Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 53
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Uprava HAC-ONC-a:
Povratak na članak

200 otkaza radnicima zbog organizirane krađe na naplatnim kućicama

Malverzacije su se u HAC ONC-u odvijale godinama, a djelatnici nisu ni pokušavali skrivati krađe jer su ih štitili voditelji smjene, a navodno i srednji menadžment

Komentari 219

SO
Sos
09:14 11.12.2015.

Komunisticka skola

VL
IH
ivan.horvat031
14:24 11.12.2015.

Nisu oni krali,samo su si uzimali onaj ulog što su morali dati kada su plaćali radno mjesto u HAC-u i morali su biti okorjeli članovi HDZ-a. I opet ništa od USKOK-a, a svi su sve znali, za mito i korupciju, dva brata blizanca.

VL
ZL
zlatnirat
09:26 11.12.2015.

Vrijeme je vec odavno uvesti vignjete i to za auto i drzavne ceste pa nek se ljudi voze i zimi a ne samo u dva mjeseca ljeti se naplacuje a ostalo vec unaprijed gubitak uknjizava. Ismijavali ste SLO koja je po A sistemu uvela iste i gle svi se voze autocestom jer na obicnim svuda policija strogo kontrolira sto je i normalno a njihov dars posluje dobitkom.

VL
MO
mozdaznam
09:02 11.12.2015.

ma daj gdje bi oni...

VL
MI
microlion
10:33 11.12.2015.

Pretpostavlja se da će neke, primjerice one pred mirovinom, uspjeti zaštititi sindikat. Sindikat dakle štiti lopove????????

VL
Avatar neurazumljiv
neurazumljiv
11:06 11.12.2015.

Samo otkazi ?

VL
GO
golub
09:19 11.12.2015.

Nažalost u HR sav lopovluk organiziran je po onima koji to trebaju spečavati, tako da ponovno će organizatori biti slobodni a oni koji su morali za njih krasti će odgovarati.

VL
Avatar Vucibatina
Vucibatina
11:04 11.12.2015.

Kaj tek sad pa to se zna več godinama !

VL
TO
tonkica
10:21 11.12.2015.

Ok, ovo se radi godinama, ma kakvi godinama, vec desetljecima i na to se upozoravalo godinama i nitko nije reagirao. Slicne malverzacije se rade na granicim prijelazima (Carina). I tu tome nije sudjelovao samo srednji managment, vec i visoki jerr ne mozes sakriti toliki opus krada. Zapravo nisi mogli nikada jer oduvijek je HAC imao procjene koliko je gostiju uslo na autocesti.Znaci managment je imao prste u kolacu. Ono sto je sokantno je da ce sindikat zastiti starije radnike koji su pred mirovinom. S obzirom da su ti ljudi krali vjerovatno cijeli radni vijek imaju dovoljno novaca da nastave svoj put van Hac-a i to bez opremnine.

VL
TV
tvrdapixa
09:22 11.12.2015.

Čudno, zakaj ljudi idu na disciplinsku umjesto da uskoči USKOK??? Ipak su milijuni u pitanju. Lakše im je, valjda, s jednim "velikim" Mamićem, umjesto ovih 200 malih "mamića"

VL
DU
Deleted user
16:27 11.12.2015.

Prodati HAC pod hitno!

VL
NE
nemesisdns
10:59 11.12.2015.

Ja osobno znam osobu koja radi na naplati u kucici i od 5t kuna place sada gradi drugu kucu sa apartmanima na moru.

VL
LO
lovicevice
13:08 11.12.2015.

Mijat Stanić - još jedan Bosanac kojemu je RH poslužila kao bankomat

VL
PO
ponor
14:40 11.12.2015.

Sve, pogađam, domoljubi i katolici. Ajde, barem 86%

VL
Avatar nula
nula
11:44 11.12.2015.

Evo zasto oni nece vinjete ... A ja naivac mislio da samo "kradeze" krade. A ovaj Mijat , za njega , svi kradu, samo "njegovi" ne .

VL
FE
fedmog
12:04 11.12.2015.

Zato treba uvesti Vignette i maknuti sve te naplatne kućice ! Za domaće i strance! Sedmične , tromjesečne , godišnje . Bilo bi više poštenja i puno manje gužve na cestama!

VL
KR
kreso.runcek
11:23 11.12.2015.

Stanić je po funkciji dužan braniti svoje ali je isto tako dužan boriti se za poštenje u svojim redovima.Da je cijela stvar moguća,vidi se i po tome kolika je jagma za tim radnim mjestima.Gdje god je poslovanje s gotovinom tu postoje i mogučnosti za malverzacije.Trebalo bi uvesti fiskalizaciju na sve naplatne kučice pa bi se tim lopinama stalo na kraj.

VL
MA
Marko Antonije
10:40 11.12.2015.

Otkazi,fiskalizacija i VINJETE !

VL
DU
Deleted user
11:54 11.12.2015.

Uvedite više te vinjete i stvar je riješena. Samo to očito nije u interesu nekom tko voli da krade.

VL
DU
Deleted user
10:39 11.12.2015.

To je javna tajna od kako je autocesta kod nas, a kako se nije primjereno reagiralo postalo je normalno. Zbog toga se oni rukama i nogama bore protiv vinjeta.

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.