Slovenska oporba ne vjeruje Pahoru
Nezadovoljne izjavama slovenskog premijera Boruta Pahora o arbitražnom sporazumu o granici s Hrvatskom, slovenske su oporbene stranke desnog centra postigle održavanje izvanrednog zasjedanja slovenskog parlamenta o pogađanjima Hrvatske s EU.
Komentari 110
MORE Svi hoće more to divno more more Jadransko ko nebo plavo i biser čisto to naše more plavetno. Prvo Iliri a posle Kelti na ta je vrata i Bonaparta željno kucao al bogu hvala daleko zaspao. Hoće i baboe i babo ko nekad švabo i cjela Austro ugarska. Zalud im snovi to blago čuva ruka Hrvatska. Tamo daleko na vrhu triglava Janezu cure već dugo sline zbog toga nespava. Vale su male a nasrid vale Hrvati stameni ponosni stoje nikog se ne boje. Srbi bi rado vladali s njim a to će moći kada se vrba okiti grožđem slađanim.
Presneto, ravno smo se dogovorili o meji, pa je že spet nov spor na vidiku. Čebele. In to \"kranjske čebele\". Tudi te si hočete prisvojiti kot hrvaško avtohtono sorto.In potem boste spet bentili na nas, da vam blokiramo poglavja.
26.09.2009. u 08:30h crocro01 je napisao/la: marjanca, da li \"čebele\" nose na sebi registarske pločice, i to one nove, s oznakom EU. Imaju li kasko osiguranje? A da li su \"čipirane\". A očito imaju pedigre. CROOO DALI IMA JADRAN REGISRSKU TABLICU??
26.09.2009. u 08:30h crocro01 je napisao/la ................. Predlagam, da hitro ujameš eno \"kranjsko čebelo\" in preveriš vse njene karakteristike. Jaz vem samo to, da so zelo delavne in pridne. Torej so težko hrvaška avtohtona sorta. Pri vas imate močno soncaca in zato potrebujete veliko počitka.
sramota za Hr. da je pristala na nestručno rješavanje graničnog \"spora\" uz sve argumente i uz tolike pravne stručnjake. To je slovenski uspjeh, koji su bez argumenata i bez pravnih stručnjaka.
Prav lahko. Samo ne zaradi dogovora z gospo Kosor.Vzrok bo v nereševanju gospodarskih zagat v Sloveniji. Tudi če pride na oblast zdajšnja opozicija, se v zunanji politiki ne bo dosti spremenilo. Zdaj mi pa pojasni, zakaj bi tebe Pahorjev odstop tako razveselil?
Za marjaca i poldu - Nemojte se puno veselit prija vrimena.Nije van bez veze Janša nešto neurozan,a vi već slavite.Istina ni nama nije puno jasno,samo šta se mi nećemo sigurno pomirit s onim šta pepeljuga ugovori ako bude Hrvatskoj na štetu, za razliku od vas koji nemate šta ni izgubit jer i sami znate da nemate otvoreno more jer ga ne bi ni tražili.Znaći opet smo u prednosti a ovoj \"poldi\" - dođi na kupanje u ono more šta će Bosna i Crna Gora dobit od Hrvatske pa ćemo zajedno provest lito.Prija smo govorili \"ni jedan pedalj\" a sada smo došli na \"ni jedan milimetar\" i budite sigurni da hrvatski narod to jednostavno neće dat ma šta oni vaš Pahor iliti Pahorčić govorija.Uostalom šta će vam more kad imate skijaše.Svako jutra kad se probudite promislite šta misli hrvatski narod ne hrvatska premijerka.Neka vas vodi ova konstatacija.A ti marjanca ako želiš ovdi pisat piši na hrvatski, bar iz pristojnosti za koju kažete da je imate, jer vi ste Europa.Ako se ovako prikazivate onda niste ni blizu juga Balkana a ne u Europi.Kad ste bili interesantni pušili smo filter 57 a sada ga ne pušimo jer nam niste više zanimljivi.Imate svoje portale,a ja tamo ne idem a mislin da i neću.Ovo shvatite ka konstataciju a ne moju frustaciju.Meni je odlično i bez vas i cile Europe, jer sami dolazite jer ne možete bez nas.Obrnuto nije.
..bili the asshole...hi hi hi
Spor nije još ni počeja,lipi moj fisk4.Virujen da će bit dan žalosti u Sloveniji.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Aristarh Hrvatino moja zapjevajmo zajedno onu iz davnina... zapjevajmo o nasem Sinjem moru.. Sve, sve to dobro zna moja CROATIA. Sve, to dobro zna cijela Hrvatska. Dizite se Hrvatine moje i branite nasu jedinu Hrvatsku!