Zagrljene Djevice Marije - najava lezbijske ljubavi ili...
Bavimo se kazalištem i nije nam namjera provocirati. Plakat nije uvredljiv i ne namjeravamo ga povlačiti, kaže Stazić
Komentari 142
+ - 16.01.2013. u 19:55h brodludjaka je napisao/la: Kakva je to kao prvo drzava koja dopušta da joj se bilo kakva crkva miješa u politiku, kulturu i uređenje zemlje??? Država je u tom slučaju bolesna država. Mene kao ateistu potpunoo pak vrijeđaju glupsoti koje dolaze sa oltara. Isus ne postoji, niti je ikad postojao. Djevica Marija nikaiko nije mogla zanijeti po duhu svetom, nego se očito sa nekim mrknula. Prema tome, zdravstveni odgovoj u bilo kom smislu je potreban. Uostalom, treba izbaciti vjeronauk iz škole, tako da svatko moze birati želi li slušati nebouloze vjeronauka ili učiti o svome tijelu i seksualnosti???? *************** a i tebi ce doci posljednji cas pa bus malo okrenul plocu ko i svi takvi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
jos da je stazic jedini koji nema s cime razmisljati? bojkot! i samo bojkot moze ih nauciti pameti. pa nek si rade predstavice za grupice svojih istomisljenika.