'Polupismeno, vulgarno piskaralo, do sada me nije napadala i to me je, bogami, tištilo'
Protiv fašističko-boljševičkog terora u javnom prostoru! No pasaran! Za slobodu govora, normalnosti i zdravog razuma, poručio je Milanović
Komentari 182
Koliko god mi inače ide na živce, Milanoviću, puna podrška. Ovoliko drame i histeriziranja odavno nije viđeno, pa svaki dan neka drugorazredna glumica , objavi da ju je netko pipao. Ovo je odvratno i prema istinskim žrtvama nasilja,
Koji dobar opis Rudanice .
Milanović je u pravu kada objavljuje sve najgore o Rudanici, isto kao što je Rudanica u pravu kada piše sve najgore o Milanoviću... Njih dvoje su u biti lonac i poklopac iste politike, iz istog su crvenog legla i ovo je u biti jedan vid obiteljske razmirice. Glavno obilježje i način zarade antife u RH je destruktivnost, od njih nikad ništa konstruktivno i prosperitetno čuti nećete..
Neke žene polako prelaze u status terorista. Za sada verbalnog ali i to čini veliku štetu žrtvama
Vedrana Rudan o elementarnoj pristojnosti!? Zemljo, otvori se!
Bravo gospodine predsedničee
Rudanica je dodijala i Bogu i vragu. Zoki nije moj favorit, ali ona je stara baba kojoj fali to što joj fali. Čitao sam neke njezine knjige i ništa osim frustracije nisam iščitao.
Vedrana je ofucana "gospođa" koja, umjesto da se izražava sukladno godinama i valjda stečenom iskustvu i mudrosti, vulgarnošću i ljevičarskim populizmom i dalje pokušava glumiti frajericu
zoka mi se sviđa sve više i više. konačno da netko ima muda reč sve u facu. dobrodošao si na 4chan
Bravo predsjedniče, dosta terora koje kakvih bjelosvjetskih alapača
''Polupismeno, vulgarno piskaralo''........potpisujem......
Ovoga puta moram i ja dići palac za Milanovića, iako sam ja njegov opaki kritičar. Naime, napokon je netko u hrvatskom javnom prostoru odgovorio jasno i glasno Rudanici, koja već godinama svojim prostaklukom, malicioznošću, primitivizmom i zlobom prlja sve čega se dotakne.
Što Rudanica traži više u Hrvatskoj? Neka ode u Srbiju, da se ulizuje Vučiću. Predsjednik Milanović je previše fin prema toj bijednici.
Ka Vedrana nije vulgarna.HI hi hi he he he
...je, svaki dan sve više zaje......e, bar se malo i nasmijemo... u mom kvartu bi rekli - "nedojeb..a baba, nije drugi ni zaslužila..."
A eto ona je učinila puno za Hrvatsku hahaha. Doduše ona se ni na jednu poziciju i nije kandidirala, osim za poziciju Vulgarno banalne spisateljice. Milanović ima svoju svrhu, i kad se slažem s njim i kad se ne slažem. Svrha je da se rasčiste pitanja koja se metu pod tepih i da se popu kaže pop, bobu bob, a Vedrani Rudan Vulgarno Piskaralo. Utoliko je Milanović vrlo koristan. Puhovski ga još sanja znojan....
Bravo Milanče. Kokoš je dobila po lobanji.
od kad je ova književnica,čestitam Predsjedniće !
Ahahahah..... No, ludača kao Rudanova i ne zavrjeđuje Milanovićev osvrt.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Rudanica je ko telegraf štanga. S jedne strane udarena, a s druge tupa!