200 otkaza radnicima zbog organizirane krađe na naplatnim kućicama
Malverzacije su se u HAC ONC-u odvijale godinama, a djelatnici nisu ni pokušavali skrivati krađe jer su ih štitili voditelji smjene, a navodno i srednji menadžment
Komentari 219
Ako ovo nije konačni dokaz da treba uvesti vinjete, onda ne znam što jest.
Uvedite konacno te vignjete,dosta je bilo pljacke,pljackaju drzavu,putnike a onda sindikat stiti lopove koji su pred penzijom,ma molim vas gdje toga jos ima ??!!!
" za relaciju za koju je cestarina 222 kune zabilježeno da je vozač dao 3000 eura" - tko je tu lud??? pa ne postoji novčanica od 3.000€. ako treba platiti 222 kune, vozač je mogao platiti sa najvećom postojećom novčanicom od 1.000€ (mada to nitko na svijetu ne radi, ali teoretski je moguće). ali ne sa TRI takve novčanice. zašto bi itko davao 3 novčanice od 1000 € za račun od 222 kn??? ovo je i preočito da se radi o muljaži.
otkaz? to je krađa, dakle trebalo bi im dati još neke kazne.
vinjete...
sad se javljaju
Plači voljena zemljo !!
Ako im damo tocan iznos, koliko puta nismo pricekali račun, jer cim im damo novce, odmah dižu rampu, a petljaju oko racuna koji se onda jos treba cekati... I uvijek tako.
Sve ovo mi mirise na namjestaljku za javnost. U normalnim drzavama kradja se kaznjava odmah i na licu mjesta.Primjera radi u Njemackoj blagajnica na kasi u jednom trgovackom centru ukrala je4 peciva koji su kostala cirka 2 eura dobila jee otkaz nakon 35 godina rada na tom mjestu.
Za ovo se zna već par godina, kod hrvatskog kriminalca br.1 Bajića i nekadašnjeg mu zamjenika Cvitana čeka 60 kg raznih dokaza iz ove pljačke. Pljačkali su gotovo svi slojevi HAC-a, Cvitan i Bajić opet čekaju dok to nekom od njihovih šefova ne zatraži pokretanje istrage u njemu odgovarajuće vrijeme!!!
jedno cu samo reci:Sram vas bilo svih onih koji su zivote dali za domovinu,sram vas bilo do zadnjeg ,sram vas bilo njihove djece koja su rano ostala bez oceva majki .sramite se !!
"Pretpostavlja se da će neke, primjerice one pred mirovinom, uspjeti zaštititi sindikat." Ne mogu vjerovati sta citam. HAC je oduvijek bio leglo kriminala i nepotizma, a 90% radnih mjesta blagajnice je kupljeno. Uz sve to lopovcine pred mirovinom sindikat ceat ce stititi ... pa dokle seze ova nasa hrvatska glupost?
To je javna tajna od kako je autocesta kod nas, a kako se nije primjereno reagiralo postalo je normalno. Zbog toga se oni rukama i nogama bore protiv vinjeta.
Ah, radno mjesto naplate cestarine, najbolje radno mjesto ikad u Hrvatskoj! Moj susjed je pokrao toliko love da nije znao kud će s njom, napravio tri kuće katnice sebi i djeci, otvorio privatnu firmu, prošao cijeli svijet, jedino veli da je uvijek bio u strahu kad bi vidio policajca na cesti i pločniku, mislio je da uvijek idu po njega, al uspio je dočekat i penziju (invalidsku, jasno :-) i još je fala bogu živ i zdrav :-)
A i ovaj Mijat ja smiješan. Koja je to obrana ? Zamisli, oni nam ne daju da krademo jer smo mi njih razotkrili u krađi. Ako su krali, krali su i gotova stvar. Nemam riječi na Mijatove riječi. Sramota.
Ako se netko napljackao, otkaz nije nikakva poruka ni kazna ako izostaje zatvor.
Očekujem najhitnije uvođenje vinjeta i otkaze i sudske postupke za gamad koja je pokrala svoju državu....
referendum za vinjete bio bi trošak za referendum ali bi se za par mjeseci već vratilo.Dosta krađe vise
Jesu li grabaroši i uhljebi iz tobožnje domoljubne vratili nezaslužen i pokraden novac, i pri tom dobili zasluženo otkaze? Koliko znamo nisu dobili, uljebi Brkić, Karamarko i bezbrojni drugi iz te lovoljubne organizacije.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ovo treba privatizirati što prije, ovi radnici haca su em stranački puleni, em lopovi