Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 53
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Uprava HAC-ONC-a:
Povratak na članak

200 otkaza radnicima zbog organizirane krađe na naplatnim kućicama

Malverzacije su se u HAC ONC-u odvijale godinama, a djelatnici nisu ni pokušavali skrivati krađe jer su ih štitili voditelji smjene, a navodno i srednji menadžment

Komentari 219

DU
Deleted user
11:12 11.12.2015.

sad če reći to su ovi iz hdz -a a u tom području na vlasti je sdp i hns

VL
AA
aabbcc
11:21 11.12.2015.

...zbog krađe___, aj vi iz VL nadjite gdje toga u Rvackoj nema. Krade se u Crkvi na grobljima od mrtvaca u Vladi...u Kafani.., sve isto i bez Cigana.

VL
NI
nikk33
11:46 11.12.2015.

taj trik sa eurima sam ja vec prije desetak godina dozivio. njemacka registracija auta, cura njemica za volanom i pita na njemackom i na engleskom jel moze u eurima platit. decko u naplatnoj rece da moze i uze joj isti iznos u eurima. tek kad sam ja preupitao na hrvatskom koliko to kosta, vratio je visak u kunama. zasto se se do danans cekalo nesto poduzeti?

VL
Avatar neurazumljiv
neurazumljiv
13:27 11.12.2015.

Sve hrvatske autoceste vode u Remetinec.

VL
DD
ddh
13:40 11.12.2015.

Ako je to istina, onda se to nije moglo raditi bez Stanica, optuzivackog vodje, "izumitelja" Kalmetinih nedjela i crvenog sindikalca Stanica. Da se to otkrilo za vrijeme Kalmete, Stanic bi bio na Jutelu od jutra do jutra, a Munizabe bi za Kalmetu zazivale giljotinu. Ali s obzirom, da zna kako funkcionira i kako je uvijek funkcionirao komunizam nis novoga. Komunisti su uvijek krali i otimali, a sad pod crvenom vladom kradu jos i jace. Svi su to znali i svi to znaju. Radi toga to za Stanica i nije kradja.

VL
Avatar Budiuvijektu
Budiuvijektu
13:45 11.12.2015.

Onik oji rade na županjskim naplatnim ućicama su najbogatiji u onome rkaju, najljepše kuće imju, nova auta vozikaju, a jedva imaju završenu neku školu, zanat ili što već,jednom je brat bio direktor pa je mogao raditi što je htio, krađa do neba!

VL
FL
flok
14:55 11.12.2015.

Aha Mijate, na Kalmetu vičeš, a svoje lopove braniš

VL
FL
flok
15:01 11.12.2015.

Dugi niz godina u HAC nisi mogao ako te tamo nije uvalio HNS, prije nego se zajapure dežurni kritičari HDZ-a, tek toliko da se zna

VL
DU
Deleted user
15:35 11.12.2015.

sad je vrijeme za koncesionara i vinjete jer kradu svi od ministra hajdaša do čistaćice dončić

VL
BL
Blomberg
15:56 11.12.2015.

To mi jednostavno nije jasno da se na tim mjestima moze krasti. zar nije tamo uredjaj sto sigurno je, napr; fotocelija koja registrira svaki auto i zna se koliko onda mora biti kartica za naplatu i koje se kasnije usporedjujuju sa novcem od tih kartica, jedino ako covjek placa eurima moralo bi se isto registrirati i elektronski kontrolirati. sto bi se isto moglo urediti.

VL
GI
giglibigli
15:59 11.12.2015.

a zato je trebao onaj referendum

VL
IB
ibiza
15:59 11.12.2015.

treba vama da vas Svicarci nadgledaju

VL
DU
Deleted user
18:18 11.12.2015.

radnici bez znanja menađera to nisu mogli raditi.

VL
SO
sono1963
18:18 11.12.2015.

kad sam ja htio zaposlit se na naplatnim ili u hac- u to je kao bilo namjenjeno za veterane i posto sam bio u obradi za vojnu mirovinu mislio sam to je to ispunjavam sve uvjete dragovoljac stupio u specijalnu 90-e trazit ću obustavu postupka pa mogu to radit da nemam nijednu nogu al jok ne može !!!!da si gospa to ide na natječaj te ovo te ono uglavnom bilo je to za račanove vlade uvjet glavni iskaznica sdp-a i pet tisuča maraka a to su imali dečki iz bosne koji su proterani iz njemacke i puno ih se takvi provuklo niko nije prstom mrdnuo i sad evo sta bude korupcija ne!!!

VL
SA
SANTOS
21:56 11.12.2015.

E,zbog ovih stvari je Hrvatska danas najzaduženija zemlja po glavi stanovnika

VL
BS
@bserver
00:56 12.12.2015.

Bedastoća! Planetarno je poznato da smo mi svi poštenjaci! Niti je itko ikada kažnjen u nezavisnoj nam državi hrvatskoj, zbog krađe. Toga ima kod nas manje nego u zemljama gdje vladaju šerijatski zakoni! Pa primjerice za krađu odsjeku ruku! Kod nas svaki onaj kog su se drznuli osumnjičiti, tuži državu! I uzme silan novac! Zbog duševnih boli! Jer kako rekoh, svi su iskonski, endemski poštenjaci!

VL
Avatar onaj koji uskoro dolazi
onaj koji uskoro dolazi
09:28 11.12.2015.

da je nas Franjo ziv nebi vi tako KRALI..hehehehh

VL
DU
Deleted user
10:13 11.12.2015.

A vojnik partije...ministar "Hajde mi dođi mi" decko koji prica u nedogled.....uspio je u 4 godine rijesiti svoj resor?.....ha ha ha ha....ova sitna ponovno predizborna tempiranja....jer se ocito sprema ili drzavni udar ili novi izbori...u najgoru ruku su simpaticna!

VL
US
U sridu
18:49 11.12.2015.

Gdje je Stanic? zeli cuti njegov komentar

VL
FG
forest_gump
07:50 12.12.2015.

Bitno da smo mi svi potpisivali referendum protiv monetizacije...a ekipica krade....na tim autocestama nema tko nije ukrao..tko to moze naplacati.....

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.