200 otkaza radnicima zbog organizirane krađe na naplatnim kućicama
Malverzacije su se u HAC ONC-u odvijale godinama, a djelatnici nisu ni pokušavali skrivati krađe jer su ih štitili voditelji smjene, a navodno i srednji menadžment
Komentari 219
Ja se vozim sa ENC uređajem, platiš, dobiješ veliki popust i voziiii! Samo neznalice još plaćaju u gotovini.
Ma sve ih treba potjerati, uvesti vinjete i gotovo! Nema krađe!
Morali su si vratiti one novce koje su dali kada su ga kupovali,javna tajna.
to je javna tajna, glavna HOOBOTNICA koja godinama prikriva taj kriminal koji kadrovira i upravlja HAC-om ,HAC-ONC-om i ARZ-om unatrag dvije godine je g. Mijat Stanić koji mjenjuje sve ako neplešu kako on svira.Glumi poštenjačinu a najveći je kriminalac godinamaa u toj tvrtki.Nažalost on je taj koji je odavno trebao završit u Remetincu zbog korupcije pojedinaca u državnim institucijama.
Ma nije moguće da se tamo krade, ma nebi oni hehehehe
a oni što ih je zaposlio hdz su ionako nezahvalni hdzeu, oni što ih je zaposlio HNS i sdp su druga priča , oni su za HNS i sdp. tako da me se hebe za sve njih, privatizirati i točka, i ove nezahvalne što ih dovede hdz i ove zahvalne što ih dovede HNS, sve dati privatniku, pa neka njemu kradu ako mogu i smiju
HAc je dobra firma, radio bih s njima da samo mogu lol :)
To sam doživila na naplatnoj kućici ,da mi nije izdan račun..Tražila sam račun,gospodin mi je rekoao da je to za KAFICU..ubaci je novce u neku limenku ,jer je tako zvučalo..Naišla sam na policijsku patrolu i prijavila...ONI su mi rekli ovako...Mi nemamo ništa sa tim .I još:Zar vi nemate drugog posla ..Kada sam stigla kući u Otočac ,ispričala sam moj doživljaj..Rekli su mi::TETA jezik za zube ,nije ovo NJEMAČKA..
To je još mali broj , ali eto već frka, kako to da se ne dozvoljava krasti iz asvoje tvrtke, koja je još u državnom vlasništvu , vidimo kako se inženjer cijenjenog fakulteta prometnih i sličpnih znanosti odmah javio , kako nije u redu kažnjavati ljude koji si uzmu nekakvu siću, Ipak su tamo svi zaposleni prkeo kojekakvih veza te već ta činjenica govori da se radi o sposobnim i kvalitetnim ljudima koji drže do hrvtaskih tradicionanih vrijednosti i kao takve ih treba na svaki način zaštiti od bilo kakvih progona
Tko to koci uvadjanje vinjeta, sigurno kostat ce dok se ne pocne ali onda nema kradje, zar moramo u svemu biti najgori i najzaostaliji. Cim dojde HDZ bit cemo kao Austrijanci , jer SDP nije u stanju takvog nesto pokrenuti,nuti, a i tko bi mozda Hajdas, ili, ili, ??
Sve odreda "branitelji" lažni naravno, svi marš doma nek vas žene uzdržavaju.
Staniću sada nisi zviždać kad su upitanju tvoji jarići blagajnici.
Više od pola ih je tamo zaposlio HNS i SDP, i oni su 8 godina vladali HAC-om, a HDZ 8 godina
HAk Virovitica ove god na moj upit o pomoci slepanje 500 km su odbili i ako sve placam u clanarini u austriji a oni bih od auto kluba austrije kasirali nisu htjeli veli onaj sto je spavo nije lud sutrara ujutro ima gril parti doma a sef mi veli nemogu ga natjerak ako nece tako da me je privatnik oslepo i zaradio 1,30 po km
To je sad pitanje što se tu zapravo zbiva možda je istina ,a možda je u pitanju scenarij kako šutirati 200 ljudi na ulicu. U slučaju da je ovo drugo u pitanju , to je kod nas uhodani siste likvidacije . Smisli ,optuži , otpusti ,krajnje bezobrazno
Evo prilike Lalovcu i Cvitanu da ispitaju porijeklo imovine i silne nekretnine rukovodeće ekipe naplate u natrag 15 god.na čelu sa Stanićem,Pilihom,Stankovićem i Čalom.
kaj znaci uskoro mogu ic trazit posao u HAC a i kolko sam cuo oni imaju jebene place
j...e...-.b.....em ti ovu po--...sr.,,anu državu u š--.-.u..pa,,,k !
organizirano znaci krali su za VLADU RH..hehehh
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Privatizacija!