Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 70
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Uprava HAC-ONC-a:
Povratak na članak

200 otkaza radnicima zbog organizirane krađe na naplatnim kućicama

Malverzacije su se u HAC ONC-u odvijale godinama, a djelatnici nisu ni pokušavali skrivati krađe jer su ih štitili voditelji smjene, a navodno i srednji menadžment

Komentari 219

DI
dirižabl
08:57 11.12.2015.

Privatizacija!

VL
Avatar Prodanović
Prodanović
18:42 11.12.2015.

Ja se vozim sa ENC uređajem, platiš, dobiješ veliki popust i voziiii! Samo neznalice još plaćaju u gotovini.

VL
DU
Deleted user
19:48 11.12.2015.

Ma sve ih treba potjerati, uvesti vinjete i gotovo! Nema krađe!

VL
IH
ivan.horvat031
09:12 12.12.2015.

Morali su si vratiti one novce koje su dali kada su ga kupovali,javna tajna.

VL
PI
pilbi
00:26 12.12.2015.

to je javna tajna, glavna HOOBOTNICA koja godinama prikriva taj kriminal koji kadrovira i upravlja HAC-om ,HAC-ONC-om i ARZ-om unatrag dvije godine je g. Mijat Stanić koji mjenjuje sve ako neplešu kako on svira.Glumi poštenjačinu a najveći je kriminalac godinamaa u toj tvrtki.Nažalost on je taj koji je odavno trebao završit u Remetincu zbog korupcije pojedinaca u državnim institucijama.

VL
DU
Deleted user
10:05 11.12.2015.

Ma nije moguće da se tamo krade, ma nebi oni hehehehe

VL
FL
flok
15:11 11.12.2015.

a oni što ih je zaposlio hdz su ionako nezahvalni hdzeu, oni što ih je zaposlio HNS i sdp su druga priča , oni su za HNS i sdp. tako da me se hebe za sve njih, privatizirati i točka, i ove nezahvalne što ih dovede hdz i ove zahvalne što ih dovede HNS, sve dati privatniku, pa neka njemu kradu ako mogu i smiju

VL
AA
alan.alanh
14:43 11.12.2015.

HAc je dobra firma, radio bih s njima da samo mogu lol :)

VL
GO
gornjasica
09:05 12.12.2015.

To sam doživila na naplatnoj kućici ,da mi nije izdan račun..Tražila sam račun,gospodin mi je rekoao da je to za KAFICU..ubaci je novce u neku limenku ,jer je tako zvučalo..Naišla sam na policijsku patrolu i prijavila...ONI su mi rekli ovako...Mi nemamo ništa sa tim .I još:Zar vi nemate drugog posla ..Kada sam stigla kući u Otočac ,ispričala sam moj doživljaj..Rekli su mi::TETA jezik za zube ,nije ovo NJEMAČKA..

VL
FE
fefellerunt
10:41 12.12.2015.

To je još mali broj , ali eto već frka, kako to da se ne dozvoljava krasti iz asvoje tvrtke, koja je još u državnom vlasništvu , vidimo kako se inženjer cijenjenog fakulteta prometnih i sličpnih znanosti odmah javio , kako nije u redu kažnjavati ljude koji si uzmu nekakvu siću, Ipak su tamo svi zaposleni prkeo kojekakvih veza te već ta činjenica govori da se radi o sposobnim i kvalitetnim ljudima koji drže do hrvtaskih tradicionanih vrijednosti i kao takve ih treba na svaki način zaštiti od bilo kakvih progona

VL
BL
Blomberg
16:05 11.12.2015.

Tko to koci uvadjanje vinjeta, sigurno kostat ce dok se ne pocne ali onda nema kradje, zar moramo u svemu biti najgori i najzaostaliji. Cim dojde HDZ bit cemo kao Austrijanci , jer SDP nije u stanju takvog nesto pokrenuti,nuti, a i tko bi mozda Hajdas, ili, ili, ??

VL
SA
sargu123
18:33 11.12.2015.

Sve odreda "branitelji" lažni naravno, svi marš doma nek vas žene uzdržavaju.

VL
PI
pilbi
01:48 12.12.2015.

Staniću sada nisi zviždać kad su upitanju tvoji jarići blagajnici.

VL
FL
flok
14:57 11.12.2015.

Više od pola ih je tamo zaposlio HNS i SDP, i oni su 8 godina vladali HAC-om, a HDZ 8 godina

VL
SO
Sos
09:24 11.12.2015.

HAk Virovitica ove god na moj upit o pomoci slepanje 500 km su odbili i ako sve placam u clanarini u austriji a oni bih od auto kluba austrije kasirali nisu htjeli veli onaj sto je spavo nije lud sutrara ujutro ima gril parti doma a sef mi veli nemogu ga natjerak ako nece tako da me je privatnik oslepo i zaradio 1,30 po km

VL
Avatar josip.veric2
josip.veric2
09:56 11.12.2015.

To je sad pitanje što se tu zapravo zbiva možda je istina ,a možda je u pitanju scenarij kako šutirati 200 ljudi na ulicu. U slučaju da je ovo drugo u pitanju , to je kod nas uhodani siste likvidacije . Smisli ,optuži , otpusti ,krajnje bezobrazno

VL
PI
pilbi
01:07 12.12.2015.

Evo prilike Lalovcu i Cvitanu da ispitaju porijeklo imovine i silne nekretnine rukovodeće ekipe naplate u natrag 15 god.na čelu sa Stanićem,Pilihom,Stankovićem i Čalom.

VL
Avatar Agramer
Agramer
11:09 11.12.2015.

kaj znaci uskoro mogu ic trazit posao u HAC a i kolko sam cuo oni imaju jebene place

VL
K0
KONJINA4.0
10:50 11.12.2015.

j...e...-.b.....em ti ovu po--...sr.,,anu državu u š--.-.u..pa,,,k !

VL
Avatar onaj koji uskoro dolazi
onaj koji uskoro dolazi
08:59 11.12.2015.

organizirano znaci krali su za VLADU RH..hehehh

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.