Slovenska oporba ne vjeruje Pahoru
Nezadovoljne izjavama slovenskog premijera Boruta Pahora o arbitražnom sporazumu o granici s Hrvatskom, slovenske su oporbene stranke desnog centra postigle održavanje izvanrednog zasjedanja slovenskog parlamenta o pogađanjima Hrvatske s EU.
Komentari 110
Ti mikro stvarno konstantno gnojiš po ovom forumu. Nikakav gubitak teritorija nije moguč.Ko god da bude arbitar SLO ne može izbit teritorijalno na otvoreno more,bez pristanka HR. Da je Jadranka i obečala Pahoru more(što dakako nije)sve to se mora blagoslovitt u našem saboru,a to je nemoguča misija. Tvoja naklapanj su čorava posla...kak ti se da tolko trkeljat?
deželan, to su preteška pitanja za njih, probaj nešto jednostavnije..... Ja bi uglavnom želio čestitat hrvatskim predstavnicima vlasti što su za razliku od onog kukavice smogli dovoljno hrabrosti i prihvatili prijedlog Rehn 2. Bravo!!
deželan psihoptu,jesi opet došao na besplatnu terapiju ? Postavljaš uvijek ista bedasta pitanja na koja si dobio odgovor barem nekoliko stotina puta .otkad traje blokada.Vrijeme je da se prijaviš za ozbiljniju terapiju u ljubljanskoj norišnici Polje !
FT, kako izgleda to je više manje več dogovoreno od obe vlade. Možda vaši sad pokušavaju ubacit u Rehnov prijedlog stik sa Italijom..... hahahahaha
FT, a čime če SDP argumentirat odbijanac, hoče li zahtjevat da se sprovede DR Sporazum, hehe.......
re : 25.09.2009. u 18:57h pinko tvoj komentar je vsaj korekten...enostaven in jasen, da vedeti nasprotni strani kaj misliš. še vedno pa mi ni jasno zakaj g Rudolf trdi , da Hrvaška nima želje omejevato Slovenije ima ša željo popo nikoli razdeljenem teritoruji...tu je veliko nejasnosti in to je moteče, nejasno , nekorektno ! lp
Pahoru ne vjeruje oporba, a Suzani nitko normalan.
deželan,pinko je ovdje odnedavno pa te ne pozna, za razliku od mene i ostalih,kojima si svaki dan postavljao ista provokativna pitanja iako si dobivao odgovor,Javi u ludaru Polje čim prije.
re : 25.09.2009. u 19:21h Fantomlat Pinko je vsaj odkrito povedal kaj si misli . Ne vem v kakšbnem psiho stanju bi moral biti, da bi izjavo g Rudolfa razumel. Za sedaj ga raumem le tako, da si želi spornorno morje v celoti iz enega samega razloga, to je preprečiti nemoteno plovbo Sloveniji. Če sem razmel narobe mi objasni po svoje. lp
FT, objasni ti radije nama zašto ti ljudi toliko trpaju minuse......
Imam občutek, da bo od tega dogovora naprej vse potekalo še naprej brez javnosti, opozicija na obeh straneh pa se bo oglašala le zaradi občutka dolžnosti. Mislim, da smo s tem zaključili spor o meji.
25.09.2009. u 19:51h Ante_1964 je napisao/la: ...................... Če bi bil stik SLO z mednarodnimi vodami samo \"pričica\", se sigurno Hr ne bi toliko naprezala. Sprijazni se, tvoje mnenje je samo mnenje, odločali pa bodo politiki na obeh straneh.
pozivam sve Hrvate da ne kupuju slovenske proizvode kad su vec janezi u EU nek prodaju svoje proizvode u EU mozda u 2009 u cijeloj EU uspiju prodati 3 frizidera gorenje
Muljaju
Here we go again.. Nema načina da Slovenci ovo isfuraju kako smo se dogovorili....
25.09.2009. u 20:18h pinko je napisao/la: bojkotirajmo SLO proizvode kupujmo sve ostalo ali NE SLO Ti si pravi primjerak za ulaz u EU, slobodnu trgovinu i pluralizam mišljenja. Prije nego takvi kao što si ti shvate značenje riječi kompromis ii pluralizam građani iz EU zemalja če več par godina odlaziti na godišnji odmor na Mars.
Meni se čini da mnogi građani HR ne shvačate da legalno izabrani predstavnici vlasti jedne države imaju pravo i obavezu da pored predstavljanja neke zemlje daju i određene garancije i obečanja van svoje zemlje koje važe za sve građane te zemlje slagali se oni sa time ili ne. Zato postoje izbori i politična odgovornost u razvijenim zemljama. Jasno kod nekih gdje je demokratija stvorena samo da lakše smuši ovce i telad to nije jasno jer i dalje glavni posao vode kriminalni klanovi i razni plemesnki vođe. Ali ako si još u toj fazi razvoja onda se ne treba čuditi EU zajednici i čak pokušati uči u nju. O tome bi građani HR trebali razmisliti i pokušati porazgovarati sa plemesnkim vođama ili da ciiram uvažene Britanske kolege - sa liderima kriminalnih bandi prije nego se počne sa kukanjem i uvredama naspram susjedima i svojim premijerima.
Pinko ..bojkot SVIH SLO proizvoda ...................... Napaka. Pravilno bi bilo ..bojkot SVIH proizvoda. Saj vem, kupna moč pri vas pada in pada. Ni pomemben frižider ampak tisto, kar je v njem.
25.09.2009. u 21:09h BlackWolfie je napisao/la Zar ti stvarno vjeruješ da vi obični Hrvati išta odlučujete ? Pa kada ni vaša zemlja nema ama baš nikakav utjecaj van HR granica a oni oligarhi i tajkuni koji su od vas napravilii siroteke i jadnike žive u vilama i na jahtama i izgubili su kontakt i interes za obični HR puk, kako onda da običan HR građanin išta može odlučiti i trezno razmisliti ?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nije mi baš jasna vizija HDZ-a u cijeloj aferi!? Naime, novce i korupciju su im još mnogi spremni i oprostiti, ali izdaju nesporno i neprijeporno hrv. ozemlja/mora u najviše ranjivoj regiji HR (Istra ionako ima jake autonomističke struje) - e to im neće ama baš nitko oprostiti jer se novac može opet steći, a teritorij/more kad se jednom izgubi je nemoguće vratiti. I oni krenuli baš tom izdajničkom rutom, tj. postavili prioritet EU pa što košta da košta i ako treba dati istarskog mora i ozemlja - ni to nije prevelika cijena. Halo, a tko će za HDZ glasovati nakon što Kosor napravi nešto na rubu izdaje!? Jel´ ima netko u toj stranci, a da mu vrane nisu mozak popile. U što se oni upuštaju? Zbog onog šminkerčića Jandrokovića i njegove brižno njegovane karijerice!?