200 otkaza radnicima zbog organizirane krađe na naplatnim kućicama
Malverzacije su se u HAC ONC-u odvijale godinama, a djelatnici nisu ni pokušavali skrivati krađe jer su ih štitili voditelji smjene, a navodno i srednji menadžment
Komentari 219
...zbog krađe___, aj vi iz VL nadjite gdje toga u Rvackoj nema. Krade se u Crkvi na grobljima od mrtvaca u Vladi...u Kafani.., sve isto i bez Cigana.
taj trik sa eurima sam ja vec prije desetak godina dozivio. njemacka registracija auta, cura njemica za volanom i pita na njemackom i na engleskom jel moze u eurima platit. decko u naplatnoj rece da moze i uze joj isti iznos u eurima. tek kad sam ja preupitao na hrvatskom koliko to kosta, vratio je visak u kunama. zasto se se do danans cekalo nesto poduzeti?
Sve hrvatske autoceste vode u Remetinec.
Ako je to istina, onda se to nije moglo raditi bez Stanica, optuzivackog vodje, "izumitelja" Kalmetinih nedjela i crvenog sindikalca Stanica. Da se to otkrilo za vrijeme Kalmete, Stanic bi bio na Jutelu od jutra do jutra, a Munizabe bi za Kalmetu zazivale giljotinu. Ali s obzirom, da zna kako funkcionira i kako je uvijek funkcionirao komunizam nis novoga. Komunisti su uvijek krali i otimali, a sad pod crvenom vladom kradu jos i jace. Svi su to znali i svi to znaju. Radi toga to za Stanica i nije kradja.
Onik oji rade na županjskim naplatnim ućicama su najbogatiji u onome rkaju, najljepše kuće imju, nova auta vozikaju, a jedva imaju završenu neku školu, zanat ili što već,jednom je brat bio direktor pa je mogao raditi što je htio, krađa do neba!
Aha Mijate, na Kalmetu vičeš, a svoje lopove braniš
Dugi niz godina u HAC nisi mogao ako te tamo nije uvalio HNS, prije nego se zajapure dežurni kritičari HDZ-a, tek toliko da se zna
sad je vrijeme za koncesionara i vinjete jer kradu svi od ministra hajdaša do čistaćice dončić
To mi jednostavno nije jasno da se na tim mjestima moze krasti. zar nije tamo uredjaj sto sigurno je, napr; fotocelija koja registrira svaki auto i zna se koliko onda mora biti kartica za naplatu i koje se kasnije usporedjujuju sa novcem od tih kartica, jedino ako covjek placa eurima moralo bi se isto registrirati i elektronski kontrolirati. sto bi se isto moglo urediti.
a zato je trebao onaj referendum
treba vama da vas Svicarci nadgledaju
radnici bez znanja menađera to nisu mogli raditi.
kad sam ja htio zaposlit se na naplatnim ili u hac- u to je kao bilo namjenjeno za veterane i posto sam bio u obradi za vojnu mirovinu mislio sam to je to ispunjavam sve uvjete dragovoljac stupio u specijalnu 90-e trazit ću obustavu postupka pa mogu to radit da nemam nijednu nogu al jok ne može !!!!da si gospa to ide na natječaj te ovo te ono uglavnom bilo je to za račanove vlade uvjet glavni iskaznica sdp-a i pet tisuča maraka a to su imali dečki iz bosne koji su proterani iz njemacke i puno ih se takvi provuklo niko nije prstom mrdnuo i sad evo sta bude korupcija ne!!!
E,zbog ovih stvari je Hrvatska danas najzaduženija zemlja po glavi stanovnika
Bedastoća! Planetarno je poznato da smo mi svi poštenjaci! Niti je itko ikada kažnjen u nezavisnoj nam državi hrvatskoj, zbog krađe. Toga ima kod nas manje nego u zemljama gdje vladaju šerijatski zakoni! Pa primjerice za krađu odsjeku ruku! Kod nas svaki onaj kog su se drznuli osumnjičiti, tuži državu! I uzme silan novac! Zbog duševnih boli! Jer kako rekoh, svi su iskonski, endemski poštenjaci!
da je nas Franjo ziv nebi vi tako KRALI..hehehehh
A vojnik partije...ministar "Hajde mi dođi mi" decko koji prica u nedogled.....uspio je u 4 godine rijesiti svoj resor?.....ha ha ha ha....ova sitna ponovno predizborna tempiranja....jer se ocito sprema ili drzavni udar ili novi izbori...u najgoru ruku su simpaticna!
Gdje je Stanic? zeli cuti njegov komentar
Bitno da smo mi svi potpisivali referendum protiv monetizacije...a ekipica krade....na tim autocestama nema tko nije ukrao..tko to moze naplacati.....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
sad če reći to su ovi iz hdz -a a u tom području na vlasti je sdp i hns