Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 99
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Povratak na članak

Slovenska oporba ne vjeruje Pahoru

Nezadovoljne izjavama slovenskog premijera Boruta Pahora o arbitražnom sporazumu o granici s Hrvatskom, slovenske su oporbene stranke desnog centra postigle održavanje izvanrednog zasjedanja slovenskog parlamenta o pogađanjima Hrvatske s EU.

Komentari 110

FA
Fantomlat
23:17 25.09.2009.

Konjhaa - imat ćete vi stik sa hrvatskom toljagom prije nego sa otvorenimj morem.

VL
FR
frka
16:51 25.09.2009.

Tako ti je to kada se musko i zensko tajno sastaju! Samo je pitanje vremena kada ce leci. Pahor vara Sloveniju sa Jadrankom, a opet Jadranka vara Hrvatsku sa Pahorom! Sasvim je onda normalno sto se prevareni ljute. Kao dada nisu culi za onu \"ni koraka izvan braka\" (Ustava)!

VL
Avatar pinko_palinko
pinko_palinko
18:14 25.09.2009.

u pravu si danco,mene isto pocinju nervirati ovi najpametniji sto sve znaju o svemu Jadranka je diplomatskim rjecnikom rekla ono sto je imala napisano i sto je u toj situaciji bilo prikladno da kaze (nisu bili sami,pise gore) posto se od pocetka nije inzistiralo iskljucivo na medjunarodnom sudu, te se dozvolilo tim raznim posrednicima da se umijesaju (Rehn) sada se nije ni lako izvuci iz svega toga (kad majmuni povlace ZERP i to jednostrano bez da su ista dobili zauzvrat)

VL
A1
Ante_1964
16:54 25.09.2009.

ja također ne vjerujem političarima ali mislim da su slovenci nešto doboli kad su nas odblokirali(nisu još ali hoće),mislim da je Pahor Jadranku preveo žednu preko vode,živi bili pa vidjeli,nije Rudolf bez veze odstupio,zna on da je Jaca prodala teritorij,žalosno je što je to napravila a da vjerovatno ni sama nije svijesna da je to napravila,toliko o našim političarima,ne može ona nešto potpisati a da se ne konzultira sa stručnjacima

VL
BT
bili-tartuf
17:03 25.09.2009.

jos´sumnjivija je izjava Kacina u Slavoniji,...odjednom smo \"pozitivna zemlja za EU\"....tu nekaj Nestima !!

VL
SE
sejoman
17:14 25.09.2009.

E jbga Pahore moras lagat, tako ti je kad te Amerika stisne!!

VL
A1
Ante_1964
17:44 25.09.2009.

e moj Dančo nemoj biti jako siguran u to što kažeš,bilo bi dobro ako tako bude ali nisam baš siguran

VL
FA
Fantomlat
19:01 25.09.2009.

Otkud meni toliki minusi ? Nije valjda od dva janeza ?

VL
BI
bigboii
19:13 25.09.2009.

Oporba kao oprba, samo pljuju...kao i kod nas

VL
Avatar pinko_palinko
pinko_palinko
20:18 25.09.2009.

bojkotirajmo SLO proizvode kupujmo sve ostalo ali NE SLO

VL
OB
-obrisani-
20:43 25.09.2009.

Pad vlade u Sloveniji prije prvog snijega

VL
Avatar pinko_palinko
pinko_palinko
21:19 25.09.2009.

FUJ SLO proizvodi kupujmo Hrvatsko Austrijsko Talijansko BOJKOT SLO

VL
OB
-obrisani-
21:20 25.09.2009.

25.09.2009. u 21:14h marjanca je napisao/la: Res mi je všeč da kod pridna in marljiva Slovenka najdeš čas za edukacijo in razsvetljevanje svojih zaostalih južnih sosedov. Vidi se da si svetovljanka in prava slovenska mentorica.

VL
MA
marjanca
21:24 25.09.2009.

25.09.2009. u 21:20h varnostnik1 je napisao/la: ............................ Hvala, res sem vse, kar si napisal.

VL
OB
-obrisani-
22:13 25.09.2009.

25.09.2009. u 21:52h bontonius je napisao/la: Bit ću kratak. Dopustite mi samo da jebem mater svima u hrvatskom saboru, kao i Sloveniji i slovencima. Mislim da tvoj komentar sjajno oslikava nivo HR kulture dialoga, svijesti naroda i sposobnost primanja pojmovaa poput pluralizam i konsenz. Trebali bi te saviti u muzej novije hrvatske istorije.

VL
OB
-obrisani-
22:16 25.09.2009.

25.09.2009. u 22:10h pinko je napisao/la: uvesti vinjete za SLO kamione u tranzitu za Bosnu i Srbiju Sjajne domoljubne ideje. A zašto ne dodati još pokoje silovanje neke djevojke i klanje nekog mladiča preko granice tih zemalja ? To bii bio komplet domoljubnih mjera..

VL
Avatar pinko_palinko
pinko_palinko
22:19 25.09.2009.

bojkot GORENJA povecati 100% TAX za SLO vikendice u HR

VL
OB
-obrisani-
22:58 25.09.2009.

Ove godine zas razliku od prijašnjih na HRT se slabije (skoro nikako) spominjalo turiste iz Slovenije. Dobro to zvoni u glavi neprijateljski nastrojene gamadi koja želi što više napakostiti Hrvatskoj koja ima toliko lijepog mora.

VL
PO
polda
08:43 26.09.2009.

Biče mora i za Bosnu i Crnu Goru i....

VL
FA
Fantomlat
18:52 25.09.2009.

Ojhaa- ja se nadam da nisu jer će im u tom slučaju RH biti premala.

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.