200 otkaza radnicima zbog organizirane krađe na naplatnim kućicama
Malverzacije su se u HAC ONC-u odvijale godinama, a djelatnici nisu ni pokušavali skrivati krađe jer su ih štitili voditelji smjene, a navodno i srednji menadžment
Komentari 219
Šef unutarnje kontrole je Ivan Jagatić. Pa me zanima dali se sjeća kukuruznog puta na NP Ivanja Reka 80-tih godina što ga je napravio kad je i on sam bio blagajnik cestarine.
Covjek iz stitara kod zupanje je dao 10 tisuca eura za radno mjesto u naplatnim kucicama to vam je ziva istina
Eto ti državne firme...redovne plaće, solidne, sigurno radno mjesto i nikad dosta.
vinjete ili privatizacija.......a placemo kad trebamo dati auto ceste u koncesiju.......a prvi se buni kradeze jer znaju oni zasto....
To su oni koji su mjesecima galamili protiv prodaje autocesta strancima. Naime, stranac bi svakako spriječio te masovne krađe, a u njih nije umiješano samo 200 ljudi nego mnogo, mnogo više.
Po navedenom ispada da svatko tko je pred mirovinom može slobodno pelješiti jer će ga zaštititi sindikat u slučaju da ga se uhvati na djelu. Za kršenje zakona svatko treba biti sankcioniran, a oni pred mirovinom trebaju se zapitati o nekim stvarima.
....a ima li tamo zaposlenih domoljuba, katolika, "pravih" Hrvata?
Kako sam dobio posao u HAC-u? Zna se preko veze, uhljebi ali sitnog zuba. Taj mentalitet samo da je u prilici bi " lapo" kao Sanki ali evo sitni su pa se s ovim zadovoljavaju. Izjašnjavaju se kao Domoljubi bez obzira dali su desno ili lijevo. To smo mi, naš narod, hrvati ,katolici . Tko će nas zauzdati, USkok, porezna, EU ili neko treći. Pa i u USKOKU su naši ljudi ..Ma ne, to je politički progon kad bolje razmislim zbog izbora i tripartitne vlasti
Tako bi i u saboru trebalo na izborima dati barem 151 otkaz zastupnicima.
Sjetio sam se tko bi mogao stati na red ovakvim stvarima.............................................. SUDSTVO
I onda su u minusu... Radnici višestruko preplaćeni, kradu, "farbanje tunela", brojne afere koje su snjima povezane su vjerojatno točne, a o nekima se nikad ni ne čuje u medijima... Kako će i biti u +?
Kad spomenes uhljebe obicno se jave policajci i medicinske sestre iako pri tome nitko ne pomisli na njih. Ovo je primjer uhljebljenog kadra, rak rana hrvatskog drustva. Sindikalist ih jos brani! Pa ce se sporiti na sudu, a ovi ii dalje raditi tj.krasti. Ne zna se za koliko su ostetili firmu, pa tako ni koliko trebaju vratiti!?! Dok drzava daje jamstva na kredite iz dzepa svih gradana. Nevjerovatno ali istinito! Da li je tehnicki ministar ponudio ostavku ili jos uvijek baja kako je ovo najbolja Vlada u povijesti Hrvatske?
Ne damo nase autoceste! Krade narod, krade vlast... Lopovski narod i drzava.
Riba uvijek smrdi od glave, ako je interna kontrola u svojim ranijim izvješćima već upozoravala na nepravilnosti ,onda je najveća odgovornost na upravi jer nije ništa poduzimala ,i moguća je situacija da su ljudi u strahu za svoj posao pristajali na kriminalne radnje,a sad će se "kola" po starom običaju slomiti na naj manjima ,a krupne ribe će se izvući.
Krivi je naslov, treba pisati - možda će dobiti otkaz. Ako nisu pozvali policiju i ako nije proveden istražni postupak, mogu im staviti soli na rep. Bit će malo halabuke po novinama, ali sindikat će sve to riješiti i ti ljudi ostat će na svojim radnim mjestima i raditi isto što i prije... Smiješno je vjerovati da će netko za težu povredu radne discipline dobiti otkaz i to u državnoj službi. U najboljem slučaju, dobit će opomenu. Ako i dobiju otkaz, sudit će se i sud će ih vratiti na posao... To je Hrvatski ZOR, gdje su neradnici i lopovi zaštićeni te strpani u isti koš s ostalim zaposlenicima. To je Hrvatska državna služba, gdje je nemoguće odvojiti žito od kukolja. Zapravo, žito se odvaja od kukolja na način da se žito baca ili postaje kukolj, tako to funkcionira kod nas. Ovo je dobar primjer, oni koji nisu htjeli krasti, šikanirani su i kažnjavani radi toga.
a kaj su sve vlade do sad napeavile . od privatizacija i tajkunizacija. . 25 godina sustavno razaraju moju zemlju . a kad se njih malo pomaui odma je drama . os basih placa su se gradili autoputi i cestete a danas. jednaka cestarina za sve. ta turista i stranca koji samo prode i mene koji dajem svake godinu. na regiszraciji. i. na porezu na ceste . a to su krivi. svi vladajuci do sad . idijoti. svi od redaboje se svoje sjene izvanakad im zaprjete. a to rade otimacinu nad narodom
Gospodo draga čemu se vi čudite? Pljačka - organizirani kriminal u Naplati cestarine datira iz vremena SR Hrvatske. U samostalnoj, suverenost demokratskoj RH kriminal u Naplati je podignut na najvišu razinu, a glavni igrači su Milan Stanković, Zvonimir Pilih, Mijatt Stanić......Ovo što piše današnji VL je samo mali dio stvarne pljačke, stvarni iznos se mjeri u stotinama milijuna i sve se to zna godinama, a sada bi mogli stradati mali blagajnici, te će se stvoriti takva slika u javnosti da je to najbolje prodati (rasprodati), a ujedno će se "zatvoriti" sva dosadašnja pljačka. Mijata Stanića će ucijeniti .... Svi oni koji su do sada upozoravali na pljačku u naplati su, uz pomoć medija (pa i Vl) odavno "likvidirani. Ima li nešto što ovdje nije jasno? Bog!
Znači posao do penzije bar 5, 6 tisuća kuna a oni bi krali. Podsjeća me na priče o blaženom socijalizmu kad se kući išlo sa lovinom iz firmi. Normalan čovjek sam sebe uvjeri u kraći put do sreće na načinin pa sam sebi reže granu na kojoj je sjedio sretan barem na početku. Prepala ih priča o monetizaciji pa hanzigadrp.
Komunisticka skola
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ovaj zmiljat je dno dna, uvesti vinjete i uhljebe pozatvarati