'Polupismeno, vulgarno piskaralo, do sada me nije napadala i to me je, bogami, tištilo'
Protiv fašističko-boljševičkog terora u javnom prostoru! No pasaran! Za slobodu govora, normalnosti i zdravog razuma, poručio je Milanović
Komentari 182
Procitala sam jednu njenu knjigu, pomalo komicna ali izrazito vulgarna knjizevnica. Neke knjizevnike volis, neke ne volis, njoj osobno nisam sklona, ali boze moj, ja ne mogu probaviti ni Prousta ni pateticne ljubice, tako da, tko ju voli neka uziva.. No nikada, aposlutno nikada ne bi joj bila na nisanu, posebno ne da sam muskarac. Kada Rudanica opali jezicinom koji je iznimno britak i sa vrlo dirketnim i jasnim argumenitma j*ba si jeza. Milanovic i svi ostali u Vladi u tom dvoboju nemaju sanse. Na stranu koliko nam je (ne)simpaticna, odbojna i vulgarna, zena kada god je kritizirala vladu uvijek je bila u pravu, no mrzi je se prvenstveno jer je zena, da je musko to bi joj bio audut kao sto je Milanovicu ovo blebetanje narkomana na losoj koki adut samo zato jer ima luleka. Ljudi radije stanu na stranu Milanovica samo zato jer je musko, nego na njenu stranu samo zato jer je zensko, nebitno koliko je u pravu.
Mala je definitivno max isfrustrirana i sigurno joj fali klip hibridnog kukuruza.
Tako nam i treba kada ih jos i Drzava izdasno financira a one jako.lijepo zive na racun zena ,pogledaj predsjednicu Tole zena koja mezna skinuti niti suncane nsocale u studiu Tv
Komentatori zaboravili Zokinu poplavu u stanu, upređujući katastrofu u Slavoniji.
Polupismeno, vulgarno, piskaralo. Život je odmah lijepši, kada se zoki s nekim svađa.. Ako ništa, barem nije dasadan predsjednik.
Rudan je duboko nesretna ,frustrirana i puna ZLA !
Milanče,kad se probudiš odi do Slovenske 9.
Milanovic mi je super. Nesto naj bolje sto de moglo dogodit HR. Osim kad je u pitanju HOS
Milanoviću, ti si predsjednik i ostavi se građana, udruga, pisaca, analitičara,..... jer niste u ravnopravnom položaju. Što je dozvoljeno Jupiteru nije volu Zorane pa, prema tome, uhvati se Pllenkija, Škore, negativnih pojava u društvu poput šovinizma, klerikalizma, nacionalizma, klimatskih promjenaa itd . Imaš ti puno posla. Stoga se prestani blamirati i uoeri napokon tu oštricu u pravom smjeru. Inače će za tebe glasat Škorini a ne mi koji smo te doveli tu gdje jesi.
Što to bi gsn predsjedniku da udari po etabliranim drugaricama. Nek mu je sveVišnji na pomoći.
Razumijem da se Predsjednik mora braniti i izreci svoj stav, ali ići u polemiku sa bezveznjačom je previše. To mu ne treba
U ovom konfliktu se slazem s izjavama obje strane :)
A šta je ona očekivala?
Uopće ne razumijem smisao postojanja predsjednika u RH. Osim trošenja proračunskog novca, vrh mu je svađa sa babama! Jadno!
Presjednik koji radi sve što ne treba raditi
Brod M/b Croatia u magli, kapetan se cerupa sa brodskom konobaricom, na timunu nitko
Iz istog su legla, istog morala i istih stavova. To što neki misle da je Zoka promijenio dlaku više govori o njihovoj inteligenciji nego išta drugo.
živjela hrvatska heroina vedrana rudan koja zna reći popu pop, a bobu bob.
vi zaboravljate da su i on i ona iz istog legla. da nije slucajni predsjednik bio bi nitko i nista. za mene su oboje nitko i nista.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bravo majstore kapa do poda. Sve sto Si rekao stoji ,čak mislim da si bio i preblag pogotovo prema ovom Zmaju koji te napao zadnji.