Zagrljene Djevice Marije - najava lezbijske ljubavi ili...
Bavimo se kazalištem i nije nam namjera provocirati. Plakat nije uvredljiv i ne namjeravamo ga povlačiti, kaže Stazić
Komentari 142
Oni koji ne vjeruju da vjera i razum idu skupa neka pročitaju encikliku Fides et ratio, Vjera i razum!!!
Netko je mene potpisao kao koordinatora tog skupa. Nisam ja autor...???
Zbog ove sramote, nikada više neću ući u kazalište Gavella.
ako im treba ovakova teška provokacija da bi reklamirali kazalište onda je jasno gdje je naša kazališna umjetnost i još jasnije kakovi likovi tamo rade kojima ništa nije sveto i nije ih briga za građane čije vjerske osjećaje vrijeđaju....
Sramite se! Ovo nema veze s umjetnošću! Čista provokacija i izrugivanje s katoličkim svetinjama. Nikad više u Gavellu (pretplatnik).
robert 98. Da ti ideš u crkvu znao bi da pravi vjernici nikoga ne mrze i da je tolerancija temelj kršćanstva. Malo se bolje informiraj ubuduće. I tko ti je rekao da sam u svom komentaru mislio baš na tebe.be. Ako sumnjaš u crkvu i ono što ona propovijeda onda tvoje vjera i nije jaka.Razmisli malo o tome. I zašto misliš da ostali vjernici ne misle svojom glavom. Znači da si i ti sam netolerantan.
Što se komentara na temi tiče, mislim da oni koji nisu vjernici ne bi trebali komentirati što kršćanstvo jest i što bi trebalo biti. Jer to je kao da ja sad idem objašnjavati kako bi se pravi drug i starešina,a, komunista, trebao ponašati.
16.01.2013. u 11:21h flame je napisao/la: Sramite se! Ovo nema veze s umjetnošću! Čista provokacija i izrugivanje s katoličkim svetinjama. Nikad više u Gavellu (pretplatnik). ++++++++++++ Gaveli se kosti u grobu okreću,otkad su talibani Stazići preuzeli tu kultnu kazališnu kuću.
Nista cudno, ovo sve dolazi iz Vladajuce stranke.Prije par dana vidim da je jedan osudjen sto je vrijedjao Zidove. To je uredu. To sto neko vrijedja Katolike, to nije nista. Da nije organizirano od SDPea oni bi to zabranili kao i sto sve drugo brane ako slucajno vrijedjate nekoga ili neku manjinu. Mozda to i nije lose da se jednom oslobodimo ove KOMUNISTICKE bande. Danas si dobar samo ako radis protiv Hrvatske i Katolicke vjere, kao nekada pod kontrolom Krvnika TITA.
16.01.2013. u 11:25h robert98 je napisao/la: William, redovito idem u crkvu. I Ponavljam, mnogo evropskih biskupija ima posebne kapelane s kojima nastoje skbriti o gay katolicima kako bi i oni sačuvali vjeru, a ne napustili crkvu... + dragi naš roberte98,zatoo postoje educirani svećenici egzorcisti,koji su sposobni vjernike gay orijentacije,koji su zastranili na putu,vratiti na pravi put.
16.01.2013. u 11:19h robert98 je napisao/la: Crna vrana, uopće ne kužim zašto gejevi tebe onemogućuju da živiš svoj život? Pa oni samo traže mjesto pod suncem za sebe! ------------------------------------------------------------------------------------------------------ Pravite se blesavi !? Što je nametanje gende -ideologije nego nijekanjee ustavnog prava na izbor odgoja moje djece. Ja nikome ne spočitavam njegovo mjesto pod suncem, oni ga meni spočitavaju ! Prozirni ste s tim vašim spinovima !
Zagrljaj je čin ljubavi i šta ste se toliko zapjenili, zar među vama crkvenjacima nema mjesta za ljubav? šta fali zagrljaju?
Zašto bi moje dijete ugrožavalo to da mu se u školi kaže da u svijetu postoje i osobe homoseks. usmjerenja? I da treba poštivati i takve ljude. To uopće nije prijetnja razvoju i zrelosti moga djeteta. Uz sve to, ja ću mu govoriti i o potrebi ljubavi i o tome da seks ide zajedno s ljubavlju...
Jadničak od kuluturnjaka ....da hoće provocirati i skrenuti pozoronost mogao je to napraviti sa dva ortodoksna židova ili sa prorokom Muhamedom na slici... Ali za to čika nema hrabrosti ,manji je od malog miša ali za ovo mu je SDPP dao zeleno svjetlo jer ga hrani i plaća iz državnog proračuna. Sramota za ovu zemlju
Stazic treba dati ostavku! Ovo je uvreda bez premca. Ukoliko ne da, onda bojkot Gavelle!
PRAVNA DRŽAVA - gdje je sad pravna država??????????????????
ako im nije namjera provocirati zašto onda stavljaju madonu? O tome je li plakat uvredljiv mogu suditi samo oni koje on vrijeđa. Nek stave proroka muhameda na plakat kako se ljubi s frajerom pa nek vide jel plakat uvredljiv.
Sve su to očajnički i posljednji trzaji jugokomunjara. A oni su samo sluge bjelosvjetske neoliberalne žgadije u borbi protiv kršćanstva. Mi kršćani, pogotovo katolici, superiorni smo naspram ovih bezbožnika i ništarija i naše zdrave snage nepobjedive su.
@marcellus: Stavili su 2 žene u haljinama. To što ih vi percipirate kao Madone, to je isključivo vaš problem.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Poštovani, Pozdravljamo Vas u ime Koordinacije za sekularnu Hrvatsku. Koordinacija je ad hoc inicijativa osnovana radi organizacije i pripreme javnog okupljanja „Skup razuma“ koji će se održati 16. siječnja 2013. godine u 18 sati na Cvjetnom trgu u Zagrebu. Skup je inicirala udruga „David“, organizaciji se pridružila Građanska Akcija, a potom i „Zagreb Pride“ udruženje, te su nas podržali i Centar za mirovne studije, Centar za građansku hrabrost, Eko-Zadar, Centar za mir, nenasilje i ljudska prava Osijek te Volonterski Centar Osijek. Brojne druge udruge civilnog društva te neke studentske udruge nam se također namjeravaju pridružiti. Kordinator vaš robert 98