"Žao mi je što cijeli mandat nisam imao dobru suradnju s Vladom"
– Bilo je i svijetlih trenutaka, ali i trenutaka kada su naša razmimoilaženja bila jako vidljiva u javnosti. Šteta! – komentirao je predsjednik
Komentari 150
najnovije vijesti.....najnovije vijestiiiii 17.01.2003 HFP: Afera Sunčani Hvar ugrozila prodaju dalmatinskih turističkih kompleksa 20.01.2003 Raste pritisak zbog netransparentnosti privatizacije INA-e U Hrvatskoj polako raste pritisak na Vladu zbog netransparentnosti u procesu privatizacije INA-e. 27.01.2003 Račan: Zbog Sunčanog Hvara nije potrebnobno dizati političku temperaturu 24.01.2003 Vlada prodala Sunčani Hvar Termama Čatež protiv volje HSS-a Uz protivljenje četvorice HSS-ovih ministara (Simonića, Peceka, Strugara i Pankretića) Vlada je odlučila prodati 62,3% 07.02.2003 Vlada poništila odluku o prodaji Sunčanog Hvara Sa 15 glasova ‘za’ Vlada je na sjednici održanoj u četvrtak poništila odluku o prodaji Sunčanog Hvara Termama Čatež ... 08.02.2003 Linić: Neće me uspijeti odstraniti iz procesa privatizacije INA-e Još uvijek sam potpredsjednik Vlade zadužen za gospodarstvo i sve dok sam potpredsjednik bit ću u procesu privatizacije INE
I danas su pripadnici PUMA dobili 21 godinu zatvora zbog \"zlocina\"(citaj: nisu htjeli leci kao janjci da ih srbi pokolju)pa nije tesko zakljuciti kuda cemo doci i tko ce uopce ostati.Nece biti cudno,kada pohapse sve bojovnike,da pocnu i djecu iz rodilista optuzivati za ratne zlocine,samo zato sto su hrvatska.Kada se vidi ovakvo kukavicko presucivanje ovakvih dogadjaja,onda nije cudno sto su Hrvati stoljecima robovali,a jos veca je tragedija sto ce OPET I DOVIJEKA robovati.Izgleda da je bio strasan zlocin uspostaviti hrvatsku drzavu i braniti je.To nam nikada nece biti oprosteno.
U ratu su pobijedili oni koji su branili svoj dom; a nakon pobjede oni koji su bili na vlasti samo su dovršili svoje bogaćenje i moralnu devastaciju Lijepe naše.
Hrvatski vojnici nisu bili divlja horda, a da se sačuva njihova čast treba kazniti one pojedince koji su činili ratne zločine. Kakav je bio pok. Korade, na žalost vjerujem da je zapovijedio zločin (iako se on sada ne može braniti pred sudom).:(
meni je žao što si predsjednik
No, treba reći i to da je Korade bio produkt sustava; vlast i vrh vojske je bio toliko zauzet svojim rabotama, da nije vidio da Korade srlja u ludilo i to je dovelo do zločina. A pitanje j i kako je on uopće mogao postati general, sa svojom naobrazbom?
hrvatin - danas se Hrvatska brani poštenjem i radom; nimo mi u ropstvu zbog kažnjavanja zločinaca, nego smo robovi vlastitog primitivizma i pohlepe - trebamo se primiti knjige i posla, plaćati poreze i poštovati 10 zapovjedi; a ne samo tuliti kako smo fini, obrazovani i pobožni
OBSERVER8 ne seruckaj jer se po tvom pisanju vidi iz kojeg si legla.General Korade je izgubio ruku u ratu i prvi usao u Knin,a ruku sigurno nije izgubio dok je sjedio u birtiji,prema tome ne belebeci o njegovom cinu.Drugo pitanje je zasto ga drzava nije lijecila i brinula se o njemu kada su vidjeli da mu razum puca od svega sto je prezivio.Tada bi sigurno bilo sprijeceno ono sto je on pocinio pomracena uma.Tko zna sto se covjeku dogodilo.Sigurno da u normalnom stanju nebi nitko ubio nikoga a kamo li dijete.Svaka medalja ima dva lica,najlakse je samo osudjivati.
\"Žao mi je što cijeli mandat nisam imao dobru suradnju s Vladom\" ... treba naglasiti - Hrvatskom vladom ... sa svom drugim vladama a posebice srbijanskom suradnja bez greške ... kao u starim dobrim vremenima ... strava ....
- Guzonjin sin
Ako je obitelj u kojoj se odgaja u duhu poštenja i rada i u kojoj je pola muške djece stradalo 1945. leglo - ja sam iz tog legla. I dobro znam pozadinu priče o Generalu, i istina je da je došao na položaj kojeg nije bio u stanju obnašati. Država se za branitelje i inače brine loše, samo davanje novca je pogubno, treba se pobrinuti za njihovo duševno stanje. Partizani su 1945. svoje doveli iz šume i zaposlili, pa je bilo puno manje samoubojstava. A za naše branitelje se nije moglo stvoriti zaposlenja da im se dade dostojanstveni način života (na primjer u posebnim zaštitnim radionicama).
očito je zokislavu bolje da se ne pojavljuje a i onaj linić se sam sebe iztorpedirao do potopa hdz je... nemre bit gori.... ...ali sdp...joj joj i mi trebamo birati između ta dva kandidata? lesar je skoro po onoj anketieti stigao i jedne i druge a nema medijskog prostora niti sekunde
Bože, sačuvaj nas Lesara.
- Bože čuvaj Hrvatsku od lijevih izdajnika, ma kako se oni zvali
ja bih volio da pobijedi pamet ali toga u ovoj veleizdajničkoj nomenklaturi....ne postoji
pameti imamo dosta, fali nam poštenja i znanja
Rajo moja,nekaj ja nikad nebum skužil,zakaj je naš Ivek tak blijed kaj krpa kad je tak crven?
Josipović: \"Žao mi je što cijeli mandat nisam imao dobru suradnju s Vladom\" _______________________________________________________________ E, Yuccccipoviću, s izdajicama poput tebe nitko ne želi imati posla, pa čak ni kradljivci.
.pa cak ni kradljivci... Da li tako ribnik OPISUJE Hrvatsku VLADU? Hvala Bogu, jos malo i GOTOVO.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Susjedi su nam najviše škodili dok smo imali divlje na vlasti.Divljima je sukob bio prilika za krađu. A domoljubi su ginuli u tenisicama.