"Žao mi je što cijeli mandat nisam imao dobru suradnju s Vladom"
– Bilo je i svijetlih trenutaka, ali i trenutaka kada su naša razmimoilaženja bila jako vidljiva u javnosti. Šteta! – komentirao je predsjednik
Komentari 150
vidi ga što je ozbiljan, dugo nije vido Tadića
24.10.2011. u 19:18h icko je napisao/la: ----------------------- Ti si uistinu NAIVAN, ha, ha, ha
Niste ništa izgubili, jer je potpuno iluzorno voditi razgovore sa nesposobnom i lažljivom osobom. Nadajmo se još malo, pa će biti vremna volje i napretka.
kako je samo lukav. ovo kaže samo kako bi dignuo rejting SDP-u, nakon onog Linićevog debakla, kad je Linić sladostrasno najavio dolazak MMF-a čim SDP dođe na vlast, te najave poreza na imovinu penzića, koji osim stana u gradu u kojem žive, imaju djedovinu u Lici, ili Gorskom kotaru, ili na moru, a morat će Liniću plaćati porez na tu imovinu, što nikad do sada nije bilo, da se ljudima od penzije otima novac za porez za vlastitu djedovinu!
žao mu što i njega nije zapao koji milijunić, šta se može, osuđen je na siću iz posmrtne pripomoći
zato smo te i birali....da s ovim...zločincima nemaš iste stavove...
...I meni je zao da je netko predsjednik kog je podrzalo samo ca. 27% biraca. ...Tudman je u prvom krugu dobio 1.5 Mio glasova ...Ovaj u drugom samo 1.3 Mio. glasova ...Ako netko misli da je to puno, treba recia reci da mu je protukandidat bio Bandic a Bandic nije dobio puno manje nego dobrih 0.9 Mio glasova **sipovic ce biti prvi predsjednik u Hrvatskoj sa samo jednim mandatom! Nadam se da desnica nece istu gresku dva puta (...prvi krug izbor srca, drugi krug izbar razuma - a jesmo se dali navuc)
od Tutmana...do danas se .....se živo promijenilo . danas taj......nebi dobio ni...100 glasova...
Ivo je...najbolje što se Hrvatskoj desilo.......od stoljeća 7-og . pa kaj ste htjeli....Bandića????....ili Hebranga ???? . eee ....
Predsjednik je opet pobrkao lončiće. Vasiljević je napravio zločin nad građanima Hrvatske i za to Hrvatska može tražiti izručenje ili suđenje u Srbiji. Srpske optužnice odnose se na zločin nad Hrvatskim građanima na Hrvatskom teritoriju, a to je u potpunosti unutarnje pitanje. Srpsko tužiteljstvo eventualno može dostaviti dokaze, ali optužnicu nikako.
. . . ___________________________________________________ Hokejaši Medveščaka za radnike Đakovštine skupili tonu hrane ___________________________________________________
A kako bi imao dobru suradnju kad su mu Hadezeovci podmetali klipove čak i prije nego što je stigao sjesti u ured na Pantovčaku? Treba samo pogledati komentare ljudi koji su se još do jučer ulizivali Sanaderu. Pošten čovjek nikadada ne može dobro surađivati sa nitkovima.
Naslov \"zao mi je sto cijeli mandat nisam imao dobru suradnju sa Vladom\".., je sasvim-Paranojicna izjava , jer...\"zao-zaljenje\" ima izvor Strah, a \"suosjecánje\" ima izvor ljubav-voljeti nesto......(ali ki cé to \"Agnostiku\" objasniti,..mozda komunisticka-ideologija i njegovi Savjetnici, koji nisu ni saa sobom-na císto??)..-:))
Suradnja s predsjednikom bila bi vjerojatno bolja da on nije otvoreno stao na stranu svoje stranke. Kad je to napravio, izgubio je i zadnji tračak objektivnosti. No nema veze, to je njegovo pravo. Jedino što se onda ne može praviti neutralan. Najbolja fora je bilo kada je Jadranka svakodnevno bacala i zatrpavala kamenje po Hrvatskoj, onda je SDP brže bolje angažirao Josipovića na raznim skupovima samo zato da se i on pojavi svaki dan u dnevniku. E to je bila prava kampanja, naravno, na državnom budžetu...
stejf,..nemoj biti \"zéstok\" prema Precedniku,...ipak je on Pravnik (koji radi sve protiv-Hrvatske i Hrvata)...-:))
Rambo 1 ovdje si pogrijesijo,ono prije 20. godina je bilo onda,! a danas je danas. A za dvadesat godina, bit ce sve drkcije, i mene sigurno nece vise biti. Tako tije to, moj Rambo, -bolje da to akceptiramo----!
24.10.2011. u 18:39h kukuriku je napisao/la: --------------------------------------- He, he, tebi smješno, no zapravo je žalosno što ispada kao što si naveo. Najbolje od svega je što je Srbija donijela jako slične zakone, i to nedavno, a Josipović o tome niti riječi.
Meni je iskreno žao što sam mu dao glas!
iš
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
- Jadna država i narod kojem je \"ovo\" predsjednik