'Polupismeno, vulgarno piskaralo, do sada me nije napadala i to me je, bogami, tištilo'
Protiv fašističko-boljševičkog terora u javnom prostoru! No pasaran! Za slobodu govora, normalnosti i zdravog razuma, poručio je Milanović
Komentari 182
Stara je umislila da je neki faktor u medijima. A samo ju sprdaju i smiju se! Zoki sprica , a ne vadi!
Sto se tice ove babe Milanovic je potpuno u pravu.
Da li ima gdje neki broj računa za Zokija? Uplatio bih donaciju za političku utakmicu kada se bude ponovo kandidirao? Nisam ekstremist, ali konzervativac jesam. Ovo se mora cijeniti...
Zoki... uzitak te je postalo pratiti u zadnjih godinu dana. Imma osjecaj da doista slobodno mozes reci ono sto i mislis. Kod ovih ostalih politicara sve je to nekako umjetno i proracunato, naredjeno im... ti kao da govoris u ime svih nas. Bravo.
Milanović mi je osobno svjetonazorski pa i moralno prilično omražen ali ovaj put podupirem njegove njegove izjave i za B.A.B.E i za Rudan. Jednom sam bio u jednom društvu u kojem je bila i Rudan, bilo mi je neugodno da sam u tom društvu. Namtnula bi temu i bila ustrajna rekao bih u nastranostima koja su bila u njenim temama.
Pa genijalno se opisaše!
Najbolje u ovoj priči je što su oboje u pravu. Samo nastavite tako.
Tako je polupredsjednice treba to "stapom"a ne mrkvom sve sto je vulgaris populis a pogotovu "zena""prostakusa" i daj opleti malo po tim udrugama a boga mi ih ima 5000 da da pet tisuca to je srce uhljebnistva a pogotovu levicarskih opcija HGK je mala maca naspram "straca"
Ovu nazad u beograd
Rudanova je bolesna osoba koja nema talenta ni za što, no zbog nekih svojih patologija želi biti u središtu pozornosti. Recimo, možete imati vrijedne autore koji rabe vulgarizme, psovke i sl, kao Henry Miller ili Elfriede Jellinek. No, to je u stanovitoj mjeri dobra literatura. Rudanova je bezvrijedna, radi se o poremećenoj osobi koja mrzi sve hrvatsko- ne znam iz kojih razloga- i zapravo je psihijatrijski slučaj. No bilo je i dobrih pisaca psihijatrijskih slučajeva. Ona nije ni to, sve je to što mi je došlo u vidno polje makulatura.
Izbrisan sam jer sam upitao što o tome misli gđa. Dalija Orešković.
Rudanka zabada nos u svaku rupu. Nema kriterija. I onda nije čudo kada ju netko poklopi i začepi poganu gubicu. Laje i prostači jer valjda u svom vokabularu nema pristojnu riječ. P i K su joj stalno u ustima i na pameti! Neka se odvuče nazad u Beograd i tamo laprda. Vidjet ćemo do kada!
Predsjedniče ,reci svakom kaj ga ide.
Nemoj tako Zoki, ipak je ona eminentna jugoslovenka koja se protiv korone cijepila u glavnom gradu Beogradu.
Sve je dobro rekao. Saravanka, Rudan....grozno.
Ma dosta tog aktivisticko/baba/narikaca mee to Terora! Koliko vas je napredovalo preko kreveta Koliko profesorica Glumica Politicarki? I pravih glumica i onih drugih
Dobro su se opisali obadvoje, i Vedrana i Zoki, u pravu su oboje.
Milanović, po vokabularu svadljivo- fakinskog štiha, našao je neiscrpan izvor svog svadljivog karaktera. Babe i slične spodobe tipa japanske gejše mrs Orešković, proleterke Peović, vrle poduzetnice Benčić i sl. nisu do sada navikle na ovakvu direktnu verbalnu komunikaciju a jošš je pogubnije za njih što im partijski i svjetonazorski drugovi ne pružaju podršku jer se boje za svoje saborke guzice. Borba za ženska prava hvalevrijedan je poziv osobito u zemljama diljem svijeta gdje je njihov položaj ravan roblju ili još gori. Tu ne vidim i ne čujem te silne aktivistice i slične nevladine udruge jer im je glavna interes samopromocija skidanjem skalpova poznatih i novac iz državne kase.
Ovaj"kompliment"za Rudmanovu,je sigurno nesto sponatno i najiskrenije,sto je nas presjednik izgovorio,ovoj kvocki.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ahahahah..... No, ludača kao Rudanova i ne zavrjeđuje Milanovićev osvrt.