Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 53
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Uprava HAC-ONC-a:
Povratak na članak

200 otkaza radnicima zbog organizirane krađe na naplatnim kućicama

Malverzacije su se u HAC ONC-u odvijale godinama, a djelatnici nisu ni pokušavali skrivati krađe jer su ih štitili voditelji smjene, a navodno i srednji menadžment

Komentari 219

OB
Objektivno...
08:34 12.12.2015.

Ja predlažem da se te blagajnike samo premjesti u druge kućice. Po uzoru na sankcioniranje u sudstvu. Kada je prije nekoliko godina utvrđeno da je predsjednik jednog od četiri velika županijska suda (najistočnijem) oštetio državni proračun za nekih 800.000 kn, samo je iz kućice predsjednika suda prešao u kućicu suca istrage. Nazdravlje. O tome kako neki suci na tom sudu dilaju sa odvjetnicima potpisujući im gotovo dvostruke troškove kao i isplate i lažnim sudskim vještacima se postupak još pravo nije ni pokrenuo. Nazdravlje. malo je zaglavio samo jedan sudac, dok brat toga suca odvjetnik koji je imao link sa drugim sucem ... - ništa!? USKOK se na tu prijavu napravio "grbav" i nije ništa poduzeo jer nema dovoljno stolica i stolova

VL
Avatar deziderij
deziderij
15:45 12.12.2015.

I neka sada netko ustvrdi kako mi nismo mafijaško-lopovska banana država nego pravna u kojoj "institucije svoj posao rade". Koja smo mi sprdačina od države mama mia. S jedne strane kradu na stotine milijuna s druge "pravna" država šalje opomenu za dvije lipe. Prestrašno.

VL
DH
dalibor.hren
15:56 12.12.2015.

Van s imenima, jer to još uvijek nije sve!

VL
DU
Deleted user
21:35 12.12.2015.

pa stalno skoro svaki dan ogovarate malog debeljka iz sjeverne koreje a ovdje pljacka i korupcija kakve nema ni u somaliji

VL
HA
hak
16:50 14.12.2015.

čudi me da vrhunski kontrolori poput dilberovića i bušića nisu u sve one godine obavljanja kontrole nisu uočili niti jednu nepravilnost

VL
HR
hr76
10:56 11.12.2015.

Jedna riječ: vinjete!

VL
DU
Deleted user
10:46 11.12.2015.

A kako će ih otpustiti kad su puno njih branitelji? Kad tužbe dođu na sud, sud će ih vratiti na radna mjesta jer su hranitelji obitelji. Bez obzira na krađu koju su radili godinama. Pa će onda trebati isplatiti zaostale plaće s kamatama i još ih natrag zaposliti. To znam iz vlastita iskustva (bez imena firme), da su pred našim sudstvom sve firme u takvoj situaciji nemoćne.

VL
Avatar Duksi
Duksi
10:38 11.12.2015.

odbijte ukraden novac cc 20-30%,plače zaposlenika,infrastrukturu,režije na svim naplatnim kućicama,održavanje objekata, ini troškovi. Vinjete bi donijele duplu zaradu a jeftinije korištenje autocesta.

VL
DU
Deleted user
10:16 11.12.2015.

Bitno je da im je tehnicka vlada dala drzavno jamstvo za nove kredite jer je firma u banani!

VL
SO
srecko.orsulic123
12:53 11.12.2015.

Zatvor Remetinac ce biti pun dobro druzenje !

VL
DU
Deleted user
13:20 11.12.2015.

Staniću... Sindikat je zamišljen da štiti radnika ne lopova.

VL
KO
kozjak0310
10:16 11.12.2015.

Ma da, uprava ih 'prislila' da kradu, kako da ne!

VL
DU
Deleted user
09:56 11.12.2015.

Sindikat ce ih stititi kao sto je stitio kradljivce komuniste 50 godina. A sta je sa onim velikim kradljivcma, kad ce oni doci na red?

VL
BA
balic
10:07 11.12.2015.

treba uvesti vinjetei fiskalizaciju pa ce manje kopovluka biti,ali nece drugovi, onda ne bi mogli sebi u dzep trpati..

VL
DU
Deleted user
11:09 11.12.2015.

bilo jednom na balkanu tradicija se nastavlja

VL
DZ
da_ziher
14:54 11.12.2015.

Gore navedeno da je blagajnik prikazao cjelokupni primitak valjda u smjeni od 3000eur za jedan racun od 222kn mi je za vristat od smijeha, jel to stvarnost? Zar netko moze biti tako gl.., ma daaaj

VL
DZ
da_ziher
14:59 11.12.2015.

I hoce li dobiti otkaz i voditelji naplate, računovođe kako se to nije kuzilo? A revizori jel mogu uocit takve greske, sta nije nikad postojala nekakva kontrola, vanjska, unutarnja? Zanimljivo..

VL
DU
Deleted user
15:32 11.12.2015.

strašno Stanić iz sindikata napada kalmetu a po drugoj strani brani radnike lopove i kriminalce e moja hrvatska

VL
Avatar mg940
mg940
09:06 12.12.2015.

Ako su krali i varali onda cipela, tringelt si mogu zadržati to je njihovo

VL
PE
petarrr
09:43 11.12.2015.

Bitno da su se sci okomili na Zdravka Mamica koji svojom sposobnoscu napravio cudo od Dinama, a svi znaju da se u svakoj drzavnoj firmi krafe, pocevsi od autocesta, zeljeznica, vlade, policije pa sve do vojske....i naravno nikome nista jer iza svih stoje politicari...

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.