"Žao mi je što cijeli mandat nisam imao dobru suradnju s Vladom"
– Bilo je i svijetlih trenutaka, ali i trenutaka kada su naša razmimoilaženja bila jako vidljiva u javnosti. Šteta! – komentirao je predsjednik
Komentari 150
24.10.2011. u 18:42h jojojo je napisao/la: _____________________ točno; ovaj i idući mandat bit će predsjednik. :)
24.10.2011. u 18:46h Rambo 1 je napisao/la: ___________________ Ma on je gospodin. nije on nekakav đakić, jandroković, šeks, i ini koji vrijeđaju. gospodin-ali bez dlake na jeziku, kulturan i sposoban. zato i je najpopularniji političar u zemlji.
Predsjedniče, pošteni i lopovi nikad nisu mogli surađivati. A sa zajedničarima, izgleda, niti Ivo Sanader nije više mogao surađivati.
Mnogi su se ipak prevarili birajuci vas za predsjednika.
Ponosan sam sto nije dobio moj glas na izborima, a zbilja se nadam da ce na iducim Hrvati izabrati predsjednika koji ce zastupati hrvatske interese.
kad vidim josipovića sve dlake mi se nakostriješe, a kad progovori onda me i pros**e
Josipovic i ne zna kome je vise bio bolji predsjednik Srbiji ili Hrvatskoj.Ma nije bitno sve je to REGIJON.
...adminius,...\"brz si, ko soko\"..-:))
Pa bolje i Josipović nego li l*****i Hebrang
Zanimljivo je da pojedinci ne komentiraju kako je Josipović najpopularniji političar, zatim kako je najglasniji bio za objavu registra branitelja, i-zadnja novost, kako ga danas javno podržava udruga zagrebačkih branitelja Vukovara u odluci da šeksov zakon da na Ustavni sud.. Također, zanimljivo je kako se Josipovićeve protokolarne dužnosti osuđuju, dok se ne osuđuje Vlada koja koalira s ratnim zločincem... zanimljivo..
\"Žao mi je što cijeli mandat nisam imao dobru suradnju s Vladom\" ...................................................................................................................................... Ako ce mo pravo nisi se ni trudio da bude imalo suradnje a razlog tome je sto ti gospodine ups...druze provodis neHrvatsku politiku.Vrhunac te tvoje komedije je to sto ces traziti od Ustavnog suda RH da ponisti odluku sabora o zakonu o \"nistetnosti\"
Josipovića i Sanadera je kroz SDP i HDZ birao narod, dok Kraljica Vlade je sama sebe izabrala na ćelo Vlade
Treba pogledati istini u oći i reći : Svi smo krvavi ispod kože,a ne : Ti jesi a ja nisam !
Meni smeta kad se predsjednik miješa u sve i svašta. On je takav. Ispada da je on više vlada, nego ona prava vlada. O svakom traču on daje svoje komentare. On, po mome mišljenju, nema format jednoga političara, ka ne kažem jednoga predsjednika. Da je fratar, dogurao bi do pape.
Ovi diletanti iz HDZ-a ne shvaćaju da je Josipović pokušao pružiti Kosorici bezbroj prilika za suradnju koja joj je mogla donjeti bitne političke bodove. Ali su u svojoj panici procijenili da će im konfrotacija s predsjednikom države omogućiti zadržavanje desnih glasova. Koja greška. One desne glasove koje imaju imat će ih i dalje, ostale vratiti ovime neće, ali su zato izgubili pregršt neodlučnih glasova. A za funkcioniranje zemlje ih ionako nije briga.
Predsjedniče, Ti niti piješ, niti lažeš, ne tražiš puteve na putu, ne radiš krumpir-salatu, ne jašeš konja, ne polažeš kamenje, ne otvaraš ništa, ne režeš vrpce, ne dižeš kredite, ne trčiš svaki dan po Hrvatskoj, ne svadiš se sa svima, ne vrijeđaš, ne izazivaš nikoga, ne mlatiš čekićem...... i kako bi Ti onda mogao sa njima surađivati? Pa nemate ništa zajedničko.
predsjednik podržava govor mržnje zastupnika jovanovića , skandalozno . ili možda nije jer se ispričavao za tzv lošu politiku u bosni i hercegovini koja je dovela do stradanja . samo nije jasno koju , tuđmanovu koja je spasila bosnu i hercegovinu od potpune okupacije , spasio bihaćku enklavu od pokolja i doveo do dejtonskog mirovnog sporazuma ili mesićevu koji je zavadio i dva oka u glavi a hrvate bih ostavio međunarodnim plaćenicima na lov i progon . dovoljno je pogledati kojima se osobama okružio , koje je uhljebio i koji su otpali u početnom izboru . taj izbor je uvreda za svakog poštenog čovjeka . isti takvi koji su širili mržnju , koji su lažima i podvalama trovali hrvatske ljude i unosili nemir i razdor su danas u predsjedničkom uredu kao \"savjetnici \" . odabirali su mete i pravili cjelovečernje emisije u kojima su lažima i propagandom progonili i diskreditirali ljude .
koji je najveći radnik naših naroda i narodnosti , pita učiteljica . drug tito , odgovori učenik . što je on radio , na to će učiteljica učiteljica . ništa ...................
iš
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nama je žao što si imao bolju saradnju sa srbijom, nego sa Hrvatskom, kako reče Periša, HVIDRA: ....predsjednik Josipović \"više zastupa Srbiju u Hrvatskoj od srbijanskoga veleposlanika i predsjednika Srbije Borisa Tadića\". Ustvrdio je i da predsjednik Josipović \"ide pode po mišljenje u Srbiju\"