Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 178
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Ivo Josipović:
Povratak na članak

"Žao mi je što cijeli mandat nisam imao dobru suradnju s Vladom"

– Bilo je i svijetlih trenutaka, ali i trenutaka kada su naša razmimoilaženja bila jako vidljiva u javnosti. Šteta! – komentirao je predsjednik

Komentari 150

DU
Deleted user
19:17 24.10.2011.

Dobro je da koalicija Kukuriku dode na vlast,treba je pustiti,da radi,i radi i navuce bijes večine hrvata.Kad u***u motku,vise se nikada takvi nece pojaviti na Hrvatskoj politickoj sceni.Tada ce Hrvatskom zavladati oni koji su Hrvatsku zelili i volili. Nije svako zlo za zlo.

VL
SB
sbb
19:17 24.10.2011.

Da si se malo potrudio i da nisi bjezao svaki cas u BG, mozda bi fakat bolje suradivao s vladom.

VL
IC
icko
19:18 24.10.2011.

Malome cudi kako to nas president ne spominje korupciju u ZG HOLDINGU TKOJE KOME DAVA MITO I KOLIKO.. PRESJEDNICE ZG JE U HR/////////////

VL
Avatar Bukovnik
Bukovnik
19:29 24.10.2011.

Jos je veca steta za Hrvatski narod sto ti nikada nisi prekinuo izvanrednu suradnju sa Tadicem i Dejanom Jovanovicem tvojim mentorom srbinom koji gle cuda predaje pravo na sveucilistu i to bas u londonu. Zamisli tko to onda predsjedava Hrvatskom. ...

VL
OB
-obrisani-
19:29 24.10.2011.

Da je Jovanović pretjerao svojim ‘temperamentnim’ izjavama to stoji. Da je u biti rekao ono što mnogo ljudi misli,i to stoji. Ako mu je namjera bila probuditi javnost iz zimskog sna,uspio je,i to stoji;isto tako stoji da je on u biti još politički šegrt jer se jedan prekaljeni,lukavi političar ne služi birtijskim vokabularom i ponašanjem u sabornici;uostalom to vrijedi i za neke članove HDZ klana i njihovih satelitskih ‘partijica’. Što se zakona o ništavnosti tiče,slažem se sa Josipovićem i uvjeren sam da će ga slijedeća vlada hitnim postupkom baciti u smeće,jer šteti interesima građana RH(osim naravno \'gospodinu\' Šeksu(zato ga je i gurao iz petnih žila))

VL
OB
-obrisani-
19:31 24.10.2011.

Naš je Precednik napustio Brijune, ha, ha, ha

VL
OB
-obrisani-
19:32 24.10.2011.

24.10.2011. u 19:29h Bukovnik je napisao/la: .... erratum vjerovatno si htjeo navesti Dejana Jovića

VL
OB
-obrisani-
19:32 24.10.2011.

Mjesec \"glume na Brijunima\" je svršen, na redu je posjeta Srbiji, ha, ha, ha

VL
OB
-obrisani-
19:37 24.10.2011.

Gdje RADI naš Predsjednik?

VL
OB
-obrisani-
19:43 24.10.2011.

pa .........što je to pogrešno rekao taj Jovanović ????

VL
Avatar Bukovnik
Bukovnik
19:44 24.10.2011.

miha....zahvaljujem na ispravci. Ponekad mi uzbudjenje na izjave izaziva eksploziju sentimenata pa Jovic postane Jovanovic. hvala sto si primjetio

VL
SI
simusic
20:07 24.10.2011.

Pravi predsjednik po svim mogucim pravnim i moralnim pravilima treba suradjivati sa svojom vladom, ane braniti interese nekih Tadica i Jovanovica.

VL
VE
velikazmija
20:07 24.10.2011.

presjedniče jesmo li mi napali srbiju ili je srbija napala nas jesmo li imali konc logore ili srbija jeli isto hr branitelj ili vasiljević jeli hrvatska sama srušila vukovar -- i još jedno pitanje što mislite poduzeti za zločine une u širokoj kuli -- --

VL
OB
-obrisani-
20:09 24.10.2011.

Šao mu je, a zašto se nije bar malo potrudio, ha, ha, ha

VL
ZS
zsilovi7
20:09 24.10.2011.

a neka ti ne bude žao,prestani meketati,tarantelo,bolje prestani se miješati u predizbornu trku i podržavati onoga bahatog jer bez tvoga uplitanja već bi ispao i on i komunisti iz trke.

VL
Avatar Nesalomljiva
Nesalomljiva
20:15 24.10.2011.

gle ga kako se povlači sada kad je skužio da je više tužbi za izrečenu riječ podnio SDP, nego što je ikad itko podnio takvih tužbi. SDP je u rijeci tužio za klevetu pola Rijeke, počev od svima znane Vesne Balenović, do novinarke Novog Lista Slavice Mrkić Modrić, pa preko HDZ-ovih vijećnika, koji su se usudili kritizirati ih na gradskom vijeću, čak je novinarka Slavica Mrkić Modrić bila suđena na dva mjeseca zatvora, uvjetno na godinu dana. kad je predsjednik shvatio da SDP tu ima pet kilometara putra na glavi, kad je riječ o tužbama za klevetu, odmah se povlači i sad je on pristojni predsjednik kojem je eto nešto žao. ma nemoj!

VL
OB
-obrisani-
20:16 24.10.2011.

To što vam Tuđman ovako smeta da vas razjari samo spomen njegova imena je vrlo dobar znak. Znači da je uspio i da je potukao sve neprijatelje Hrvatske. Za godinu ili dvije trg oko HNK-a će nositi Tuđmanovo ime. Sve u svoje vrijeme. Tuđman je najznačajniji hrvatski političar svih vremena.

VL
OB
-obrisani-
20:17 24.10.2011.

a pretendent za premijera....mi***... ....on će nam nešto ponoviti....negdje oko petka ....ipak je to naporan posao....jednom tjedno se pojaviti ....pa znate, izborna je kampanja, pa se čovjek umori

VL
OB
-obrisani-
20:24 24.10.2011.

Franjo Tuđman je najznačajniji hrvatski političar svih vremena.

VL
VE
velikazmija
20:45 24.10.2011.

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.