Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 178
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Ivo Josipović:
Povratak na članak

"Žao mi je što cijeli mandat nisam imao dobru suradnju s Vladom"

– Bilo je i svijetlih trenutaka, ali i trenutaka kada su naša razmimoilaženja bila jako vidljiva u javnosti. Šteta! – komentirao je predsjednik

Komentari 150

Avatar Malacaay
Malacaay
20:25 24.10.2011.

Josipovic: jako mi je zao sto smo se, kao narod, nasli u ovakvoj situaciji gde smo do vrata \"ugazili\" u kriminalno-koruptivni mulj. vazno je da kao narod prihvatimo odgovornost za pocinjena dela i konacno se pocnemo rehabilitirati. krenimo resavati i pocnimo time da vratimo braci Srbima nj Krajinu koju smo tako bezobrazno prisvojili. pokazimo da smo pravi Evropejci!

VL
OB
-obrisani-
20:25 24.10.2011.

Ma ne \"brinite\" se Predsjedniče, bitno je da se vi razumijete sa Šerbedžijom, Angelinom, Tadićem i Dodikom, tko šljivi Hrvate, ha, ha, ha

VL
Avatar Malacaay
Malacaay
20:26 24.10.2011.

...*svoje probleme ....

VL
OB
-obrisani-
20:27 24.10.2011.

24.10.2011. u 20:16h Zagrepcanin je napisao/la: ------------------------ Na žalost još uvijek PREMALO, ha, ha, ha

VL
DU
Deleted user
20:29 24.10.2011.

a s kime bi surađivao sa postavljenom premijerkom koja se nije udostojila nakon bijega kleptomana iz salzburga napraviti rekonstrukciju vlade. kosor = sanader zato nije bilo suradnje.

VL
OB
-obrisani-
20:30 24.10.2011.

24.10.2011. u 19:16h croat1899 je napisao/la: --------------------------- Da slučajno nije otkrio neko sredstvo za probavu, ha, ha, ha

VL
OB
-obrisani-
20:32 24.10.2011.

24.10.2011. u 20:30h ReTuRn Of ThE AlieN je napisao/la: ......Što bi narod rekao – niti smrdi.... ---------------------------- Nemoj pretjerivati, ha, ha, ha

VL
VE
velikazmija
20:33 24.10.2011.

kad čitam i naiđem na riječi -- d o nj e t i minus doniti ili donjjeti plus i ostale riječi -- njesam itd --

VL
DU
Deleted user
20:37 24.10.2011.

kako surađivati sa nekim tko reketari državne firme?

VL
VE
velikazmija
20:38 24.10.2011.

re turn---- plus ne ide sa klikom

VL
Avatar mlijeko
mlijeko
20:41 24.10.2011.

Imati će Predsjednik priliku da to popravi u iduće 4 godine, jer Vlada će doživjeti male promjene...

VL
CH
Charles
20:43 24.10.2011.

Nama je pak drago što se ubuduće više neće morati gnjaviti sa sadašnjom ekipom!

VL
Avatar cetina
cetina
20:44 24.10.2011.

\"Žao mi je što cijeli mandat nisam imao dobru suradnju s Vladom\".A zasto nisi moje je pitanje.Druga stvar je ova:Gospodine predsjednice ,kako mozete usporedivati slucaj Vasiljevic i branitelje,pa zar branitelji nisu branili svoje dok je ovaj Vasiljevic napadao njihove domove.Jadno da jadnije ne moze biti!Ciji ste vi prdsjednik?

VL
PR
promatrac1965
20:47 24.10.2011.

Josipovic: „Žao mi je što nije cijeli mandat prošao u dobroj suradnji.“ Kad netko odrasta, formira se, gradi svoju karijeru i veliki dio svoga zivota prozivi kao pripadnik elite u sjeni JBT kao svoga idola, onda uopce nije lako drugcije se ponasati. Za to treba spoznaja da je idol lazan, treba se ukljuciti u drustvena kretanja kojima JBT nije idol, vec su ga se odrekla, i treba vremena. Jednom rijecju: potrebna je katarza. Sudeci po nastupima i izjavama, gospodin Josipovic u svojemu zivotu nije prosao ni jednu od tih faza nutarnjeg ociscenja. Ni u jednoj od navedenih tocaka nije se uspio rijesiti sjene svoga idola. Zato svoju trenutnu sluzbu ne moze poimati drukcije, nego ju je poimao njegov idol. JBT diobu vlasti nije poznavao, vec je bio alfa i omega u svakom pitanju. Zato i gosp. Josipovic misli da mora objaviti svoje misljenje o svemu i svacemu. I to meritorno. U tome lezi prava steta. Za RH, ciji je gosp. Josipovic predsjednik, ali i za sve nas.

VL
HA
handi
21:06 24.10.2011.

PROMATRAČ, ali baš pišeš gluposti. Nemoj se ljutiti, ali imam dojam da imaš na očima one zaslone poput upregnutog konja. Preko 80 posto populacije u Hrvatskoj podupire i odobrava rad dr. Josipovića, a tgi bulazniš o nekakvom JBT.

VL
CR
crvenaHrvatska
21:10 24.10.2011.

- Na ovog potrošit i jednu jedinu riječ je iluzorno

VL
Avatar Malacaay
Malacaay
21:12 24.10.2011.

jako lepo od vas sto niste moj komentar, kao sto sam ocekivao, izminusirali. ocito sam pogresio kada sam mislio da su vam sve ladje potonule i da ste davno izgubili svaki moralni kompas. moje iskreno izvinjenje zbog toga i zelja da cemo se ubuduce aktivno baviti promicanjem medusobnih interesa na obostrano zadovoljstvo. u tome duhu mi cemo vam pokloniti, kao znak dobre volje i kao zahvalu za vracanje Krajine, Federaciju BH. tako cemo svi biti svoj na svome. :))

VL
Avatar Malacaay
Malacaay
21:13 24.10.2011.

pozdrav nesalomljiva :)))

VL
Avatar Malacaay
Malacaay
21:16 24.10.2011.

znaci jako je lukav ovaj Josipovic, huh nesalomljiva?

VL
Avatar million
million
21:37 24.10.2011.

A prosirenje optuznica od srane srbije i njegovog Tadica protiv hrvatske ni da bi komentirao nedao Bog da se Tadic nadje uvrijedjen ! I meni je zao sto imamo takvog predsjednika ! Bolje da nemamo nikakvog nego takvog !

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.