27.10.2011.

Pa bitno je dd dobro suradjujes sa Tadicem!

VL
ME
metla
09:23 30.10.2011.

Predsjedniće nemojte ništa žaliti s njima se nije moglo bili su dvostruki i ništa nebi postigli već bi se danas našli u njihovoj poziciji.

VL
ST
Stiver
00:29 31.10.2011.

Za dobru suradnju su potrebni dobra volja i razumjevanje a ne vlastita nedodirljivost, Jer vlada je ta koja nije ni u kom pogledu bila za bilo kakvu suradnju.Bitno je bilo biti iznad drugih (savršenstvo ).

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.