Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Provokacija
 ili art
Povratak na članak

Zagrljene Djevice Marije - najava lezbijske ljubavi ili...

Bavimo se kazalištem i nije nam namjera provocirati. Plakat nije uvredljiv i ne namjeravamo ga povlačiti, kaže Stazić

Komentari 142

DO
doktorica
11:00 16.01.2013.

ako je to "umjetnički refleks" gospodina Stazića onda je naša umjetnost dno dna!

VL
AU
autoritet
11:00 16.01.2013.

Prilično banalna provokacija, da je barem inteligentna oprostio bih

VL
Avatar Vrijeme
Vrijeme
11:53 16.01.2013.

Nije ni cudo sto je vjernika sve manje i manje,...komentari su vam za ludnice.

VL
RU
ruhige
11:01 16.01.2013.

Žalosno je što su nam kazališta prazna, a onda je pogubno kada odgovorni u kazalištima ovakvim najavama, predstavama i slikama pokušavaju igrati za manjinsku publiku ( lbt, i kojekakve udruge) usput ponižavati kršćanske svetinje. Nekada su kazališta imala odgojnu ii kulturnu notu. A za one koji kažu da su ovakve predstave kultura onda sam je fest nekulturan.

VL
WI
wiliam
11:05 16.01.2013.

Najviše volim ove provokatore i lažne vjernike koji non stop vide na internetu i gube vrijeme na provokacije. Jadni, misle da rade veliku stvar i uživaju u svojoj ulozi agenata nevjerničkih tajnih službi. Ne znaju jadni da vrijeme radi protiv njih i da vode bitku koju niti snažniji među njima nisu mogli dobiti. Jadni mali komarci, bolje im je da uzmu lopate i odu čistiti snijeg.

VL
Avatar Vrijeme
Vrijeme
11:05 16.01.2013.

16.01.2013. u 11:02h crna vrana je napisao/la: U posljednje vrijeme Hrvatsku za zahvatila epidemija mentalnog komunizma najrigidnijeg tipa. Što je slijedeća faza, skrnavljenje križeva krajputaša, rušenja kapela, fizički napadi na svećenike i redovnike, štoli !? Ako Milanović ne vidi što se iza brda valja, politički je slijepac je sui generis. ---------------------------------------------------------------------------------- Ma ne,....narod hoce da ima zivot,...a ne desnicarsko-religiozne frustracije i fantazije.

VL
MR
mravac8
11:05 16.01.2013.

nathanael.opet Ne bi se složila. Ljubav nikada, ama baš nikada ne može biti loša. Recimo ljubav poštera prema tuđoj ženi. Poštar ne mora seksualno konzumirati ljubav ako to žena ne želi. Uostalom, žena ne mora biti u braku s drugim.drugim. Koliko puta se dogodi da je muškarac zaljubljen u ženu (ili obrnutno) a ona njega ne voli i dakle od hodanja, braka, seksa ..... ništa. Zar su sve te ljubavi loše?

VL
JB
jb
11:06 16.01.2013.

+ - 16.01.2013. u 11:01h ruhige je napisao/la: Žalosno je što su nam kazališta prazna, a onda je pogubno kada odgovorni u kazalištima ovakvim najavama, predstavama i slikama pokušavaju igrati za manjinsku publiku ( lbt, i kojekakve udruge) usput ponižavati kršćanske svetinje. Nekada su kazališta imala odgojnu i kulturnu notu. A za one koji kažu da su ovakve predstave kultura onda sam je fest nekulturan. ----------------------------------------------------------------------------------------- Eh moj ruhige nije to za lbt, i kojekakve udruge vec namjerno da se pokaze mi smo ovdje , mi odredujemo sta se u Kazalistu prikazuje mi smo vlada. Mi dolazimo ponovno na nasa mjesta gdje smo bili prije 20 godina Mi smo MI a Vi?

VL
OB
-obrisani-
11:10 16.01.2013.

16.01.2013. u 11:09h robert98 je napisao/la: +++++++++++++++++++++++++++ I ja sam isto vjernik i katolik iz udruge David.

VL
RO
robert98
11:10 16.01.2013.

A ja ću moliti da ovi glasni katolici shvate da kršćanstvo moramo spojiti s tolerancijom! I da se ne može u ime kršćana bilo koga mrziti!!!

VL
JB
jb
11:12 16.01.2013.

16.01.2013. u 11:05h mravac8 je napisao/la: nathanael.opet Ne bi se složila. Ljubav nikada, ama baš nikada ne može biti loša. Recimo ljubav poštera prema tuđoj ženi. Poštar ne mora seksualno konzumirati ljubav ako to žena ne želi. --------------------------------------------------- mravac tiac ti pises gluposti, Sto ima ljubav sa Sexom? nebulazni.... idi na friski zrak da ti tvoj mozak dobije malo kisika da zdravo razmisljas.

VL
Avatar Vrijeme
Vrijeme
11:12 16.01.2013.

16.01.2013. u 11:10h robert98 je napisao/la: A ja ću moliti da ovi glasni katolici shvate da kršćanstvo moramo spojiti s tolerancijom! I da se ne može u ime kršćana bilo koga mrziti!!! -------------------------------------------------------------------------------------------- Jako lijepo objasnjeno,...post dana.

VL
RO
robert98
11:12 16.01.2013.

Bozanskomilorsdje, jadni mi ako nas takvi katolici predstavljaju u javnosti! S takvim riječima i stavovima nećemo uspjeti mladima prenijeti vjeru jer je ti totalno prikazuješ na krivi način i zastarjelu...

VL
Avatar razocarani
razocarani
11:12 16.01.2013.

mislim da bi trebalo ispitati na kojoj drogi funkcijoniraju odgovorni za ovaj cin......

VL
PA
Pax
11:13 16.01.2013.

Ovo je dio svjetske kampanje unistavanja krscanstva i preko toga se ne smije prijeci ! Svi krscani trebaju se aktivno boriti protiv takvih napada. Sile zla se nece zaustaviti na ovome i slicnim gadostima, ici ce do kraja. Mi smosmo vecinski dio drustva, mi smo crkva i ne smijemo popustiti jer to ce se shvatiti kao nasa slabost i biti ce gore nego pod komunizmom.

VL
Avatar sjeverozapad
sjeverozapad
11:13 16.01.2013.

Baš su mi simpa ove cure i nimalo me to ne vrijeđa

VL
CH
CH2710
11:14 16.01.2013.

. 16.01.2013. u 11:09h robert98 je napisao/la: Williame, Odakle ti to. Ja sam normalni vjernik koji redovito ide u crkvu. Ali razmišlja i svojom glavom. Jer vjera i razum idu skupa! =================================================================== Nisam baš uvjeren da to ide skupa...

VL
CV
crna vrana
11:14 16.01.2013.

16.01.2013. u 11:05h Chelsea je napisao/la: 16.01.2013. u 11:02h crna vrana je napisao/la: U posljednje vrijeme Hrvatsku za zahvatila epidemija mentalnog komunizma najrigidnijeg tipa. Što je slijedeća faza, skrnavljenje križeva krajputaša, rušenja kapela, fizički napadi na svećenike i redovnike, štoli !? Ako Milanović ne vidi što se iza brda valja, politički je slijepac je sui generis. ---------------------------------------------------------------------------------- Ma ne,....narod hoce da ima zivot,...a ne desnicarsko-religiozne frustracije i fantazije. -------------------------------------------------------------------------------------------------- Pod tim-život-podrazumijevate moralni relativizam ili moralni nihilizam, rušenje kršćanske antropologije pod svaku cijenu, nijekanje drugima pravo na izbor odgoja svoje djece, javnu sablazan, sodoma˛&gomora gender- ideologiju. Tko vam brani takav vaš život, uživajte moju punu potporu, ali lijepo molim, dopustite nama naše pravo na naš život koji je drugačiji od vašeg. Hinite demokraciju i toleranciju različitosti , licemjeru !

VL
OB
-obrisani-
11:15 16.01.2013.

Poštovani, Pozdravljamo Vas u ime Koordinacije za sekularnu Hrvatsku. Koordinacija je ad hoc inicijativa osnovana radi organizacije i pripreme javnog okupljanja „Skup razuma“ koji će se održati 16. siječnja 2013. godine u 18 sati na Cvjetnom trgu u Zagrebu. Skup je inicirala udruga „David“, organizaciji se pridružila Građanska Akcija, a potom i „Zagreb Pride“ udruženje, te su nas podržali i Centar za mirovne studije, Centar za građansku hrabrost, Eko-Zadar, Centar za mir, nenasilje i ljudska prava Osijek te Volonterski Centar Osijek. Brojne druge udruge civilnog društva te neke studentske udruge nam se također namjeravaju pridružiti. Kordinator vaš robert 98

VL
RO
robert98
11:15 16.01.2013.

Oni koji ne vjeruju da vjera i razum idu skupa neka pročitaju encikliku Fides et ratio, Vjera i razum!!!

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.