Slovenska oporba ne vjeruje Pahoru
Nezadovoljne izjavama slovenskog premijera Boruta Pahora o arbitražnom sporazumu o granici s Hrvatskom, slovenske su oporbene stranke desnog centra postigle održavanje izvanrednog zasjedanja slovenskog parlamenta o pogađanjima Hrvatske s EU.
Komentari 110
25.09.2009. u 21:19h pinko je napisao/la: FUJ SLO proizvodi kupujmo Hrvatsko Austrijsko Talijansko BOJKOT SLO ................ Ha, ha,.....Pinko, Kitajsko, predvsem Kitajsko...
povecati 100% TAX za SLO vikendice u HR
I naravno da pinko ima pravo. Blokirati Sloveniju i slovenske interese gdje god možemo na teritoriju Hrvatske!
25.09.2009. u 22:35h Aristarh je napisao/la: Pa zašto si tako zafrustriran, jadan i nemočan zbog stanja u tvojoj zemlji. Pa nismo valjda mi Slovenci i Jadranka Kosor krivi za sve tvoje nedostatke i mankavosti..
Naravno nije Fudolfu, već akademiku Davorinu Rudolfu - ispričavam se na grešci!
Jao dečki mora da vama je težko. Živite u toj vašoj jadnoj i nemočnoj zemlji i zavisite od naše male Slovenije od toga ostajete li na Balkanu i možda, kažem možda jednom uđete među razvijene i civilizirane narode..Mora da je taj osječaj nemoči dosta gorak..I još nemočno čekate da vidite koliko mora čemo na kraju Slovenci imati jer to ništa ama baš ništa ne zavisi od ovakvih jadnih HR građana poput vas..Kakvi nemočni jadnici...
varnosnik alias Konjhaa - dokad misliš dolaziti na besplatnu terapiju ? Čim je mukte ,tu ste prvi,bando pohlepna.
Re: Antisarh Svi ti kilometri su uglavnom ukradeni od Slovenije pa se malo suszdrži lopina balkanska! Ti bi pregovarao na sudu za okupiran slovenski teritorij? E pa malo morgen!
varnostnik spusti se na trdna tla ne bit v luftu,ka se hvaloiš ali ne živiš v SLO pa neveš kaj se dogaja,da je ekonomija v kurcu.Delavci na ulicah brez dela in tisti ko delajo delajo za 500E.Ne se hvalit da smo v nekakšni evropi,smo ja v tisti z Romuni in Bolgarji.
polda alias jazbar -ima hrvatskih oznaka,ali nema zlovenskih.Vašu su inad 500m nadMORSKE visine u carstvu alpskih čobana i hebača koza.Nije vrag da ti babica nije o tom pričala.
ma triba u Slovenski DZ-sabor,..uvaliti par konica pcéla da ih izbodu,..pa neka registriraju koja je Hrvatska pcela a koja je Slovenska...,..stvarno nisu normalni...
varnostnik ja sam mislio da si ti stručnjak za košarku, izgleda da su te odje.... sad misliš da će biti uspjeha kao provokator.
Slovenski spor je proslost za Hrvatsku
Moj bili tartuf,najprije lip pozdrav.Poznan ja slovence i slavonce tako i slovake,dela sam sa svima tim ljudima ne u hrvatskoj,u inostranstvu,tamo sam i penziju dobija,Bija sam poli njih doma .Slovenac je škrt ,gostionice teško ide ako nema ča za delat ili usput.Slovak stiska šolde ča je zaslužija,ti su za familiju.Po hrvatskoj di dojdeš pune oštarije ili je nedelja ili radni dan.Ako ja pišem gluposti se ti informiraj kaka je statistika po iskorištenem radnom vremenu na poslu.Koliko je bolovanja,po državama.
Žele da im damo sami dio teritorija! Jedna stvar se kristalizira odavno već! Najpoželjnije za neprijatelje hrvatske cjelovitosti bi bilo to da Hrvatska sama da dio teritorija. U tom slučaju sve optužbe civiliziranog svijeta o silovanju pomorskog prava padaju uu vodu. Ako neko sam da nešto na moru što je njegovo, bez ikakvog suđenja pomorskih sudova, onda je tu sve čisto. Ta podmukla linija zavjere provlači se od samog početka pokušaja gamadi da nam otmu dio teritorija. Najnovije je ovo: Slovenska vlast (dnevnik TVSLO danas u 19.00) tvrdi da je osnovica za dogovor drugi Rehnov prijedlog koji Sloveniji \"garantira\" dodir sa otvorenim morem, pa bi onda svakako bilo poželjno da se države same dogovore oko toga. Eto vidite sve se svodi na to. Žele nam oteti dio teritorija. Žele sačuvati obraz svjetskog prava mora na kojemu počiva današnja Amerika i Engleska. A to što bi se Hrvatskoj smijao cijeli svijet u njenoj gluposti, to nikoga ne brine, pogotovo gamad iz susjedstva. Znači: Pravilo svih pravila; nikako ne dati nešto sam bez suda, a kod suda inzistirati da to sude kvalificirani suci a ne neki pravni «pekari».
Pinko, saj bi tudi jaz naredila enako, samo cedevita je preveč dobra, da bi se ji odrekla. Pa še zdrava je.
nama je jasno, da oni zele uzeti od Nas, ono cá nikada nisu Imali . (i tocka)
ja ne vjerujem ni slovencima(nikad nisam), isto tako ne vjerujem ni ovoj jadranki. kako stoji slovenci nisu dobili sto su htjeli, sada je jadranka na potezu da ih udovolji i pokloni jis teritorija
E pa tartufo to ća nikada nisu imali sada će ga napokon dobiti , sudbina ti je to moj tartufo !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Doći će i taj dan. Kad će riječ gamad biti suvišna. Svi će znati sve i upozoravajuća riječ gamad će biti suvišna.