'Polupismeno, vulgarno piskaralo, do sada me nije napadala i to me je, bogami, tištilo'
Protiv fašističko-boljševičkog terora u javnom prostoru! No pasaran! Za slobodu govora, normalnosti i zdravog razuma, poručio je Milanović
Komentari 182
Predsjedniče stavi točku. Bilo je dosta.
Zanimljivo da baš svatko ko kaže nešto kritički o predsjedniku je, prema Milanoviću, ne samo u krivu nego je i loša, nestručna, promašena osoba s višestrukim manama, gotovo karikatura od čovjeka.
Hrvatsko nepismeno primitivno i zatucano stado nije još shvatilo da je Milanovićeva vlada i njegov ministar miješajući se u ugovorne odnose zajmoprimac-vjerovnik grubo i nepopravljivo oštetila građane RH. kad sjedne odšteta bankama presudom međunarodnih sudova koji ne sude prema arlaukanju primitivaca koji su uzimali zajmove u stranom novcu ni onda primitivno hrvatsko stado neće shvatiti tko im je smjestio. Do sada nas je koštalo Milanovićevo "dobro" Hrvatskoj 110 milijuna kn koje smo morali "pljunuti" za troškove nastale tužbom banaka. Na isti način su Petrov, Linić, Čačić, a šef im je bio Milanović, tužbom protiv MOL-a osramotili Hrvatsku i stvorili nam gubitke u desetinama miljuna kn, poslije presude suda na našu štetu.
Gospodja Rudan je u pravu , a sto se tice Milanovica on je lutka na koncu , sramota za hrvatsku sto ima takvog predsjednika , ali u svemu tome on je kao pobjednik uspio je da se upise u historiju da je bio premijer , sada predsjednik bio na celu SDP-a sta mu vise treba , a nista nije napravio , nazalost ?
Zoki je CAR !!! Nece njemu neka babuskara pametovati.Ako ima muza papucara to je njen problem.AJMMMOOOO Zoki !!!
Ne znam tko je vise gnjusniji.. Ali ioak prednost dayem rudan.
Nek se Zoki zabavlja fejs obračunima s vulgarnim piskaralima, narikačama, sitnom falangom, akronimima...kad RH zatreba osobu koja će obavljati funkciju predsjednika uvijek možemo računati na Janšu.
Žena mu je dobro rekla, svaka joj je riječ na svom mjestu. On i jest podkapacitiran za ozbiljan posao i rezultate, pa se po cijele dane svađa, laže, omalovažava , ponižava i to uvijek žene. U isto vrijeme brani HDZovce i relativizira njihove korupcijske afere . Iako sam mu dao glas u drugom krugu, sada mislim da je najgori predsjednik do sada.
Unatoč svemu ipak ne treba sumnjati u Milanovićevu inteligenciju. Zato možemo biti sigurni da mu nimalo ne laska što su njegovi novootkriveni obožavatelji krajnje nezahtjevni ljudi kojima za sriću triba tek nekoliko predsjednikovih besplodnih fejs objava posvećenih sasvim irelevantnoj tematici.
Ne volim bahatog i drskog predsjednika, ali ova Vedra na ga , mogu reći potpuno ga je nadmšila.
Dobro du se opisali. Ko misli da je ona dala bolji opis Milanovića nek da plus obrnuto minus. Mala neslužbena anketa.
Bravo Zorane,svaka ti je na mjestu!
Donosi se novi zakon o medijima... Možda bi prije zabrane komentiranja ipak trebali uvesti kriterije za objavu članaka uopće. Možda bi mentalno zdravlje nacije bilo pošteđeno ovakvih javnih kokoškanja i kokodakanja. Fali im još samo Plenković...
Slažem se sa ciljem Milanovićeva napada a manje sa načinom , jednostavno pljuvanje nije stil koji odobravam. Uostalom ne zaboravite da je on prevrtljiva osobnost i da bi se svako i sve moglo naći na meti njegovog raptusa. Bas me zanima šta o ovim ispadima misli njegov coach i personal trainer S. Mesić.
Napumpajte Milanoviću i Plenkoviću ego na Baniji gdje vam se događa egzodus humanitarne pomoći.
pa ona i jest polupismeno, vulgarno piskaralo, a ujedno i nadrkana babuskara koja je uvreda za sve ono što bi jedna normalna žena trebala biti
Koje dnevne predstave za ljuto zagrljene, svakim danom ga sve vise vole, ushiceni onim sto su neki vec godinama govorili i govore, a isti ushiceni ih napadali, orkestrirano!!
Kad više ne može zaraditi na "minđi",pokusava zaraditi na olovci.
Ono kada država ima vulgarno piskaralo i vulgarnog predsjednika. Neprocjenjivo...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
APSOLUTNA POTPORA G. MILANOVIĆU...