'Polupismeno, vulgarno piskaralo, do sada me nije napadala i to me je, bogami, tištilo'
Protiv fašističko-boljševičkog terora u javnom prostoru! No pasaran! Za slobodu govora, normalnosti i zdravog razuma, poručio je Milanović
Komentari 182
Vlade koja je vratila građanima opljačkane rate kredita i vlade koja je pogodovala javnim bilježnicima u ovršnom zakonu.Način na koji ovaj komunicira je jezik seoske.. birtije
Bome ga je oprala pošteno....... Njegov odgovor je obično vrijeđanje, ona je njega opisala sa stilom.
Predsjedniku države takvo izražavanje ne priliči. Barem meni. Ne čitam Vedranu Rudan pa me ne zanima što je ona pisala. Njen položaj i položaj predsjednika države, kao nebo i zemlja su. Prema tome...
Sve upućuje na to da je Milanović razotkriven u nečasnim radnjama u Kovačićevom klubu i od tada je kradezeova igračka, nakon toga dana mentalno se raspao, kako on to voli reći, poput ucviljene šiparice. Rastrojena ličnost na poziciji predsjednika, srećom bez značajnih ovlasti.
Možeš sto puta biti u pravu ali kao predsjednik države ne možeš se služiti uličarskim riječnikom.
Imamo poludjelog i vulgarnog predsjednika kakvog ova mocvara i zasluzuje. Sram me je.
Milanović je dno dna! Postao je desničarska ikona. Fuj!!! Argument da je Vedrana Rudan, vrhunska književnica, nepismena - stvarno je infantilno.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zoki ne ljuti se, to je ona mislila na tvoju predhodnicu....